استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۳.۸۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۱۹
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۱۹
حجم۸۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Mobile Apps Globe
‏‏بازی هواپیما با شبیه ساز پرواز واقعی 3d.
‏ بازی های هواپیما 2021 : شبیه ساز پرواز واقعی هواپیما
‏این بازی شبیه ساز پرواز شدید خلبان 3d، آموزش پرواز شما را در هوانوردی می گیرد. از جهت گیری قبل و بعد از پرواز تا تاکسی هواپیما، برخاست عادی، فرود ایمن و پس از پرواز ایمن سازی هواپیماها در نمایشگاه ایر 2021.

ویدئو معرفی بازی

‏تمرین پرواز بازی های هواپیما در جت خلبان دوگانه و هواپیمای قدیمی به پایان رسیده است و نوبت به پروازهای انفرادی رسیده است. بازی های هواپیمای قدیمی شبیه سازی پرواز سه بعدی به عنوان فرمانده هواپیمایی در نمایشگاه هوایی 2021.
‏شما هواپیماهای مسافربری، هواپیماهای قدیمی، باری، جت های خصوصی، ایرباس، هواپیماهای نظامی و هواپیماهای تجاری را در محیط شگفت انگیز و شگفت انگیز پرواز پرواز خواهید کرد. بازی شبیه ساز هواپیما 3 بعدی.
‏این بازی برای پسران مهارت های پروازی شما را در حالت های مختلف مانند پروازهای نمایش هوایی، چالش کوهستانی، ماموریت های نجات، فرود اضطراری در خرابی موتور و زمان پرواز دشوار در طوفان و تلاطم آزمایش می کند. این بازی هواپیما شما را با به چالش کشیدن موانع مانور آکروباتیک مانند هیچ بازی هواپیمای دیگری در Air Fair 2021 شگفت‌زده نگه می‌دارد.
‏در حالت‌های دشوار هوانوردی، باید از نشان‌دهنده‌های جهت باد پیروی کنید تا هواپیما بچرخد و از ایستگاه‌های بین راه عبور کند. و به تماشاگران نمایش هوایی خیره کننده را مانند بازی سه بعدی شبیه ساز پرواز نشان دهید. در پروازهای نمایش هوایی، خلبانان، هم برای تماشاگران و هم برای هوانورد درگیر هستند. سقوط هواپیما و خارج شدن از آن در شرایط اضطراری یک گزینه نیست، به خصوص زمانی که فرمانده هواپیمایی در حال پرواز با هواپیما است.
‏مردم در نمایشگاه هوایی 2021 گرد هم آمده‌اند تا یک تجربه واقعی پرواز مانند مانورهای هوازی مانند چرخش، غلتیدن، پاس معکوس و غیره و نمایش عالی از هوانوردی در همه بازی‌های هواپیما را ببینند.
‏نشان دهید مهارت های خلبان پرواز و تکمیل تمام ماموریت های پرواز ماجراجویی توربو هواپیما از Air show.این مسابقه ای است برای به دست آوردن عنوان خلبان شماره یک پرواز جهان در بازی کنترل واقعی هواپیمای خلبان 3d. همه به عنوان یک خلبان حرفه ای اینجا هستند تا عنوان فرماندهی خطوط هوایی را دریافت کنند. از سراسر جهان برای شرکت در مسابقه Airshow 2021 استقبال می شود.
‏بازی شبیه سازی هواپیمای افراطی ساده، اما جالب است! شما باید با حفظ نیروی رانش، هواپیمای قدیمی را از باند فرودگاه به آسمان بلند کنید و وارد هیجان و ماجراجویی بی‌وقفه شوید تا در این بازی شبیه‌ساز سه‌بعدی پرواز، یک تجربه واقعی پرواز داشته باشید. پس از توالی کارهای آسان شبیه سازی هواپیمای پرواز، اخیراً انجام ماموریت های نجات در سانحه هواپیما و شبیه سازی بازی فرود اضطراری به این راحتی ها نخواهد بود. سیستم خلبان خودکار پرواز به طور مداوم هشدارهای پرواز را برای حفظ مختصات و طول جغرافیایی در اختیار شما قرار می دهد و همچنین به شما در مورد نزدیک شدن به آسمان خراش یا هر شیء پرنده دیگری مانند هلیکوپتر، پرنده، هواپیمای بدون سرنشین و غیره هشدار می دهد. از اولین هواپیمای جنگنده جت عملیاتی پرواز در بازی هرگز آسان نبوده است. برای پسران.
‏این بازی سه بعدی شبیه ساز هواپیمای شهر پرواز، واقعی ترین احساس شبیه سازی را در بازی های پسرانه به شما می دهد. فرصتی برای پرواز با هواپیما در شرایط آب و هوایی واقعی داشته باشید. انواع مختلفی از هواپیماها در یک ناوگان برای پرواز با ماموریت های مختلف و دشوار مانند موانع مانور هوازی و سایر کارهای دشوار مانند رساندن مسافران به محل مورد نظرشان در گذر از طوفان و تلاطم وجود دارد. مسابقه ایرشو به عنوان خلبان شماره یک پرواز جهان آغاز شده است، با کسب عنوان فرماندهی هواپیمایی در این بازی هواپیما، مهارت های خود را در این مسابقه نشان دهید.
‏ ویژگی های بازی های هواپیمای 2021 : شبیه ساز پرواز واقعی هواپیما
‏ br>- بازی سه بعدی شبیه سازی پرواز Avion.
‏- سطوح جالب فرود اضطراری جت خلبان.
‏- موانع بازی شبیه ساز هواپیما خیره کننده.
‏- شرایط آب و هوایی چالش برانگیز مانند طوفان و آشفتگی.
‏- سقوط هواپیما و سناریوی نجات.
‏- حالت های پرواز هیجان انگیز نمایش هوایی، چالش کوهستان، ماموریت های نجات و خرابی موتور.
‏‏استراتژی تبلیغات تغییر کرد

نظرات و امتیاز ها

۱۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد
٢١ اردیبهشت ١٤٠٣

خیج کردم نداره بازی بدرد نخره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر عرفان
١٠ اسفند ١٤٠٢

‏✓ خیلی خوب بازی

میپسندم۱۱ نمیپسندم۳
عکس کاربر (=)
٢٦ آذر ١٤٠٢

بازيه باحاليه تمام🖤

میپسندم۳۸ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده