استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Tractor Farming Game Harvester

Tractor Farming Game Harvester

نسخه۲.۶.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۳
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۴
حجم۸۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده MobilMinds Apps
‏‏به بازی تراکتور کشاورزی 2020 خوش آمدید: بازی کمباین 3 بعدی واقعی. این بازی کشاورزی واقعی برای به فعلیت رساندن فانتزی کشاورزان در رانندگی با تراکتور و حمل انواع محموله به مزارع است. بله، در بازی کشاورز نیز به عنوان یک راننده تراکتور کشاورزی در ماموریت ها عمل می کنید تا انواع کالاهای کشاورزی را به کشاورزان در مزارع تحویل دهید. مردم عاشق بازی مزرعه‌داری هستند و می‌خواهند اشتیاق کشاورزی را در پیش بگیرند. آنها کاشت محصولات و برداشت محصول را در بازی کشاورزی دوست دارند. کاشت و برداشت محصولات از ابتدا تا انتها لذت بسیار لذت بخش کشاورزی و کشاورزی واقعی بازی تراکتور 2020 است: بازی کمباین 3 بعدی واقعی همه چیز را فراهم می کند.

ویدئو معرفی بازی

‏سواری بر موتور تراکتور، حمل و نقل سیلاژ کشاورزی، درگ هارو ، گاری غلات، تسمه نقاله در این جدیدترین بازی تراکتورسازی. چه بخواهید یک راننده تراکتور استرالیایی باشید، چه به تراکتور مدرن یورو یا تراکتور کلاسیک PK یا یک تراکتور سنتی هندی علاقه دارید، از چندین ماشین مشابه که تمام سطوح کشاورزی مدرن بازی مزرعه بزرگ را تکمیل می کنند، لذت خواهید برد. فعالیت‌های بزرگ کشاورزی و مناظر بهشت ​​مزارع در این بازی کشاورزی واقعی دست به دست هم می‌دهند. مردم ساکن در روستا در مدیریت مزارع بزرگ و مزارع کشاورزی متخصص هستند. مدیر مزرعه خبره کار را آسان می کند و این بازی کشاورزی مدرن این نقش را به شما می دهد. در جدیدترین نسخه بازی کشاورزی، فعالیت هایی مانند کشاورزی واقعی، فرآیند آبیاری، کشت، سمپاش مزرعه و برداشت محصولات را به همراه ماموریت های راننده کامیون مزرعه ای مدیریت کنید.
‏به علاوه، یک واگن تراکتور پر از محموله خواهید داشت. چمدان شامل کولتیواتور، ماشین چمن زنی و ابزار مدرن دروگر که برای کشاورزی واقعی در مزارع استفاده می شود. مزرعه کوچک خود را به مزرعه بزرگ تبدیل کنید، رانندگی کشاورزی خود را از دهکده شروع کنید و به مزارع بروید تا به کشاورزانی که در مزرعه بزرگ کار می کنند کمک کنید. آخرین بازی کشاورزی 2020 یکی از بهترین بازی های کشاورزی تراکتور برای رانندگی کامیون تراکتور 8x8 و لذت بردن از رانندگی کامیون مزرعه در جاده های گلی آفرود است. انجام وظیفه سمپاش مزرعه آفت کش و همچنین در کشاورزی، در حالی که کشت محصولات، کاشت بذر و انجام تلاش کامیون مزرعه ای آن را به یک بازی کشاورزی شگفت انگیز تبدیل می کند.
‏محیط HD است و کنترل ها فوق العاده عالی هستند. مزارع مختلفی مانند مزرعه مرغ، مزرعه خرگوش و سایر حیوانات را در بازی مشاهده می کنید تا از پارکینگ واقعی تراکتور کوبنده در بازی کشاورزی مدرن 2020 لذت ببرید. کنترل های واقعی تراکتور باعث می شود که تجربه رانندگی تراکتور کشاورزی در زمان واقعی در این بازی کشاورزی جدید فوق العاده باشد. به روز رسانی.
‏به عنوان یک راننده تراکتور مزرعه مدرن، شما بر موقعیت های چالش برانگیز مختلف در یک بازی کشاورزی واقعی غلبه می کنید. در حین انجام ماموریت های کشاورزی با وسایل نقلیه کشاورزی دیگری مواجه خواهید شد که حیواناتی مانند گاو، گاومیش، اسب و غیره را حمل می کنند. شما باید از ضربه زدن به واگن برقی تراکتور کشاورزی و تریلر سیلوی خود با وسایل نقلیه دیگر در راه خودداری کنید و نقشه را دنبال کنید تا مقصد را پیدا کنید تا ماموریت های پارکینگ و کشاورزی با موفقیت انجام شود.
‏ویژگی ها:
‏واقعی رانندگی تراکتور کشاورزی زمان برای حمل بار به مزارع.
‏تراکتور کشاورزی، ماشین کمباین و تریلر سیلو.
‏مزارع سه بعدی جاده گلی و محیط دهکده برای ماموریت های محموله کشاورزی حماسی.
‏بازی کشاورزی منحصر به فرد و واقعی گرافیک در ماموریت چالش برانگیز رانندگی تراکتور کشاورزی.
‏بازی رایگان کشاورزی مدرن به عنوان یک کشاورز واقعی با چرخ دستی تراکتور کشاورزی واقعی.
‏ترکیب دروگر، کاشت محصولات و برداشت محصولات را در محیط بازی دروگر واقعی کنترل می کند.
‏ br>بازی تراکتور کشاورزی 2020: بازی کمباین 3 بعدی واقعی کمباین را بازی کنید و از ویژگی های کشاورزی آن لذت ببرید. پس از انجام این بازی بزرگ کشاورزی، بازخورد موثر خود را ارائه دهید.
‏‏- تجربه کاربری بهتر
‏- بازی پیشرفته

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حسام
٢٨ آبان ١٤٠١

واقعاً خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بدرود نا مو صن نصبش نکنید🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

میپسندم۱۳ نمیپسندم۱۳
عکس کاربر ۲۰۳۸۵۸
٢٥ خرداد ١٤٠٢

بازی نکردم

میپسندم۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر طاهره
١٠ مرداد ١٤٠٢

‏✓ خقل

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده