استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
EduKid: Car Games for Toddlers

EduKid: Car Games for Toddlers

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۰۴
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۹
حجم۱۳۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Meemu: Educational Learning Games for Kids age 2-5
‏‏بازی آموزشی آموزشی برای پیش دبستانی ها. آموزش ماشین ها به روش سرگرم کننده یک بازی برای بچه ها است که استفاده و عملکرد وسایل نقلیه مختلف را به شیوه ای بازیگوش با سناریوهای رنگارنگ به کودک شما آموزش می دهد.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی ماشینی کودکانه فوق العاده با محتوای سرگرم کننده و آموزشی! در مورد انواع وسایل نقلیه بیاموزید و از بازی های ماشینی برای بچه ها لذت ببرید.
‏بازی های ماشین برای کودکان
‏ سرگرم کننده ترین فعالیت ها برای بچه ها چیست؟ ماشین ها! کدام کودک نوپا یا پیش دبستانی عاشق بازی با ماشین نیست؟ حیوانات را به بازی ماشین برای بچه ها اضافه کنید و مطمئناً یک ترکیب برنده خواهید داشت! ما در مورد سطوح سرگرمی بچه ها صحبت می کنیم که خارج از این دنیا هستند! اما این همه ماجرا نیست. ما بازی های آموزشی کاملی را برای کودک، کودک نوپا یا پیش دبستانی شما با ارزش آموزشی اضافه ایجاد کرده ایم.
‏بازی ماشین برای دختران و پسران
‏❖ این بازی ماشین برای کودکان نوپا یک E را نه تنها در سرگرمی، بلکه در آموزش نیز قرار می دهد. هدف آن تبدیل شدن به سرگرم کننده ترین و آموزشی ترین بازی یادگیری ماشین برای پسران و دخترانی است که صرف نظر از سن و سال عاشق انواع وسایل نقلیه و صداهای آنها هستند.
‏بازی های آموزشی آموزشی برای کودکان نوپا
‏بازی یادگیری ماشین سرگرمی های زیادی را برای نوزادان، کودکان نوپا و پیش دبستانی فراهم می کند. آیا فرزند شما تحت تاثیر آتش نشان ها قرار گرفته است؟ خودتان یک آتش نشان شوید، آژیر را روشن کنید و آتش را خاموش کنید. به جای آن می خواهید آرام شوید؟ سوار یک کامیون بستنی شوید، در اطراف رانندگی کنید و خوبی های بستنی را به اشتراک بگذارید. فرزند شما در ماجراجویی این کودک تنها نیست. حیوانات شایان ستایشی وجود دارند که در سفر راننده تاکسی یا آمبولانس بودن به شما کمک می کنند.
‏بازی‌های ماشین برای کودکان نوپا
‏❖ بازی‌های سرگرم‌کننده و آموزشی ماشین برای بچه‌ها شامل چند پازل است که در آن کودک شما قطعات خودرو را شناسایی می‌کند، می‌کشد و آنها را در شکاف‌های مناسب می‌اندازد. ماجراهای هیجان انگیز بیشتری در انتظار شماست زیرا کودک شما حیوانات مختلف را در تلاش برای کسب دانش همراهی می کند و در طول مسیر اقدامات مختلفی را انجام می دهد. این سرگرم کننده است، جالب است، آموزشی است، یادگیری بازی های ماشین برای کودکان نوپا است.
‏❖ ماشین مورد علاقه خود را انتخاب کنید و ماجراجویی را شروع کنید. اماده ای؟ تنظیم! برو
‏یادگیری بازی های ماشینی برای کودکان نوپا که در آنها می توانید انواع وسایل نقلیه و بازی های ماشین را انتخاب کنید:
‏🚒 Firetruck: حیوانات Meemu به عنوان آتش نشان هایی عمل می کنند که آتش را خاموش می کنند و به بچه ها کمک می کنند تا در مورد آن اطلاعات کسب کنند. عملکرد ماشین آتش نشانی با آژیر کامیون در دسترس است.
‏ و آنها را به زندان انداخت. افزونه یادگیری رفتار خوب عالی برای این بازی ماشین آموزشی تعاملی شگفت انگیز برای کودکان نوپا.
‏ برای فروش بستنی و پخش شادی!
‏🚑 ماشین آمبولانس: ماشین آمبولانس حیوانات بیمار، مجروح و بامزه را به بیمارستان می برد و به کودکان نوپا کمک می کند یاد بگیرند که چگونه این ماشین ها به کمک می آیند! آیا دوست دارید فرزندتان دامپزشک شود؟ او را با این بازی ماشینی شگفت انگیز برای کودکان نوپا آموزش دهید.
‏برای بهترین تجربه یادگیری کودکان پیش دبستانی!
‏اگر به دنبال بازی های آموزشی ماشینی برای دختران یا پسران هستید، در مکان درست! به آن‌ها اجازه دهید دنیای سناریوهای رنگارنگ و تجربیات سرگرم‌کننده یادگیری را کشف کنند.
‏EduKid: بازی‌های آموزشی خودرو برای دختران و پسران دارای ویژگی‌های بسیار غنی است که مجموعه‌ای از نام‌های مستعار را از سوی کاربران شگفت‌انگیز ما، مانند بازی‌های ماشین برای کودکان نوپا، و بازی های سرگرم کننده ماشین برای دختران و پسران. صرف نظر از اینکه اسمش را چه می‌گذارید، پس از نصب EduKid: بازی‌های ماشین آموزشی برای دختران و پسران، بازی‌های آموزشی سرگرم‌کننده و آموزشی برای بچه‌ها دریافت می‌کنید.
‏✔️همه محتوای آموزشی بازی‌های آموزشی خودرو ساده و آسان هستند. برای استفاده برای دست های کوچک
‏‏یاای! ما ماشین های جدیدی داریم که منتظر شما هستند تا با آنها رانندگی کنید، بشویید و به خط پایان برسید!

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حسین رمضانی
٤ اسفند ١٤٠١

خیلی چرته

۰ ۰
هستی حسن پور
٥ مرداد ١٤٠١

بازی بسیار زیبا هس و برادر من هم هر روز هر روز این بازی میکنه 🥰🤤💜

۶ ۱
فری
٢٤ خرداد ١٤٠١

مزخرفه

۲ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط