استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
The Secret on Sycamore Hill

The Secret on Sycamore Hill

نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۱
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۳۸
حجم۷۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Midnight Adventures LLC
‏‏آیا عاشق بازی‌های اسرارآمیز، بازی‌های ماجراجویی و بازی‌های ماجراجویی نقطه و کلیک کلاسیک و بازی‌های پازل هستید، زیرا اگر این ماجراجویی مرموز شجاعانه را انجام دهید، حواس شما را مجذوب می‌کند.
‏آیا می توانید اسرار و اسطوره سیکامور هیل را کشف کنید؟ کیف خود را بردارید و وارد ماجراجویی های ناگفته شوید، سالن های خالی و اتاق های مخفی را کاوش کنید و معماهایی را برای فرار حل کنید و اسرار ناگفته این معما پر از ماجراجویی با نقطه و کلیک کلاسیک را باز کنید.
‏پس از سال‌ها به سیکامور هیل می‌رسی، عمه‌هایت عمارت رها شده، پیش‌بینی، تاریک و بی‌امان و پر از رمز و راز. از زندگی شما، به امید کشف محل اختفای عمه گمشده تان. با کمک شوخ طبعی و اراده خود، با ترس به ورودی در حال زوال نزدیک می شوید.
‏با اشتیاق خاطرات دوران کودکی و داستان هایی که عمه تان با عشق به اشتراک می گذارد، در املاک راکد غبارآلود کاوش می کنید تا گذشته خود را کنار هم بچینید و با ملایمت به کاوش در آن بپردازید. حال که امیدواریم پاسخی برای آینده شما باشد. آیا سرنخی از مکان عمه شما وجود خواهد داشت یا چه اتفاقی برای او افتاده است؟ یکی از بسیاری از درها می تواند منجر به پاسخ یا شاید عذاب شما شود.
‏آیا می توانید تمام قطعات را کنار هم قرار دهید و بی شمار سوالاتی را که خانه بزرگ به شما ارائه می دهد حل کنید؟ آیا قادر خواهید بود پازل هایی را که به طرز دیوانه کننده ای سر راه شما قرار دارند را حل کنید؟ آیا می توانید ناپدید شدن خاله محبوب خود را به موقع حل کنید؟
‏فقط با چند ابزاری که در اختیار دارید، در تالارهای قدیمی سیکامور هیل پرسه می زنید، سرنخ ها را به دست می آورید، معماها و معماها را حل می کنید، و مدخل های مجله را پیدا می کنید، ناپدید شدن نه تنها عمه خود، بلکه خود را نیز حل خواهید کرد. خاطرات محو خود را؟
‏آیا سیکامور هیل خود را برای شما آشکار خواهد کرد، یا چیزی وحشتناک فاش خواهد شد؟!
‏‏آیا به اندازه کافی باهوش هستید که راز را در هیل سیکامور حل کنید؟

نظرات و امتیاز ها

۳۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ستایش
٩ مرداد ١٤٠٢

عالی مرحله ۱۵ رمزش چیه

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر "b"
٨ تیر ١٤٠٢

‏✓ داشتن اتاق زیاد ‏✗ داشتن رمز ‏✗ نداشتن زبان فارسی ‏✗ خیلی خیلی سخت بازی خوبی هست ولی من مرحله و ۲۰ و راز صندوق اتاق رو نمیدونم لطفا بگید 😄

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر سمرین
٣ تیر ١٤٠٢

عالی من عاشق این بازی ولی راز قفل در مرحله ۲۳ و صندوق مرحله۱۵ چیه ؟

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده