استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Borderlight - Edge Lighting

Borderlight - Edge Lighting

نسخه۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۰
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۰
حجم۲۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Pic Frame Photo Collage Maker & Picture Editor
‏‏Border Light Live Wallpaper - LED Color Edge این حاشیه رنگارنگ به آرامی در حال حرکت در حاشیه صفحه شما را نشان می دهد. می توان آنرا تنظیم کرد تا متناسب با هر صفحه ، با یا بدون شکاف باشد (فقط برنامه را باز کنید و تنظیمات شکل صفحه خود را تغییر دهید). به صورت اختیاری ، می توانید یک تصویر پس زمینه عادی نیز اضافه کنید (و به عنوان مثال آن را فقط هنگام باز کردن قفل تلفن نمایش دهید). تصویر زمینه رایگان Border Light بهترین ابزار برای نمایش و نمایش تصویر زمینه زنده بر روی صفحه نمایش تلفن شما است.
‏از هر طرف می توانید از بین سبک های مختلف رقص نور از طریق تلفن خود انتخاب کنید. این چراغ مرز برای همه مدل های تلفن همراه با هر دو صفحه قفل و قفل کاملاً مناسب عمل می کند. نور مرزی باعث می شود تلفن شما از تمام لبه های صفحه نمایش تلفن همراه شما بسیار زیبا به نظر برسد ، تلفن همراه خود را با چراغ های رنگین کمان بارگیری و روشن کنید و گوشی خود را مانند شب به عنوان یک ستاره داغ در آسمان در آسمان ظاهر کنید. گزینه های زیادی برای شما فراهم کرده ایم که هر چراغ رقص مرزی را برای صفحه تلفن خود تنظیم کنید.
‏ویژگی های تصویر زمینه زنده Border Light - لبه رنگی LED:
‏# گوشه های گرد Border Light را مطابق با گوشه ها و اندازه های دستگاه خود تنظیم کنید.
‏# رنگ مختلف حاشیه ، بنابراین شما نیاز به انتخاب یک رنگ دلخواه از یک انتخاب رنگ دارید.
‏# برنامه حاشیه ، تصویر زمینه لبه زنده ، تصویر زمینه مرزی زنده.
‏# گزینه سفارشی برای تغییر سرعت انیمیشن نور مرزی.
‏# Borderlight RGB تصویر زمینه زنده ، تصویر زمینه زنده رایگان Border 2019 ، Border Light RGB.
‏# تنظیمات شکاف را طبق شکاف دستگاهتان تنظیم کنید.
‏# همچنین می توانید با شخصی سازی کدورت ، تصویر خود را به نور مرزی وصل کنید و تصویر زمینه را تنظیم کنید.
‏# اکنون آن را مانند کاغذ دیواری تنظیم کنید و از یک مرز نور فوق العاده لذت ببرید.
‏# ساده برای تنظیم به عنوان تصویر زمینه زنده و بهترین مجموعه تصویر زمینه.
‏نور مرزی تصویر زمینه رنگارنگ یک برنامه عالی است که به شما امکان می دهد با تأثیر تصویر زمینه سه بعدی زنده ، ظاهر فعلی دستگاه تلفن همراه خود را تغییر دهید. می توانید گوشه گرد چراغ مرز را تا لبه های دستگاه خود تنظیم کنید. کاغذ دیواری با حاشیه نور فوق العاده با رنگ های رنگین کمان خیره کننده را اعمال کنید. تصویر زمینه زنده Edge یک تصویر زمینه زنده خیره کننده است که می تواند صفحه نمایش تلفن شما را با یک لبه روشن و رنگارنگ ایجاد کند. همچنین می توانید یک لایه تصویر زمینه زنده با یک صفحه نمایش روشنایی تصویر زمینه زنده مرزی را با یک کلیک تنها با تصویر زمینه Border Light Live - LED Color Edge تنظیم کنید.
‏Border Light Live Wallpaper - LED Color Edge برنامه ای که دارای تم تصویر زمینه زنده متحرک است که به شما امکان می دهد لبه روشنایی گوشه تصویر زمینه گرد را روی رایانه خود بصورت زنده تنظیم کنید. در حالی که شما روی صفحه نمایش تلفن همراه خود به عنوان تصویر زمینه زنده هستید ، برنامه باتری های بیشتری مصرف نمی کند. این لبه های نرم ، دوست داشتنی و گرد از نور زنده را به صفحه شما می بخشد. این برنامه دارای یک رابط کاربری فوق العاده برای استفاده است و باعث می شود صفحه نمایش تلفن همراه شما با نورپردازی جذاب کاملاً شایان ستایش باشد. این اجازه می دهد تا مشتری رنگ خواسته های خود را تغییر دهد. شما می توانید تصویر زمینه تلفن همراه خود را تغییر دهید و همچنین تصویر پس زمینه خود را تنظیم کنید.
‏تصویر زمینه صفحه نمایش حاشیه رنگی رنگین کمان ایجاد می کند که تصویر زمینه شما را شگفت انگیز تر می کند ، این گوشی عمدتاً برای گوشی شما طراحی شده است ، اما تلفن چیزی ندارد که بتواند از این برنامه نیز استفاده کند. تصویر زمینه زنده یک تصویر زمینه مجزا است که باعث می شود صفحه گوشی شما با لبه چند رنگ خیره کننده به نظر برسد. می توانید یک تصویر پس زمینه استاندارد و همچنین بسیاری از رنگ ها را به نور اضافه کنید. برنامه Lite Lite جادویی همه گزینه های متمایز دارد. به اشتراک گذاشتن این برنامه تصویر زمینه زنده مرزی با دوستان و اعضای خانواده در رسانه های اجتماعی.
‏بارگیری کنید و به ما نقد و بررسی تصویر زمینه زنده Border Light - LED Color Edge بپردازید

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر رامون
٨ تیر ١٤٠١

خوب

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر AW_1221
١٧ خرداد ١٤٠١

واقعا خوبه نصب کنید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر sss
٣ خرداد ١٤٠١

⭐⭐⭐⭐⭐⭐

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده