استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
house for minecraft pe

house for minecraft pe

نصب در حال دریافت
نسخهrelease: ۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۰
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۱۵
حجم۲۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده qsty apps
‏‏سلب مسئولیت: این یک برنامه غیر رسمی است. نام، نام تجاری و دارایی‌ها متعلق به مالک است.
‏تا به حال ساختمان‌های مختلف با نقشه‌های زیادی را برای ماین کرافت می‌خواستید؟ آیا دوست ندارید نقشه های جالب برای mcpe جستجوی طولانی انجام دهید؟ آیا برای به دست آوردن منابع برای ساختمانت خیلی تنبل بودید؟ آیا دوست دارید خودتان خانه ای برای mcpe بسازید؟ آیا مدام وقت خود را صرف جستجوی خانه های جالب برای ماین کرافت می کنید و زمان بسیار کمی برای بازی باقی می ماند؟ ما بهترین راه حل را داریم! اکنون فقط باید خانه ما را برای Minecraft دانلود کنید! با آنها می توانید از بازی و بسیاری از خانه های آماده فوق العاده برای mcpe لذت ببرید! در بازی لذت ببرید و با دوستان خود تماس بگیرید، زیرا آنها از همان عمارت زیبای ماین کرافت دست نخواهند کشید.
‏چه نوع عمارت برای mcpe با نصب برنامه ما به بازی شما اضافه می شود؟
‏ > به محض افزودن برنامه، مجموعه عظیمی از متنوع ترین عمارت های ماین کرافت در بازی شما ظاهر می شود. شما همچنین می توانید خانه های بسیار کمیاب قرمز سنگی را برای mcpe تهیه کنید. شما بزرگترین انتخاب از متنوع ترین خانه های رداستون را برای ماین کرافت خواهید داشت. می تواند مانند نقشه های عمارت های بزرگ با اتاق های زیاد باشد. همچنین می‌توانید نقشه‌های خانه‌های قدیمی برای ماین کرافت را بیابید که با ظاهرش در میان دیگران متمایز خواهد شد. شما می توانید در خانه نقشه روستایی یک طبقه با ضروری ترین وسایل داخلی و چندین اتاق زندگی کنید. و اگر می خواهید دوستان خود را برای بازدید دعوت کنید، ویلاهای بزرگ و باشکوهی را انتخاب کنید که با دکور و اندازه مجلل خود همه را شگفت زده می کند. و همچنین بسیاری از نقشه های خانه دیگر با برنامه ما در دسترس خواهد بود. هر نقشه خانه برای ماین کرافت یک ساختمان منحصر به فرد است که شما را بی تفاوت نخواهد گذاشت. در واقع، با چنین نقشه خانه آماده ای، بازی خود را با چند کلیک ساده و ایمن خواهید کرد. و شما می توانید عمارت را برای mcpe در چند ثانیه دریافت کنید. شما می توانید نقشه خانه ها را به سلیقه خود انتخاب کنید و بلافاصله شروع به زندگی در آن کنید. از این گذشته ، ما بلافاصله از اقامت راحت شما در نقشه های خانه برای mcpe مراقبت کردیم و تمام مبلمان لازم و سایر وسایل داخلی خنک را به آن اضافه کردیم. و اگر تصمیم گرفتید که چیزی در نقشه های عمارت خود برای Minecraft تغییر کند، همیشه می توانید مبلمان بیشتری اضافه کنید و آن را حتی دنج تر و راحت تر کنید. در چنین نقشه های خانه ای قطعاً می خواهید شب ها و شب ها را بگذرانید. در چنین عمارت نقشه ها اوباش دریافت نمی کنند، و شما می توانید کار خود را انجام دهید. مطمئناً بقای شما هرگز به این آسانی نبوده است.
‏فراموش نکنید به برنامه ما امتیاز دهید و سایر مدها و نقشه های ما را دانلود کنید!
‏‏ما برنامه خود را به طور کامل به روز کرده ایم و نقشه خانه جدید را برای Minecraft اضافه کرده ایم!

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
selin~☆
١٠ مهر ١٤٠٠

اولش که تاریخ تولد میخواد من تاریخ تولدم رو وارد کردم ولی نمیدونم چطوری وارد بازی بشم😭 لطفا یکی بگه چطوری وارد بازی بشم😭🥀

۱۵ ۹
امیرعباس
٢٠ اسفند ١٤٠٠

بد ترین بازی توی دنیا

۹ ۲
ادم
١ اسفند ١٣٩٩

این به روزرسانی شده ولی نسخه ی قبلیش خونه های زیبایی داشت😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😡

۲۸ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده