خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Mi Browser Pro - Video Download, Free, Fast&Secure

Mi Browser Pro - Video Download, Free, Fast&Secure

تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲,۱۴۳
حجم۸۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Xiaomi Inc.
‏‏Mi Browser یک مرورگر امن و جامع برای تلفن همراه شماست. عملکردی عالی و تجربه‌ای شگفت‌انگیز که به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی در سایت‌ها بگردید، جستجو کنید، فیلم تماشا کنید، آنلاین خرید کنید، بازی و استفاده های دیگر را به راحتی داشته باشید. از ویژگی‌های دیگر می‌توان از دانلود فیلم‌ها و عکس‌ها از شبکه‌های اجتماعی، ابزارهای مدیریت فایل و فایل‌های خصوصی نام برد که تمام نیازهای شما از یک مرورگر را پوشش می‌دهد.
‏ از آنجایی که هدف ما ارائه خدمات ایمن و جهانی به کاربران است، Mi Browser Pro از عملکردهای امنیتی بسیاری برای حریم خصوصی شما برخوردار است. در آخرین بروزرسانی ما گزینه‌ای برای حالت ناشناس وجود دارد و می‌توانید ذخیره داده‌ها را روشن و یا خاموش کنید.
‏ دانلود فیلم‌ از شبکه های اجتماعی
‏ می‌توانید فیلم‌ها و عکس‌ها را از فیسبوک، اینستاگرام و توییتر دانلود کنید. Mi Browser به شما این امکان را می‌دهد تا استاتوس‌های واتساپ دوستان‌تان را دانلود و ذخیره کنید. همه موارد مهم را ذخیره کنید تا هنگام گم شدن‌شان دیگر نگران چیزی نباشید.
‏ مدیریت فایل‌ها
‏ فیلم‌ها، فایل‌های صوتی، عکس‌های ذخیره شده در دستگاه خود را مدیریت کنید. آیتم جدیدی برای پوشه‌های خصوصی خود اضافه کنید.
‏ ترجمه
‏ متن‌ها و محتوای خود را به زبان دیگری تغییر کنید. کلماتی که می‌خواهید را انتخاب کرده و فورا آن را ترجمه کنید. این ویژگی در حال حاضر از زبان‌های هندی، اندونزی و روسی پشتیبانی می‌کند.
‏ حالت ناشناس
‏ با حالت ناشناس می‌توانید بدون اینکه کسی متوجه شود که چه چیزی را جستجو کرده‌اید و بدون داشتن تاریخچه هرچیزی که می‌خواهید را ببینید. همچنین می‌توانید اشتراک گذاری داده‌ها را روشن و یا خاموش کنید.
‏ حالت تاریک
‏ این حالت برای بهتر دیدن و اذیت نکردن چشم‌های شما در نور کم است.
‏ جستجوی صوتی
‏ با گفتن آن چیزی که دنبالش می‌کردید، هرچیزی که می‌خواهید را پیدا کنید
‏ تمام ویژگی‌های مورد نیاز شما
‏ حالت ناشناس، ذخیره داده‌ها، حالت خواندن و موارد دیگر.
Improve stability.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟