استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Grand Snow Excavator Sim truck

Grand Snow Excavator Sim truck

نسخه۱.۵.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۲
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۷
حجم۶۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده MobilMinds Apps
‏‏فصل زمستان در اوج خود است. طوفان برف و سر خوردن یخچال های طبیعی باعث مسدود شدن جاده ها شده است. بازی Snow Driving Rescue Plough Excavator Crane Operator را بازی کنید و تمام انسدادها را پاک کنید. با استفاده از ماشین‌های برف‌روی سنگین با نجات و پاک‌سازی جاده‌ها به مردم کمک کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏کامیون‌های برف‌کش سنگین در آنجا کارایی لازم را ندارند، بنابراین باید عملیات برف‌روبی را با ماشین‌های سنگین انجام دهید. یخچال های طبیعی برفی جاده ها را به شدت مسدود کرده است که حاوی سنگ های سنگین و یخ است. برف کوبیدن کار آسانی نیست. شما جرثقیل بیل مکانیکی و دستگاه مته سنگین دارید. در Snow Driving Rescue Plough Excavator Crane Operator با استفاده از ماشین آلات سنگین آن را شکسته و همه آن را حذف می کند.
‏تیم نجات برف خود را به مناطق برف خیز ببرید، کنترل جرثقیل های سنگین برفی و کامیون های کمپرسی را دریافت کنید. برف برف را شخم می زنند و جاده ها را پاک می کنند. شما قصد دارید عملیات نجات برف جالبی را انجام دهید که شامل چندین کار است. از فیزیک ماشین آلات دمنده برف سنگین در بازی های گاوآهن جرثقیل بیل مکانیکی لذت ببرید. به سرکارگر، طراح جاده و سازنده نهایی اپراتور جرثقیل برجی تبدیل شوید. حمل و نقل بار با کامیون یدک کش را شخم بزنید و در بازی جرثقیل های سنگین ماموریت های نجات را انجام دهید. سازنده و سازنده شگفت انگیزی باشید. بیل مکانیکی گاوآهن جرثقیل سنگین را برانید تا سنگ های یخچال را با چکش و حفاری برف بریزید، این به شما کمک می کند تا استحکام سنگ ها را شکسته و ضعیف کنید. اکنون جرثقیل را با کاتر تیغه برف برانید، سنگ های ترک خورده را به قطعات کوچک برش دهید تا بتوان آن را حفاری کرد و در دامپر قرار داد تا توسط ماشین آلات ساختمانی سنگین در بازی جرثقیل دور ریخته شود. اکنون زمان حفاری برای مانور دادن ماموریت های اپراتور جرثقیل بیل مکانیکی، حفاری انبوه برف و انجام بازی به عنوان لودر بازی جرثقیل وجود دارد. تمام برف ها را در کامیون کمپرسی ساختمانی بار کنید و با ماشین آلات سنگین ساختمانی از جاده بریزید.
‏از ماشین های برف سازی برای پاکسازی جاده ها استفاده کنید و به جای برف پنهان در بازی جرثقیل ساختمانی، برف سرد را لذت بخش کنید. یخ را سوراخ کنید، انسداد جاده را حفاری کنید و یخ را با استفاده از حمل و نقل باری و تراکتور تخلیه کنید. عملیات نجات چندگانه سنگین در این برف سنگین فقط توسط راننده جرثقیل هوشمند و طراح جاده انجام می شود.
‏در اسنو درایوینگ نجات گاوآهن جرثقیل اپراتور جرثقیل بیل مکانیکی سریع باشید تا خدمات و عملیات نجات خود را در اسرع وقت ارائه دهید. سرده؛ برف در حال باریدن است. مطمئناً از این بازی ماشین آلات ساخت و ساز سنگین ماموریت های نجات برف روب با کمک به دیگران در فصل برف سنگین لذت خواهید برد. یخ را بشکنید، تونل را پاک کنید، با استفاده از تراکتور بکسل کنید و برف سنگین را در بازی تاور کرین تخلیه کنید. مردم در مناطق تپه ای نگران هستند. شما راننده و سازنده جرثقیل ساختمانی عالی هستید. از قابلیت های حفاری خود برای پاکسازی جاده برای نجات افراد در شرایط اضطراری استفاده کنید. ماشین آلات سنگین در بازی بیل مکانیکی سنگین کمک موثری در این زمینه می کند.
‏ویژگی ها:
‏از بازی بهترین شبیه ساز ماشین آلات سنگین 2018 لذت ببرید!
‏اپراتور جرثقیل در ماموریت های نجات در برف شهر افراط می کند!
‏جرثقیل بیل مکانیکی سنگین تجربه برف زمستانی!
‏سطح دشواری با افزایش سطوح افزایش می یابد!
‏ >ماشین‌های چند کامیون سنگین، کمپرسی و برف‌دمنده شگفت‌انگیز را تجربه کنید!
‏ماشین‌های سنگین مجهز به ماموریت‌های نجات بازی جرثقیل برف‌روب!
‏خروج برف Driving Rescue Plough Excavator Crane Operator و نظرات خود را به ما بدهید تا بتوانیم بازی های اکشن جدید بیشتری برای شما بسازد.
‏‏اشکالات رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیر حسین
٢ خرداد ١٤٠٢

خیلی بد است و اساس خورد کن است

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر فرید عطایی
١٥ دی ١٤٠١

بازی خوب نیست وبد هم نیست به نظر من این بازی را دانلود کنید

میپسندم۵ نمیپسندم۲
عکس کاربر سالارپرچمی
١٧ شهریور ١٤٠٢

عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده