استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
City Flight Airplane Simulator

City Flight Airplane Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۱۰.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۰۱
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۱۵
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Titan Game Productions
‏‏Vital Games Production اولین بازی Airplane Pilot Flight Simulator: Airplane Games را در بازی‌های Google Play در یک محیط سه بعدی واقع گرایانه از بازی‌های پرواز هواپیما به شما می‌دهد تا دنیای شما را شبیه‌سازی کند و آب و هوا را بررسی کنید زیرا بازی Airplane Flight Simulator به شما احساس دیوانگی می‌کند. شما در این شبیه ساز NY Flight Airplane Simulator: Fly Plane Game 2021 هواپیماها را در ارتفاعات پرواز می کنید. همچنین Fighter Jet Dog Fight تجربه واقعی هواپیماهای جنگی مدرن را در عملیات جنگنده های آسمان در رعد و برق موشک ها به شما می دهد.

ویدئو معرفی بازی

‏ شبیه ساز پرواز خلبان هواپیما بازی های پرواز هواپیما یک بازی شبیه ساز هواپیما سه بعدی عالی است. خلبان هواپیما شوید و هواپیمای پرواز شهری خود را در بازی‌های پرواز هواپیمای City Pilot Flight Simulator به مقصد برسانید. ماوریک درونی خود را آزاد کنید، با مهارت های رانندگی شگفت انگیز شبیه ساز هواپیمای شهری در بازی های پرواز، خلبان حرفه ای شوید و آسمان ها را در این بازی های پرواز هواپیما تسخیر کنید!
‏بهترین بازی های هواپیما را برای خود به ارمغان بیاورید و برای انجام بدلکاری در بازی های هواپیما بالاتر بروید! شبیه‌ساز هواپیمای خود را در تمام نقاط بین راه راهنمایی و هدایت کنید تا اطمینان حاصل کنید که به مقصد صحیح بازی‌های هواپیما برای کودکان می‌روید و در فرودگاه مقصد خود در مدت زمان تعیین شده فرود می‌آیید تا در بازی‌های پرواز خلبانی هواپیمای شهری، نوارهای خلبان بیشتری کسب کنید. در بازی های هواپیما هنگام رسیدن به منطقه مقصد، سرعت هواپیما را کم کنید و برای فرود آماده شوید، مراقب باشید در پرواز خلبان هواپیمای شهری سقوط نکنید! هواپیمای خود را به سمت باند شبیه ساز خلبان پرواز هدایت کنید و در منطقه مشخص شده پارک کنید تا سطح شبیه ساز پرواز تکمیل شود. هنگام پارک کردن هواپیما، بسیار مراقب باشید که از اتوبوس ها، هلیکوپترها و غیره که در مسیر بازی های هواپیمای پرواز و بازی های پروازی پارک شده اند، خودداری کنید. شبیه ساز پرواز با بهترین رتبه در Google Play. و این یک بازی هواپیما برای پرواز با هواپیما است. FUN در بازی‌های هواپیما برای بچه‌های City Pilot Flight Simulator کاملاً تضمین شده است!
‏اگر عاشق بازی‌های هواپیما هستید، منتظر نمانید فقط همین الان بازی خود را شروع کنید و با City Flight Airplane Simulator: Fly Plane Games پرواز کنید! این بازی خلبانی ترکیبی از بازی های پرواز و ماموریت های نجات هواپیما با شبیه ساز خلبان پرواز است، خود را مانند سایر بازی های هواپیما برای بچه ها آموزش دهید اما علاوه بر آن مردم را نیز نجات دهید!! Good Luck City Airplane Simulator Player!
‏یکی از بهترین شبیه سازهای بازی های هواپیما در دسته بازی های هواپیما موجود در google playstore. آیا تا به حال خواب دیده اید که خلبان شوید و با شبیه سازی هواپیما آسمان ها را فتح کنید؟ امیدواریم که می خواهید یک خلبان حرفه ای باشید، پس امید خود را از دست ندهید، بیایید این شبیه سازی هواپیما را تجربه کنیم. با پرواز خلبانی شهر هواپیما، خود را برای رفتن به بالاتر آماده کنید. این شبیه ساز هواپیما اعتیاد آورترین بازی های پرواز را به شما ارائه می دهد که با هواپیماهای متعدد و ماموریت های دقیق انجام می شود. در بازی خلبانی هواپیمای پرواز شهری، شبیه ساز واقعی هواپیما را تجربه خواهید کرد و مهارت های بازی شبیه ساز پرواز شما افزایش می یابد. ماموریت های مختلف از بازی های هواپیما گرفته تا بازی های هواپیمای نجات و بازی های خلبانی شبیه ساز پرواز هواپیمای شهری را انجام دهید.
‏شبیه ساز هواپیمای شهری یک بازی سه بعدی درایو هواپیما است اگر عاشق بازی های شبیه سازی پرواز هستید، پس شبیه ساز پرواز خلبان هواپیما، شبیه ساز هواپیما بازی های پرواز بهترین انتخاب شما در گروه بازی های هواپیما است. وظایف یک خلبان هواپیمایی بین المللی را با پرواز با هواپیما در بازی های خلبانی هواپیمای شهر پرواز انجام دهید. بهترین پرواز هواپیما شبیه سازی درایو واقعی هواپیما حاوی محیط عملی با هواپیماهای شگفت انگیز است. Air jet flight 3d بهترین بازی هواپیمای منحصر به فرد با ویژگی های لذت بخش در Airplane Pilot Flight Simulator: Airplane Games است. از لذت شگفت انگیز زندگی واقعی در بازی های شبیه سازی هواپیما لذت ببرید.
‏City Pilot Flight Simulator: بازی های هواپیما ویژگی ها:
‏- گرافیک سه بعدی واقعی و انیمیشن های شگفت انگیز بازی های هواپیما
‏- انواع واقعی - هواپیماهای زندگی برای پرواز در شبیه ساز پرواز هواپیمای شهری
‏- ماموریت های سرگرم کننده و چالش برانگیز برای تکمیل شبیه ساز هواپیما
‏- سناریوهای شگفت انگیز برای کشف یک نقشه باز بزرگ با هزاران شگفتی در بازی های پرواز
‏‏اشکالات رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیرمحمد
١٤ مرداد ١٤٠١

چرتتتتتتتتت

۵ ۲
parsa-lip
٩ خرداد ١٤٠٠

اه اه اه اه اه اه

۱۲ ۱۵
☠☠☠☠
٣٠ فروردین ١٤٠٠

بابا بچه ها این رو بازی می کنن😝

۲۲ ۱۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده