استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Modern Commando Warfare Combat

Modern Commando Warfare Combat

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۰
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱۲
حجم۴۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Active Invasion
‏‏به طرفداران بازی های تیراندازی فریم در ثانیه خوش آمدید. به Modern Commando Warfare Special Ops Combat Missions 2020 خوش آمدید. این یک بازی نبرد جنگی اکشن آفلاین در جنگل است. شما عضو گروه نیروهای نخبه ضد تروریستی هستید و ماموریت شما این است که با انجام عملیات حیاتی ارتش در این بازی تیراندازی سوات، دشمنان را از بین ببرید و کشور خود را نجات دهید. این آخرین فراخوان برای انجام وظیفه در این بازی های تیراندازی جنگ جهانی مدرن است.
‏بهترین مهارت های تک تیرانداز خود را در یکی از برترین بازی های تک تیرانداز نشان دهید. این یک تیرانداز اکشن معمولی نیست که در آن شما باید تمام اسلحه‌ها را به آتش بکشید. مخفی کاری کلیدی برای از بین بردن دشمنان بدون توجه است. اگر به دنبال بازی های تیراندازی رایگان با تفنگ هستید، دیگر به دنبال آن نباشید.
‏برای پوشش آتش زمستانی ماموریت کوه تیراندازی تیرانداز آماده شوید. شما یک کماندوی نخبه برای بقا در جنگل هستید و کشور به شما نیاز دارد. این وظیفه جنگی به مهارت های حرفه ای تک تیرانداز و تیراندازی نیاز دارد. بازی‌های جنگی قبلاً هرگز به این شدت نبودند.
‏برای دفاع از کشور خود در برابر این تروریست‌های خطرناک آماده باشید. از تمام مهارت های جنگی خود استفاده کنید زیرا این تروریست ها به طور حرفه ای آموزش دیده اند و در نابودی کشور شما تردید نخواهند کرد. تمام منابع نظامی در اختیار شماست. به یاد داشته باشید که شما اولین خط دفاعی کشور خود هستید و اگر پایین بیایید پیروزی در این جنگ در برابر این تروریست ها برای ما بسیار دشوار خواهد بود. پس یک تیرانداز از خفا باشید و مانند یک حرفه ای به اهداف خود در ترافیک سنگین شلیک کنید و بهترین شوید. us hunter در این بهترین بازی تیراندازی سه بعدی.
‏یافتن چنین بازی‌های رایگان اکشن سختی است، بنابراین این فرصت را از دست ندهید تا به ابرقهرمان کماندو ارتش ایالات متحده تبدیل شوید و به دنیا نشان دهید که بهترین هستید! شما بخشی از بسیاری از ماموریت های تک تیرانداز عملیات ویژه بوده اید، اما این با ماموریت های قبلی متفاوت است، به مهارت های بازی های ارتش اضافی نیاز دارد.
‏ویژگی های
‏قاتل تفنگ کماندو عملیات ویژه جنگ جهانی مدرن< br> عبارتند از:
‏1) جلوه های عکاسی واقع بینانه شگفت انگیز
‏2) جلوه های صوتی شگفت انگیز
‏3) کنترل های روان آسان
‏4) صحنه های برش زیبا
‏5) گرافیک سه بعدی چشم نواز
‏6 ) حالت بازی چندگانه مانند نبرد گلوله نیروی هوایی، جنگ ارتش مرزی، توپچی هلیکوپتر و غیره.
‏7) کار غیرممکن هیجان انگیز و عملیات مخفی
‏8) انواع سلاح های شگفت انگیز
‏9) بهترین قاتل تیراندازی با تفنگ فریم بر ثانیه بازی 2020
- Minor bugs fixing
- Game play Optimization

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
hamzeh
٢٤ فروردین ١٤٠٢

‏✓ آفلاین گرافیک ضعیف کارتونی .‌ 👎👎

۲ ۰
۵۳۴۹۴۳
٢ اردیبهشت ١٤٠٢

خوب

۰ ۰
SHADOW
٢٧ بهمن ١٤٠١

بد 🎭

۳ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده