استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
میانبر هوشمند وب

میانبر هوشمند وب

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۲۴
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده مهرداد90
‏‏روزانه میلیون ها کاربر نیاز های خود را در موتور های جست و جو سرچ می کنند و به سایت های مختلفی وارد می شوند. برخی از این سایت ها به دلیل خدمات مختلف خود میزبان میلیون ها کاربر در طول روز هستند. ممکن است شما نیز جزو این دسته از کاربران بوده و روزانه وارد سایت های مختلف بشوید. اگر تعداد این سایت ها زیاد باشد پروسه وارد کردن آدرس های مختلف می تواند زمان بر باشد و در طولانی مدت شما را آزار دهد. یکی از راه های موجود برای رفع این مشکل و جلوگیری از اتلاف وقت اضافه کردن صفحه مور علاقه مان به بوک مارک می باشد که متاسفانه اگر تعداد آن ها زیاد شود به سادگی می توان تاخیر در اجرای دستورات مرورگر را احساس کرد. همان طور که بار ها اشاره کرده ایم یکی از اصلی ترین ویژگی های سیستم عامل اندروید شخصی سازی قسمت های مختلف می باشد که اجازه می دهد تغییرات خاصی را صفحه نمایش ایجاد کنید!
‏میانبر وب عنوان یک اپلیکیشن ساخت میانبر سریع وب سایت ها می باشد که توسط گروه نرم افزاری ما توسعه و در مایکت منتشر شده است. شیوه کار این نرم افزار ساده است! تنها کافی است نام وب سایت و آدرس آن را وارد کرد تا شاهد ایجاد یک میانبر روی صفحه نمایش اصلی گوشی هوشمند خود باشید. استفاده از این نوع میانبر ها شرایط را فرام می سازد که برای ورود به وب سایت های مورد نظر تان هیچ گاه معطل نشده و تنها با یک اشاره صفحات را فراخوانی نمایید. بر خلاف آن چه که تصور می کنید هیچ گونه محدودیتی در این ایجاد این لینک ها وجود ندارد و کاربران قادر خواهند بود صد ها آیکون را با صد ها لینک گوناگون روی صفحه نمایش قرار دهند. همان طور که اشاره کردیم شیوه کار با این ابزار کاربری ساده بوده و حتی مبتدی ترین کاربران نیز قادر به رفع نیاز های شان خواهند بود.
‏برخی از امکانات و قابلیت های برنامه:
‏توانایی ایجاد میانبر های مختلف برای ورود به وب سایت های گوناگون
‏وارد کردن لینک و نام سایت برای ساخت سریع آیکون میانبر
‏نبود هیچ گونه محدودیتی در ایجاد میانبر ها
‏محیط کاربری ساده و بسیار آسان بدون هیچ گونه پیچیدگی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده