استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Cities maps for minecraft

Cities maps for minecraft

نسخه۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۹
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۶
حجم۲۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده vkitney
‏‏آیا مدام به دنبال نقشه های جالب برای ماین کرافت هستید؟ آیا دوست دارید نقشه های غیرعادی برای mcpe پیدا کنید که چیز کاملا جدیدی به بازی اضافه کند؟ آیا می خواهید بسیاری از مدهای جدید شهر را برای ماین کرافت به دوستان خود نشان دهید؟ سپس به نقشه های شهر ما برای ماین کرافت توجه کنید و قطعاً از چنین ساختمان های فوق العاده بزرگ در سرزمین های وسیع راضی خواهید بود! فقط با نقشه شهر برای minecraft بازی را غیرقابل پیش بینی می کنید و دیگر هرگز به دنبال شهر جدید دیگر برای mcpe نخواهید بود! تمام وقت آزاد خود را به بازی شهر برای Minecraft با ساکنان اختصاص دهید و برداشت های جدید زیادی از مدهای شهری دریافت کنید!
‏چرا برنامه ما را با شهرها برای minecraft دوست دارید؟ همه چیز بسیار ساده است!
‏اکنون دیگر نیازی به بازی نقشه های خسته کننده بقا ندارید، زیرا یک شهر آماده در ماین کرافت وجود دارد. اکنون می توانید مجموعه عظیمی از متنوع ترین مد شهرها را برای ماین کرافت دریافت کنید. این می تواند مانند روستاهای کوچک قدیمی و همچنین یک شهر مدرن مدرن برای mcpe باشد. شما قطعا می توانید دقیقا همان چیزی را که دوست دارید پیدا کنید. و در اینجا شما طیف عظیمی از شهر ماین کرافت را پیدا خواهید کرد. در هر یک از مدهای شهری، تنوع بسیار زیادی از انواع ساختمان ها را خواهید دید: مناطق مسکونی، مراکز خرید، و همچنین بسیاری از پارک ها و دیگر ساختمان های جالب در نقشه شهرها. شما همچنین این فرصت را خواهید داشت که دوستان خود را به بازی دعوت کنید، زیرا این نقشه شهرها برای ماین کرافت برای یک بازی چند نفره عالی هستند. و با هم می توانید بسیاری از ساختمان های بسیار جالب و متنوع را در نقشه های هر شهر برای mcpe پیدا کنید. با چنین مد شهر جالبی برای mcpe، دوستان شما قطعاً نمی توانند بازی را رد کنند و قطعاً اوقات خوبی خواهید داشت. و البته، شما می توانید تعداد زیادی ایده برای ساخت هر یک از ساختمان های خود در مناطق آزاد هر یک از نقشه های روستا پیدا کنید. برای افزودن هر ساختمان جدیدی به هر یک از مدهای دهکده، باید ساختمان منحصر به فرد و خنک خود را در مکانی خالی بسازید یا برای آن جا باز کنید. بنابراین، می توانید نقشه شهر mcpe خود را منحصر به فردتر کنید. هیچ کس دیگری چنین افزونه جالبی برای شهر نخواهد داشت.
‏سلب مسئولیت: این یک برنامه غیررسمی نقشه شهر است. نام، نام تجاری و دارایی ها متعلق به مالک http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines است.
‏‏دانلود نسخه جدید برنامه با شهر برای ماین کرافت. ما تمام خطاها را برطرف کردیم و نقشه های شهر برای mcpe بدون خرابی کار می کند.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر خیلی خوب است
٢ دی ١٤٠١

خیلی بده دست سازندش درد کنه

میپسندم۱۹ نمیپسندم۲۶
عکس کاربر ✯𝐾𝐼𝐴𝑁✯
٢٢ شهریور ١٤٠٢

باز نمی کنه🫥

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر آلیبود
١٧ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ عفخعخاف

میپسندم۱۸ نمیپسندم۱۸

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده