استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Messages SMS App: Messenger

Messages SMS App: Messenger

نصب در حال دریافت
نسخه۹۶.۷.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۹
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۳۶
حجم۲۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Talking Tech
‏‏برنامه پیام‌رسانی (برنامه‌های پیام‌رسانی اجتماعی یا چت) برنامه‌ها و پلتفرم‌هایی هستند که پیام‌رسانی فوری را فعال می‌کنند. پیام‌های متنی یا ارسال پیامک، برنامه پیام‌های متنی عبارت است از نوشتن و ارسال پیام‌های الکترونیکی، معمولاً از حروف الفبا و اعداد، بین دو یا چند کاربر.

ویدئو معرفی برنامه

‏پیام‌های رایگان
‏ b>
‏برنامه‌های پیام‌رسانی متنی، پیام‌رسانی فوری هستند. پیام‌رسانی متنی SMS یک پیام‌رسان حفظ حریم خصوصی پیام است.
‏با همه مخاطبین خود با پیام فوری امن در تماس باشید. به اشتراک گذاشتن عکس، ارسال ایموجی یا فقط گفتن یک سلام سریع هرگز آسان نبوده است. کارهای زیادی می‌توانید با پیام‌رسان Ios برای اندروید انجام دهید، مانند بی‌صدا کردن مکالمات یا اختصاص آهنگ‌های پیام خاص به مخاطبین.
‏برنامه پیام‌رسانی برای ارسال پیامک (SMS، MMS) و چت. با قابلیت اطمینان ارسال پیامک و چت، به هر کسی از هر کجا پیامک ارسال کنید. با پیام Ios برای اندروید در تماس باشید، متن های گروهی ارسال کنید و تصاویر، گیف ها، شکلک ها، استیکرها، ویدیوها و پیام های صوتی مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید.
‏پیام - پیام های SMS بهترین برنامه است. برای پیام رسانی، SMS و MMS شما
‏ویژگی های قدرتمند
‏✔ ارسال متن رایگان - پیام ها. ارسال پیام های MMS تصویری، صوتی، تصویری برای اشتراک گذاری لحظه شگفت انگیز. پیامک مسنجر جایگزین مسنجر لایت می‌شود
‏✔ Text Now با شکلک‌های بی‌شمار، GIF، استیکر هرگز اینقدر عالی نبوده است. به عنوان برنامه SMS
‏✔ صفحه اصلی مسنجر - ابزارک پیامک و صفحه اصلی
‏✔ تغییر به پیام‌رسان حریم خصوصی
‏✔ پیام‌های متنی خصوصی
‏✔ پیام‌رسانی SMS و برنامه پیام‌رسانی MMS برای اندروید
‏برنامه‌های پیام‌رسان رایگان پیام‌رسانی rcs را با روشی آسان برای ارسال و دریافت پیام به‌علاوه راحت و ایمن فراهم می‌کند. رابط پیام‌های رایگان
‏برنامه پیام‌رسانی یک پیام‌رسان فوری است و برنامه SMS و MMS ساده به‌صورت زمانی مرتب شده‌اند تا بتوانید هر یک از آنها را به راحتی جستجو و پیدا کنید.< br>
‏بدون ذکر ابزار جستجوی Smart Messages، New Messages 2021 با جستجوی سریع برای کلمات خاص، راه ساده ای برای مکان یابی هر ماساژ در اختیار شما قرار می دهد. نام‌ها، شماره‌ها یا بر اساس تاریخ دریافت پیام، TextNow.
‏یکی دیگر از مزایای برنامه متن مسنجر این است که می‌توانید برخی از مخاطبین ناخواسته را با ضربه زدن روی آنها یا علامت‌گذاری اعلان‌ها به‌عنوان مسدود کنید. قبلا خوانده شده است پیام‌های نوشتاری بهترین گزینه برای مدیریت همه پیامک‌ها و پیام‌های MMS در دستگاه شماست.
‏اس اموجی گروهی برنامه متنی برای پیام‌رسانی، پیامک، پیام‌رسانی MMS و متن شماست. رایگان. Messaging Apps یک برنامه پیام رسان آیفون برای اندروید است. مسنجر برای پیام‌ها به‌عنوان برنامه پیام‌رسانی پیش‌فرض شما. پیامک پیامکی زیباترین پیام است. برنامه پیام‌های قدیمی خود را جایگزین پیام کوتاه و برنامه‌های پیام‌رسان رایگان خسته‌کننده کنید! Messenger for Messages پیام‌رسانی فوری را با متن رایگان به ارمغان می‌آورد.
‏پیامک پاسخ سریع با پنجره بازشو، Messenger for Text حتی می‌تواند روی صفحه قفل نمایش داده شود. پیام های آیفون برای اندروید اکنون ظاهر و عملکرد جدیدی دارد! SMS MMS یک راه‌انداز پیامک رایگان است. می‌توانید در پیام‌های گروهی، New Messenger 2021، پیام‌های متنی ارسال کنید. پیام Iphone یک برنامه پیام متنی عالی برای ارسال پیامک است.
‏Groupme - پیامک را بر اساس دسته‌هایی مانند تراکنش، تبلیغات، بازاریابی، شخصی و اولویت‌ها فیلتر می‌کند.
‏برنامه‌های پیام‌رسان رایگان مانند برنامه پیش‌فرض پیامک است. با استفاده از پیام‌های سامسونگ می‌توانید پیامک رایگان ارسال کنید. با استفاده از مسنجر برای پیام‌ها می‌توانید هر دو پیامک را در برنامه پیام‌رسانی آیفون ارسال کنید، (پیام + پیامک)
‏ویژگی‌های کلیدی
‏- دانلود برنامه پیام برای اندروید
‏- از پیش‌فرض لذت ببرید ویژگی های SMS و MMS
‏- طراحی تمیز، بصری و راحت
‏- جستجوی پیام ها و مخاطبین
‏- اعلان: برای من پیامک ارسال کنید
‏- پیامک گروهی: بنابراین به همه دوستان خود بگویید!
‏- مسنجر - برنامه ارسال پیامک رایگان
‏- محافظت از پیام‌ها
‏- پشتیبان‌گیری از پیامک
‏- ویژگی‌های چت (RCS)
‏- پیام‌های Ios - پیامک‌های رنگارنگ سفارشی‌کننده
‏- پین کردن پیام در بالا
‏- برنامه مسنجر برای android
‏- پیام رسان گروه ایمن
‏اگر از برنامه پیامک پیش فرض اندروید ناامید هستید، باید مسنجر رایگان را امتحان کنید

نظرات و امتیاز ها

۲۳۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
اعظم
٢٥ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ تبلیغات گوگل

۰ ۱
سید محمود
٢٣ فروردین ١٤٠٢

‏✗ در این برنامه تبلیغات زیاد اذیت میکند

۲ ۱
اعظم
٩ فروردین ١٤٠٢

‏✓ اعظم ‏✗ اعظم

۱ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده