استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
2248 Block Merge Puzzle 3d

2248 Block Merge Puzzle 3d

نسخه۳.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۰۴
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۹
حجم۲۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده MobilMinds Apps
‏‏با انجام فعالیت های کشاورزی چالش برانگیز ، تبدیل به کشاورز مجازی سال 2018 شوید.
‏با کشت و برداشت محصولات زراعی در این کشاورز سیم 17 ، به یک مدیر محلی در مزرعه های کشاورزی تبدیل شوید! بازی Virtual Farmer Tractor: Modern Animal Animals Game را برای انجام فعالیت های کشاورزی به همراه کالاهای کشاورزی و حمل و نقل حیوانات به شهر انجام دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏شبیه سازی مزرعه مجازی با رانندگی شگفت انگیز وسایل نقلیه کشاورزی ایالات متحده یک گام به جلو برداشته است. sim farming sim 2018 را با سریعترین تراکتورهای کشاورزی و ماشین آلات مزرعه تجربه کنید. در این SIM کشاورزی مجازی ، مهارت های رانندگی کامیون های شدید را نشان می دهد و از ماشین آلات پیشرفته کشاورزی مانند برداشت ، حمل و نقل بار هیدرولیک و غیره استفاده می کنید. این ترکیب شدید کشاورزی سنتی و انقلابی در sim sim 2018 ایجاد خواهد کرد. از زمین بی ثمر با فناوری مدرن استفاده کنید و آن را شخم بزنید. منحصر به فرد شبیه ساز کشاورزی 2017. با در دست گرفتن کنترل مزرعه سبز ، در میان مزارع پری بازی تراکتور کشاورزی مجازی ، یک کشاورز واقعی شوید. اجرای موتور تراکتور ، حمل و نقل علوفه سیلوی ، قرقره اراضی ، سبد دانه کشاورزی ، کمربند نقاله برای انجام کارهای کشاورزی روستایی ، فرآیند آبیاری ، کشت ، سمپاش مزرعه و مأموریت های زراعت برداشت.
‏گاوآهن مزرعه بزرگ را پرورش داده و با تغذیه با آب شیرین و کودهای کنترل آفات در بازی کشاورزی واقعی ، محصول را پرورش می دهید. تبدیل به یک کشاورز واقعی ، واگن برقی با چرخ دستی تراکتور پر از چمدان های باربری از جمله کشتکارها ، مزارع مزرعه و ابزارهای جدید برداشت محصول از مزرعه به روستای دیگر. برای به دست آوردن بازده بالا در بازی کشاورز مجازی 2018 از تکنیک های مناسب کشاورزی استفاده کنید. با پرورش مزارع گل ، بهترین استفاده را از کار کشاورزی خود بکشید ، با سوار شدن بر روی کشاورزان مدرن و تراکتورهای کشاورزی ، زندگی واقعی کشاورزی را در شبیه سازی کوچک کشاورز 17 تجربه کنید. در این شبیه ساز دامپروری 17 ، حیوانات مزرعه مانند گاو ، بز ، گاومیش ، اسب و غیره را از مرتع به شهر شهری منتقل کنید. فعالیت های بازی مدرن کشاورز را انجام دهید ، محصولات کشاورزی را به بهترین روش ممکن انجام دهید و دانه ها را بعد از شخم زدن با تراکتورهای سنگین در مزارع کشاورزی بزرگ بکارید.
‏حمل و نقل محصولات کشاورزی به بازار شهر با رانندگی و تراکتور سنگین تراکتور در بازی شبیه ساز مزرعه واقعی 2018. چرخ دستی های تراکتور کشاورزی بهترین راه برای حمل و نقل محصولات زراعی پس از انجام کشت ، برداشت محصول در بازی مزرعه بزرگ است. برای ذخیره محصولات قبل از فروش از سیلو استفاده کنید. این بازی کوچک کشاورزی از ماموریت های کشاورزی مجازی با محدودیت های مختلف در هر مأموریت تشکیل شده است. تکمیل تمامی ماموریت های شبیه ساز کارشناسی ارشد کشاورزی مدرن با رانندگی ترکیب ماشین برداشت ، کشاورزی تریلر سیلو و تراکتور واقعی. زمین های بی ثمر برای کاشت ، بذر کاشت ، مزارع آب زراعی ، محصولات زراعی برداشتی ، حمل و نقل به بازار جامعه و فروش مواد اولیه برای خرید ماشین های کشاورزی کوچک آماده کنید. همچنین کودهای کشاورزی و اسپریهای سموم دفع آفات را برای صرفه جویی در محصولات حشرات موجود در شبیه ساز مزرعه کوچک ، بیاورید. با بازی شبیه ساز تراکتور تراکتورسازی در سال 2018 تبدیل به کشاورز واقعی شوید و با انجام فعالیت های شخم زدن ، آبیاری و برداشت در تراکتورهای کشاورزی و برداشت محصول ، داستان مزرعه خود را بنویسید.
‏محافظت از گاو مزرعه و انجام فعالیت های دامپروری مانند شیردوشی به همراه مأموریت های تأمین تراکتور برداشت. به عنوان یک راننده کامیون حمل و نقل حیوانات مزرعه ، مهارت رانندگی دقیق را هنگام حمل حیوانات کشاورزی از مزرعه روستایی به شهر بزرگ نشان می دهد. تراکتور کشاورزی را در جدیدترین بازی شیدایی تراکتور رانندگی کنید و با انجام وظیفه مدرن کشاورز از زندگی مزارع کمی لذت ببرید. در بازی Virtual Farmer Tractor Modern Animal Animals ، تراکتور زراعت را در مزرعه دهکده سوار کنید تا مزارع بهتر محصول را با تغذیه دقیق آب به محصولات زراعی جوان در بازی زراعت روستایی بدست آورید. لذت بردن از زندگی در روستا در بازی شبیه ساز کشاورزی مجازی و در حالی که زمین بی ثمر خود را برای بهترین کشاورزی ممکن جمع می کنید.
‏ویژگی های بازی Big Farming 2018:
‏تجربه زندگی مزرعه کمی با تکنیک های کشاورزی آینده.
‏کنترل های بصری از تراکتورهای سنگین ، جمع کننده های کشاورزی کلاسیک و آبپاش ها.
‏گرافیک عالی و نزدیک به طبیعت بازی کشاورزی واقع بینانه.
‏‏- تجربه کاربری بهتر - بازی بهتر

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ♥Ely♥
٧ اسفند ١٤٠٠

چرا باز نمیکنه

میپسندم۰ نمیپسندم۳
عکس کاربر فرزاد طاهرزاده
٢٤ دی ١٤٠٠

خیلی خیلی ممنون میشم

میپسندم۹ نمیپسندم۶
عکس کاربر amin
١٧ خرداد ١٤٠٠

بازی خیلی خوبی هست اگه زمانی نبود خیلی بهتر بود

میپسندم۱۹ نمیپسندم۸

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده