خانه بازی استراتژی
War Troops: Military Strategy Game for Free

War Troops: Military Strategy Game for Free

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۳
حجم۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Koco Games
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏سربازان جنگ یک بازی استراتژیک حمله تساوی سریع است. شما کاپیتان هستید و هدف شما این است که تانک های دشمن را بکشید. آماده باشید برای جنگ!
‏صعود کردن سطح به باز کردن خروج نیروهای نظامی و تجهیزات نظامی. شما می توانید از افسران، سربازان، توپخانه، پناهگاه ها، تک تیراندازها، تفنگداران، کامیون ها، بازوکا، معدن، دود، مخزن و بسیاری دیگر استفاده کنید.
‏هدف این است که از میدان جنگ عبور کند و تمام ترانشه های دشمن را بگیرد. انجام این کار مستلزم استخدام دقیق واحد و زمان پیشرفت استراتژیک برای حمله و گرفتن تمام ترانشه ها است. واحد ها با فشار دادن دکمه ها در بالای صفحه استخدام می شوند و کنترل می شوند و پول به صورت خودکار اضافه می شود و با حذف دشمنان. با استفاده از توپخانه خوب می تواند راه آسان برای تسلط بر میدان جنگ باشد!
‏فقط بخاطر داشته باشید، هرگز تسلیم نشوید و تا آخرین نفس خود را نگه نداشته باشید! اجازه دهید حمله ترنچ شروع شود.
‏با ما تماس بگیرید در gameskoco@gmail.com
‏لطفا بازخورد عالی بگذارید - به ما کمک می کند تا ادامه داشته باشیم!
‏‏# بهترین جنگ استراتژی مبتنی بر جنگ جهانی

‏- بهبود گیم پلی
‏- جلوه های دیدنی بهتر
‏- پاداش و سیستم اعلان اضافه شده است
‏- سطح و صداهای هیجان انگیز
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟