استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Mega Killing Squad 2: War Offline Shooting Games

Mega Killing Squad 2: War Offline Shooting Games

نسخه۲.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۰۸
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۲۹
حجم۵۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Mega Minds Studio
‏‏بازی بازی است که در رتبه بندی بالا و فوق العاده 3D FPS بازی. از آنجا که شما تنها بازماندگان نیروهای ویژه یک حمله شورش علیه یک سازمان تروریستی بی رحمانه هستید، وظیفه شما این است که به میدان جنگ بروید زیرا زمان به دست آوردن بازپرداخت است. شروع بازی این گروه مهاجم کشتار 2 - زمستان جنگ بازی های تیراندازی (یکی از بهترین بازی های FPS تیراندازی). این بهترین بازی تیراندازی آنلاین است، آسان اما نه ساده، شما باید با استراتژی و ذهن بازی کنید. بنابراین، فقط شروع به بازی این بازی بقا.

ویدئو معرفی بازی

‏داستان داستان این قسمت از مگا کشتن 2 تیم جنگ های زمستانی بازی های تیراندازی است. جایی که شما یک کار اختصاص داده شده و هلیکوپتر ارتش شما را در یکی از بزرگترین و مخفی ترین پایگاه حمله به مافیایی قرار می دهد مانند بهترین بازی های تیراندازی FPS. شما یک تبلت با شما به عنوان یک کمک هوشمندانه دارید که هدف شما در رسیدن به اهداف ماموریت، دشمنان شما و پیشرفت سطح را هدایت می کند. شما طیف گسترده ای از اسلحه با کیفیت بالا تیراندازی اما در این بازی های تیراندازی آزاد، خرید تفنگ مورد علاقه خود را و شروع به بازی های اکشن خود را به صورت رایگان. شما در این بازی بقا یک قهرمان جنگجو و سرباز بزرگ هستید. بازیکن بازیکن میدان نبرد ناشناخته و یک قاتل نخبه در این بازی اکشن است.
‏چکمه های سرباز ارتش خود را بگیرید و در این بازی تیراندازی زنده دشمن را بکشید. لذت بردن از آخرین ماموریت ماموریت بقاء خود را با کیفیت بالا و واقعی محیط زیست 3D زمستان. سلاح های مختلف مدرن را از فروشگاه به دشمنان شلیک کنید. پرش به این نبرد بی نظیر بقا شگفت انگیز و تکمیل کار جنگی اختصاص داده شده ارتش، بنابراین شما همچنین می توانید خود را به عنوان یک ابرقهرمان مبارزه جنگی در این بازی اکشن آموزش دهید. تکمیل وظایف در بهترین بازی های FPS تیراندازی مانند انتخاب لپ تاپ، کد را ترک کنید، سلاح های هسته ای را پیدا کنید، بمب ساعت را بشکنید، بمب ساعت را بشوید، بمب ها را بگذارید و همه چیز را در این بازی های تیراندازی زمستانی جنگ های مگا قتل 2 - نابود کنید. این کار را با قلب شجاع انجام دهید و همچنین در باره این جنگ در این جنگ جنگ های ارتش، بر بقای خود اطمینان کنید.
‏به منظور زنده ماندن، شما باید از تمام مهارت های لازم در برابر حمله گروه های دشمن استفاده کنید و انتقام خود را برای فرماندهان سقوط خود ببندید، اجازه دهید برخی از بازی های آنلاین بازی را بازی کنیم .. آماده شوید و به هلیکوپتر خود برسید. از M16 تا AK47 و تک تیرانداز از زرادخانه سنگین که برای شما فراهم شده است را انتخاب کنید. نارنجک ها را در بازی اکشن خود فراموش نکنید. آنها در بازی نبرد شما یک لبه را فراهم می کنند. زرادخانه سنگین و سبک و سلاح هایی مانند AK47، M16، WA2000، AWP، M400. بمب نیز به عنوان پاداش ارائه شده است.
‏مهم نیست که چقدر سقوط کرده اید پیروز باشید این محیط انجماد نمی تواند به شما آسیب برساند زیرا شما کماندوی آموزش دیده است. شروع بازی مگا کشتن گروه 2 - زمستان جنگ بازی های تیراندازی.
‏ویژگی های بازی:
‏• مبارزه در محیط انجماد که شما نمی توانید تحمل کنید.
‏• ارائه سلاح های پیشرفته و اسلحه های آتش سوزی.
‏• سلاح های ویژه مدرن برای تیراندازی شارپ.
‏• محیط زمینی غرق و منجمد
‏• کنترل صاف و آسان و رابط کاربر.
‏• محیط واقعی، صداها و انیمیشن ها.
‏• گرافیک سه بعدی با کیفیت بالا.
‏• ماموریت های خطرناک نفس گیر
‏• کمک هوشمند برای کاربر در هر سطح
‏• و بسیاری دیگر، شروع به بازی و کشف کنید
‏تعداد دشمنان و ماموریت ها بسته به شرایط بازیکن متفاوت است. شما باید کد را ترک کنید بمب های پراکنده اطلاعات مخفی را به عنوان جاسوسی و خیلی بیشتر جمع آوری می کنند. بنابراین، برای یک ماجراجویی شگفت انگیز و هیجان برای شما آماده باشید.
‏کاملا جدید تیرانداز 3d تجربه. پیوستن به نیروهای شورشی مقاومت و فرماندهی این شورش مانند یک قهرمان جنگ واقعی. سلاح خود را نگه دارید، آتش را به ارتش دشمن باز کنید، مانند تگرگ گلوله، اسلحه های عظیم و نارنجک. اجازه دهید خشم این جنگ را آزاد کن شما اعلام کرد که وظیفه حفظ امنیت مردم است.
‏AIM، PRESS TRIGGER و SHOOT! اکنون دانلود رایگان یکی از بهترین بازی های تیراندازی هیجان انگیز و بهترین FPS. در مأموریت های نفس گیر با تیم دشمن برخورد کنید.
‏‏Cutting Edge Graphics
‏بهبود عملکرد
‏کنترل های صاف
‏رفع اشکالات

نظرات و امتیاز ها

۲۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی
٢٥ دی ١٤٠١

خوبه ولی تو مرحله پنج موند چهارم موندم یکو سخته😠😠😡😡😬😬😬😑😑

میپسندم۳ نمیپسندم۵
عکس کاربر تلگراjen3QASEM3SOLEIMANI@
١ دی ١٤٠١

سلام خداقوت🙌تسلیت فاطمیه2😭بدبچه گانه. تفنگی رمزی. گراف متوسط. حذفیدم. التماس دعاثروت حلال،شهادت عزتمندیازهرای علی ادرکنی 🇮🇷🪖✌️😇

میپسندم۱۱ نمیپسندم۵۰
عکس کاربر هرار
٢٤ اسفند ١٤٠١

‏✓ سلام ‏✓ سلام ‏✗ سلام بای بد نیست

میپسندم۲ نمیپسندم۱۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده