استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
portal gun mod for minecraft

portal gun mod for minecraft

نصب در حال دریافت
نسخهrelease: ۱۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۸
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۸
حجم۲۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده qsty apps
‏‏سلب مسئولیت: این یک برنامه غیر رسمی است. نام، نام تجاری و دارایی متعلق به مالک Mojang AB است.
‏همیشه ماد اسلحه‌های مدرن زیادی را برای mcpe در بازی می‌خواستید، و به خصوص مد اسلحه موجودی که می‌تواند پورتال ایجاد کند؟ آیا دائماً بدون استفاده از پورتال تفنگ برای ماین کرافت وقت خود را صرف جابجایی از یک نقطه به نقطه دیگر می کنید؟ ما یک راه حل و مد برای minecraft داریم! اکنون فقط باید مد تفنگ پورتال ما را دانلود کنید و می توانید از بازی با جالب ترین تفنگ پورتال برای mcpe لذت ببرید! در بازی سرگرم شوید و با دوستان تماس بگیرید، زیرا آنها از چنین مدهای تفنگ پورتال جالب و غیرمعمول برای ماین کرافت دست نخواهند کشید.
‏با نصب تفنگ پورتال ماین کرافت چه چیزی به بازی شما اضافه خواهد شد؟
‏پس از نصب مد تفنگ ما، یک تفنگ پورتال بسیار جالب برای mcpe خواهید داشت. با استفاده از این تفنگ پورتال مد برای ماین کرافت، می توانید پورتال هایی ایجاد کنید و آنها را از یک نقطه به نقطه دیگر هدایت کنید. مدیریت مدهای ما برای مد تفنگ پورتال بسیار آسان است. پس از نصب mod Portal gun برای minecraft در موجودی خود، این پورتال یک مد تفنگ پورتال برای mcpe خواهد بود. پس از اینکه مد تفنگ پورتال را انتخاب کردید، چندین دکمه از مدهای تفنگ پورتال برای mcpe روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود. با استفاده از این دکمه ها برای کنترل مدهای تفنگ پورتال MCPE، می توانید پورتال ایجاد کنید. همچنین با کمک مدهای تفنگ پورتال ماین کرافت، می توانید نه تنها خود را حرکت دهید، بلکه آن را در پورتال ماب نیز رها کنید. و همچنین با کمک یک مد تفنگ پورتال می توانید اوباش را به هوا ببرید. و اگر فقط به یک مد اسلحه پورتال ماین کرافت نیاز دارید، می توانید مد اسلحه ما را دانلود کنید.
‏فراموش نکنید به برنامه ما امتیاز دهید و سایر مدها و نقشه های ما را دانلود کنید!
‏‏ما برنامه خود را به طور کامل به روز کرده ایم و مدهای جدید تفنگ پورتال را اضافه کرده ایم!

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Amirhosein Pejman
١٩ خرداد ١٤٠٠

سلام این مود هایی که تو تصویر میبینید مال کامپیونتر هست گول نخورید من کامپیونتر دارم ولی ضعیفه این مود رو از تی لانچر ریختم ولی سنگینه کامپیونترم ارور داد🤣🤣🤭🤭🤭😌😔😔😔🤨🤨🤨

۱۸ ۱۴
Soheil
٢٤ تیر ١٤٠٠

عععععااااااااللللللللییییییییی

۱۴ ۴
erfan
٢١ اسفند ١٤٠٠

ب⅘

۵ ۷

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده