استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Math Scanner - Math Solutions

Math Scanner - Math Solutions

نسخه۱۳.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۱
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۲۸
حجم۴۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Pic Frame Photo Collage Maker & Picture Editor
‏‏اسکنر ریاضی با عکس - حل مسئله ریاضی من ریاضیات به سادگی با عکس گرفتن از هر سوال ریاضی به شما پاسخ می دهد. با میلیون ها کاربر و بسیاری از مشکلات حل شده، راه ریاضی هوشمندترین برنامه ماشین حساب ریاضی جهان است. با یک ماشین حساب هوشمند، فقط باید فرمول را وارد کنید و ماشین حساب معادله به طور خودکار به شما پاسخ می دهد. به سادگی دوربین خود را به سمت یک مشکل بگیرید و ماشین حساب عکس به طور جادویی نتیجه را با دستورالعمل های گام به گام دقیق نشان می دهد. ماشین حساب به سادگی با عکس گرفتن از هر سوال ریاضی به شما پاسخ می دهد. ماشین حساب یک راه عالی برای بررسی تکالیف، مطالعه و یادگیری ریاضی است. پشتیبانی از حساب، اعداد صحیح، کسرها، اعداد اعشاری، ریشه ها، عبارات جبری، معادلات/نامعادله های خطی، معادلات/نامعادله های درجه دوم، معادلات/نامعادلات مطلق، سیستم های معادلات، لگاریتم، مثلثات، توابع نمایی و لگاریتمی و مشتقات، انتگرال ها و گراف ها بیشتر.

ویدئو معرفی برنامه

‏ویژگی‌های اسکنر ریاضی - حل مشکل ریاضی من:
‏# مسائل ریاضی را با دوربین محاسبه کنید.
‏# اسکنر ریاضی بدون نیاز به اینترنت.
‏# راه حل های گام به گام برای یادگیری آسان.
‏# ماشین حساب هوشمند با نمودار و جداول.
‏# می تواند سؤالات ریاضی ساده تا پیشرفته را حل کند.
‏# جمع، تفریق، ضرب، تقسیم، جبر، درصد، EMI، بهره، و غیره قابل حل است.
‏# روی عکس هر مسئله ریاضی کلیک کنید و آن مشکل را برای شما حل کنید.
‏اسکنر ریاضی - حل مسئله ریاضی من می توانید مسائل را اسکن کنید و سریع به دست آورید. و پاسخ های ریاضی دقیق این برنامه حل ریاضی با دوربین به شما در حل تمام مشکلات در هنگام انجام تکالیف کمک می کند. حل‌کننده ماشین حساب عکس ابزاری ارزشمند برای والدینی است که در انجام تکالیف ریاضی فرزند خود کمک می‌کنند و سعی می‌کنند جبر مدرسه راهنمایی، ماشین‌حساب عکس، عکس گرفتن برای حل ریاضی را به خاطر بسپارند. حل مسئله ما برای کمک به شما در انجام تکالیف ریاضی طراحی شده است. علاوه بر پاسخ های تکالیف، ما همچنین به شما نشان می دهیم که چگونه به مرحله به مرحله برسید. اجازه دهید امروز در انجام تکالیف ریاضی برنامه هایتان به شما کمک کنم.
‏حل ریاضی با دوربین ماشین حساب یک ماشین حساب مفید و آسان برای استفاده با یک ماشین حساب اولیه، ماشین حساب علمی و همچنین یک حل معادله و یک حل کننده عالی تکالیف ریاضی است که می تواند مسائل ریاضی را با کارایی بیشتر، سریع و دقیق تر توسط دوربین حل کند. این پاسخ cymath برای کمک ریاضی با حل کننده ریاضی آنلاین به حل کننده ریاضی عکس است. چگونه برای حل مسائل ریاضی برنامه های photomath برای حل مشکل من برنامه حل است. این است که به مشکلات من با برنامه حل ریاضی یا مسائل ریاضی با پاسخ پاسخ دهید. یک برنامه عکس ریاضی برای اندروید یا پاسخ ریاضی برای حل هر حل کننده معادله ریاضی.
‏اسکنر ریاضی - حل مشکل ریاضی من ماشین حساب دوربین عکس ریاضی دوربین حل کننده وب سایت حل ریاضی یا برنامه حل ریاضی برای برنامه پاسخ تکالیف است. شما می توانید حل کننده ریاضی و ماشین حساب برای mathway آفلاین. این ماشین حساب اسکریپت من برای اسکن مشکلات با برنامه حل مشکل عکس یا کلمه است. این خزانه ماشین حساب دانلود عکس ماشین حساب جبر با برنامه ماشین حساب مالی است. مبدل ارز یا ماشین حساب ارز برای مبدل پول به شما می دهد. این ماشین حساب BMI با برنامه پاسخگویی به سوالات ریاضی به حل کننده ریاضی گوگل در حل کننده سوالات ریاضی است.
‏حل کننده ماشین حساب دوربین به سادگی می تواند ماشین حساب عکس بگیرد و حل کننده بلافاصله پاسخ های ماشین حساب عکس را برای حل ریاضی ارائه می دهد و در عین حال راه حل گام به گام را نیز ارائه می دهد. . می توانید برنامه های ریاضی و پاسخ تکالیف ریاضی را برای حل برنامه جمع آوری کنید. Photomath با راه حل آفلاین با ماشین حساب مثلثات ریاضی عکس برای بازی های مسابقه ریاضی. برای آموزش ریاضی و حل مسئله کلمات ریاضی با اسکنر عکس ریاضی به برنامه معلم خصوصی ریاضی. هر مشکل دیگری مانند حساب دیفرانسیل و انتگرال، سیستم های معادله، ریاضیات پیچیده، نمودار، جدول مقادیر، و راه حل های دیگر.
‏دانلود و بررسی اسکنر ریاضی - حل مسئله ریاضی من.

نظرات و امتیاز ها

۱۲۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر من کیم
١٥ اردیبهشت ١٤٠٢

برای من بالا نمیاره تا میرم توش گوگل پلی میاره...

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر ̶⊑🖤⊒͢|▸ᷝⷮ↱𝐒𝐩𝐢𝐜𝐲
٢٣ بهمن ١٤٠١

خعلی خوبه اما برا من بعد 2 دیقه میرع تو پلی استور

میپسندم۵ نمیپسندم۳
عکس کاربر ꧁༒FAZELƑƑ
١٢ مهر ١٤٠١

عالی بود نمیدونم چطوری بگم ولی جونمو نجات داد❤❤❤❤

میپسندم۲۱ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده