استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۳.۰.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۵
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۶۵
حجم۵۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Flashpoint Games, LLC
‏‏جنگ! Showdown یک بازی استراتژی زمان واقعی (RTS) است که برای بازی در تبلت ها و تلفن ها با تاکید بر بازی سرگرم کننده و تاکتیکی طراحی شده است
‏این ادامه بازی دزدان دریایی است! Showdown، بازی که PocketGamer آن را 'بسیار استادانه' نامید و Digital Trends به عنوان یکی از 3 بازی برتر تبلت اندروید نام برد!

ویدئو معرفی بازی

‏ br>آنچه SuperGameDroid.com باید بگوید:
‏'مانند ترکیبی از Command & Conquer و Great Little War Game, WAR! Showdown به بازیکنان تمام شگفتی تاکتیکی یک بازی استراتژی زمان واقعی را می دهد. تمام هیاهو و هیاهوی مدیریت خرد منابع.'
‏در نبردهای تن به تن هیجان انگیز با دشمن روبرو شوید! کارخانه‌ها، پناهگاه‌ها، خمپاره‌ها و موارد دیگر را به تصرف خود درآورید تا منابع خود را افزایش دهید و دفاع خود را تقویت کنید. پایگاه دشمن خود را برای پیروزی تسخیر کنید، اما مطمئن شوید که از پایگاه خود نیز دفاع می کنید! ۹۳ سطح کمپین در میان مزارع، بیابان‌ها، تاندرای یخ‌زده، و زمین‌های صخره‌ای در ۴ کمپین، به‌علاوه تعداد بی‌نهایت نقشه‌هایی که به‌طور تصادفی در حالت زد و خورد ایجاد شده‌اند!
‏RTS ساده طراحی شده برای موبایل!
‏بازی سریع RTS بدون مدیریت منابع پیچیده یا کنترل های دست و پا گیر. واحدها به تنهایی پیشروی می کنند و حمله می کنند یا شما می توانید کنترل و هدایت آنها را به دست بگیرید
‏انواع واحدهای بسیاری!
‏واحدهای پیاده نظام، هلیکوپترها، تانک ها و موارد دیگر. هر کدام دارای سلاح‌ها یا توانایی‌های منحصربه‌فردی هستند، مانند تک تیراندازی که می‌تواند به دوربرد حمله کند و نارنجک‌زنی که می‌تواند نارنجک‌ها را روی دیوارها پرتاب کند. از واحدهای مناسب برای برنده شدن استفاده کنید!
‏CAPTURE!
‏کارخانه‌ها، نیروگاه‌ها و حتی صندوق‌های گنج فراموش‌شده منابع شما را تامین می‌کنند. برجک ها و خمپاره ها به دشمن حمله خواهند کرد. برای بهبود توانایی حمله به واحدهای محلی و موارد دیگر، از بشقاب های ماهواره ای عکس بگیرید!
‏به روز رسانی!
‏برای افزایش تولید منابع، کارخانه ها را ارتقا دهید. برجک ها را ارتقا دهید تا قدرت شلیک آنها افزایش یابد. بشقاب های ماهواره ای را ارتقا دهید تا محدوده اثر آنها را افزایش دهید. و غیره.
‏استراتژی!
‏آیا به طور تهاجمی کارخانه‌ها را تصرف خواهید کرد تا نیروهای خود را تامین کنید یا در کارخانه‌هایی که برای افزایش تولید آنها دارید سرمایه‌گذاری خواهید کرد؟ جنگی را با جوخه‌های پیاده نظام به راه بیندازید، یک اسکادران از هلی‌کوپترهای تهاجمی بفرستید، یا در یک نبرد دفاعی با حفظ موقعیت خود و ایجاد زنجیره تامین خود بپردازید؟
‏93 سطح منحصر به فرد در چهار کمپین!
‏دشمن را در میان مزارع، بیابان ها، تاندرای یخ زده و زمین های صخره ای تعقیب کنید. هنگامی که هر چهار کمپین را شکست دادید، هنوز سطوح به طور تصادفی در حالت زد و خورد در انتظار ایجاد می شوند.
‏سختی قابل تنظیم هوش مصنوعی!
‏بازی را به آسانی یا دشواری که می خواهید تنظیم کنید. . اگر جرات دارید، سعی کنید هر سطحی را با سختی بسیار سخت شکست دهید!
‏HD GRAPHICS
‏هر واحد، دنباله دود، ردیاب، و انفجار را با وضوح کامل در هر دستگاه ببینید. در دستگاه‌های دارای نمایشگر HD از فول اچ‌دی پشتیبانی می‌کند.
‏سرعت زمان کنترل!
‏در هر زمانی می‌توانید زمان را برای بازی با سرعت خود افزایش یا کاهش دهید. به خودتان زمان بیشتری بدهید تا استراتژی خود را آماده کنید یا به نابودی حریف خود سرعت دهید!
‏حالت های SKIRMISH!
‏دو حالت زد و خورد تعداد نامحدودی از نقشه های تولید شده به طور تصادفی را فراهم می کند و به شما امکان می دهد انتخاب کنید. چه اندازه نقشه می خواهید بازی کنید. از استراتژی در میدان های نبرد جدید استفاده کنید!
‏‏آپدیت اندروید 13. پشتیبانی بهتر از تلفن تاشو، برخی بهبودهای گرافیکی. ترفندهای دیگر

نظرات و امتیاز ها

۶۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 561745
١٨ مرداد ١٤٠٢

‏✗ بالا نمیاره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیرعلی
٩ فروردین ١٤٠٢

خوب بود ولی سخته ستاره بگیری و بعضی مرحل هاش سخته ولی خوبه

میپسندم۹ نمیپسندم۱
عکس کاربر حسین آشوری
١٣ شهریور ١٤٠١

بنج ستاره هم کم هتمن نصب کنید

میپسندم۹ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده