خانه بازی شبیه سازی
City Flight Airplane Pilot New Game - Plane Games

City Flight Airplane Pilot New Game - Plane Games

تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۴۳
حجم۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Spartans Global INC.
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏بازی New Plane New Game 2020 بازی را انجام دهید. یکی از بازی های رایگان ما را امتحان کنید.
‏ما در بازی های پیشرفته چند سطح هواپیما شبیه سازی آسمان را ارائه می دهیم. اگر عاشق بازی های هواپیما هستید منتظر نباشید همین حالا بازی خود را شروع کنید! این بازی ترکیبی از پروازهای رایگان و ماموریت های نجات هواپیما است ، خود را مانند سایر بازی های هواپیما آموزش دهید اما علاوه بر آن باعث نجات مردم نیز می شود !! بازیکن خوش شانس!
‏شبیه ساز پرواز خلبانی هواپیما شهر
‏یکی از بهترین شبیه ساز بازی های هواپیما. آیا تا به حال خواب دیده اید که خلبان شوید (در کودکی :-)) باشید و آسمان را با شبیه سازی هواپیما فتح کنید؟ امیدوارم که شما می خواهید یک خلبان حرفه ای باشید ، پس این امید را از دست نکنید و اجازه دهید با این شبیه سازی هواپیما تجربه کنیم. خود را آماده کنید تا با پرواز خلبان هواپیمای شهر بالاتر بروید. این شبیه ساز هواپیما اعتیاد آورترین پرواز را به شما ارائه می دهد که از چندین هواپیما و مأموریت های دقیق انجام می شود.
‏پرواز خلبان هواپیمای شهر با ماموریت های نجات جالب تر
‏با این بازی شبیه ساز نجات پرواز هواپیما با ویژگی های خارق العاده و بازی فوق العاده ، تبدیل به یک نجات دهنده شوید. دنیای عظیم عظیم ، پر از جاده های گسترده ، کوه ها ، تپه ها بهترین هواپیما با محیط زیست و نجات هلیکوپتر در انتظار شما هستند. در این بازی های نجات هواپیما زندگی را نجات دهید و خود را به عنوان بهترین خلبان هواپیما ثابت کنید. شرایط آب و هوایی مختلف مانند طوفان رعد و برق ، باران ، شب و روز آفتابی همه باعث شده بازی شما بسیار جالب و شگفت انگیز شود. بازی های نجات هواپیما با نجات غیرنظامیان از طوفان و منطقه سیل باعث می شود سکه های بیشتری بدست آورید و مراحل جدیدی را بدست آورید.
‏سرگرمی و تفریح ​​نامحدود
‏از شبیه ساز پرواز کاملاً برجسته با واقعی ترین تجربه پرواز لذت ببرید. شبیه ساز پرواز هواپیما بازی های شبیه سازی بسیار پیشرفته است که به صورت رایگان برای کاربران اندرویدی ساخته شده است! انواع هواپیما ها گنجانده شده است. نوع بال ، برنامه جنگنده ، برنامه حمل بار ، برنامه مسافر. صندلی خود را در نمای کابین خلبان قرار دهید و موتور هواپیماهای واقع گرایانه را شروع کنید تا سفر پروازی خود را از طریق مکان های مختلف خیره کننده شروع کنید.
‏این بازی Plane به طور کلی شامل سه نوع ماموریت است:
‏1- آموزش ماموریت ها
‏2- مبارزه با مأموریت ها
‏3- ماموریت های نجات
‏نحوه بازی
‏در اولین سطح پرواز هواپیما ، شما با آموزش بسیار آسان راهنمایی می شوید تا سرعت بالایی را برای فرار از مسیر خود طی کنید و ماموریت شما دستیابی به ارتفاع مشخص خواهد بود. پس از تکمیل راهنماها ، با کج کردن دستگاه تلفن همراه خود به چپ / راست ، به شما هدایت می شود که هواپیما را هدایت کنید. مراقب باشید هنگام کج شدن! (به زمین یا هیچ مانعی برخورد نکنید). نقاط چک آبی را دنبال کنید که به شما منجر می شود سطح را پاک کنید. پس از این حالت های اصلی آموزش ، ماموریت شما شروع به فرود برنامه مسافر در جرقه های رعد و برق در آسمان خواهد کرد. ادامه هیجان و اعتیاد مأموریت بعدی از برنامه Fire Fighter انجام می شود ، که در آن شما اردوگاه های پایه دشمنان را نابود خواهید کرد و سپس با خیال راحت بر روی کاردستی فرود خواهید آمد. پس از راهنمایی ها و دستورالعمل های ساده ماموریت های نجات هواپیما شما شروع می شود ، جایی که شما مجبور خواهید بود چندین کار را انجام دهید ، مانند اینکه آب را بر روی منطقه اخراج رها کنید ، هواپیما افراد غرق در غرق شدن را نجات دهید و غیره بازی کنید و سطح منحصر به فرد تری را کشف کنید. امیدوارم از این بازی های هواپیما لذت ببرید.
‏ما همیشه آماده هستیم تا از شما بشنویم ، اظهار نظر کرده و پیشنهادات خود را ارائه دهیم!
‏برای بروزرسانی ها (هر هفته) با ما در ارتباط باشید!
‏** صدای رسانه تلفن همراه خود را روشن کنید تا تجربه تسکین بخشی بیشتری با درایو هواپیما داشته باشید. صدای رعد و برق و فرود هواپیما را از دست ندهید! **
High Fly in the Air! Cross all limits.✈️
⯌ Pick the passenger & Be a responsible Pilot!
⯌ Fewer ads occurrence on User demand.📊
⯌ New Challenges added in Classic Mode.✅
⯌ New levels added in Racing Mode.✈️
⯌ 👍 Major Bugs Fixed. ✅
⚡Captain!👨✈️ Believe in yourself. 👨✈️
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟