استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Builder Game

Builder Game

ساختمان‌سازی

نسخه۱.۶۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۰۶
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵۴۲
حجم۳۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده FM by Bubadu
‏‏وقت آن است که کارگاه ساختمانی خودتان را داشته باشید، در ساخت و سازها شرکت کنید و ثابت کنید که بهترین کارگر ساختمانی هستید! همه صف کشیده اند تا از محصولات و خدمات شما استفاده کنند!
‏ شما در این بازی میتوانید کارهایی مثل خاکبرداری، تخریب خانه ها و برج ها، چوب بری، ساخت محصولات چوبی، جوشکاری، ساخت خانه و برج و خیلی کارهای دیگر فنی و ساختمانی را انجام دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏ شما باید از بچه ها سفارش دریافت کرده و با مصالح، ماشین آلات و ابزاری که در اختیار دارید بهترین چیزها را برای آنها بسازید. شهرت خیلی بهتر از پول است!
‏ - چوب بری، شما میتوانید از اره های مختلف برای بریدن دقیق چوب استفاده کنید و از چوب های برش داده شده برای درست کردن صندلی، نیمکت، حصار، لانه پرندگان و لانه سگ استفاده کنید. البته میتوانید از ابزار دیگری مثل چکش و پیچ گوشتی هم استفاده کنید. در نهایت میتوانید چیزی که با چوب درست کرده اید را رنگ زده و به آن جلا بدهید.
‏ - برج سازی، با کمک یک جرثقیل سنگین بلوک های سنگین را حمل کنید و برج های تجاری یا مسکونی بسازید. اگر بعضی از قسمت های ساختمان را با جرثقیل برداشتید و دیدید که به آن قسمت از ساختمان که مد نظر شماست نمیخورد میتوانید دوباره آن قسمت را سر جایش در خط تولید بگذارید و قسمت دیگری را با جرثقیل بردارید.
‏ - خانه سازی، ابزارآلات مخصوص خانه سازی را بردارید و بعد برای خانه پنجره، دیوار، در، بالکن، راه پله و سقف بسازید. ضمنا در این قسمت یک بازی دنبالی جالب هست که در آن باید مراقب باشید به اسباب بازی ها و کلوچه ها برخورد نکنید.
‏ - تخریب برج، بعضی وقت ها برای ساختن یک برج جدید باید یک برج قدیمی فرسوده را تخریب کنید. از چکش معمولی، چکش بادی، بسته تی ان تی و گوی تخریبگر برای این کار استفاده کنید. تخریب یک ساختمان فرسوده هم میتواند در نوع خود جالب باشد!
‏ - جوشکاری، صدمات و حفره های ایجاد شده در ساختمان باید تعمیر شوند. بعد از تمیزکاری و پیدا کردن لوله های سوراخ در خانه باید آنها را با جوشکاری تعمیر کنید. یادتان باشد قبل از جوشکاری ماسک مخصوص آن را هم حتما به صورت تان بزنید.
‏ - کار در انبار، یک عالمه سفارش دارید! گوشی تلفن را بردارید و سفارش تمام مشتریان تان را قبول کنید. لیستی از سفارش های آنها تهیه کنید و بعد با ماشین باربردار سفارش ها را در ماشین های مخصوص تحویل سفارش بارگیری کنید.
‏ - قطع درختان، برای درست کردن محصولات چوبی قبل از هر چیز باید چوب داشته باشید. برای همین باید با اره برقی یا تبر چند تایی درخت قطع کنید و چوب مورد نیازتان را از تنه آنها تامین کنید. الوارهای چوب را میتوانید با جرثقیل به کارگاه چوب بری منتقل کرده و آنجا آنها را با اره برقی های گرد ببرید.
‏ - مدیریت محوطه ساخت و ساز، آستین هایتان را بالا بزنید و محوطه ساخت و ساز را برای ساخت و سازهای جدید آماده کنید. با ماشین خاکبرداری خاک ها را بردارید و با کامیون آنها را تا گودال ها حمل کنید. بعد میتوانید گودال ها را با خاک پر کرده و با غلتک رویشان را صاف کنید.
‏ تمام کارهای بالا را اگر خوب انجام دهید تبدیل به یک کارگر ساختمانی واقعی خواهید شد!
‏ ویژگی ها:
‏ - انجام آسان بازی
‏ - دارای رابط کاربری ساده با کاربری آسان برای بچه ها
‏ - دارای دهها بازی کوچک داخل خود بازی
‏ - امکان استفاده از بیش از 50 وسیله و ابزارآلات مختلف ساختمان سازی
‏ - آموزش ساخت چیزهای مختلف به بچه ها
‏ - گرافیک و افکت های صوتی بسیار زیبا
‏ - امکان بدست آوردن سکه های بیشتر و خریدن ابزارآلات بهتر با آنها
‏‏- نگهداری

نظرات و امتیاز ها

۵۴۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Army
پریروز

من از این بازی خیلی خوشم اومد ولی یکم کند هست و به خاطر همین یک ستاره کم می‌کنم

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر مرگ سیاه
٩ تیر ١٤٠٣

عالیه من یکی که عاشقش شدم. خیلی خوبه مخصوصا اون جوشکاریه

میپسندم۱۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر بتول آلبوعبادی
٢٦ اردیبهشت ١٤٠٣

خوبه ولی تو چند تا از کارا کنده

میپسندم۳۴ نمیپسندم۱۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بساز و بازی کن

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده