استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۱۸
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۱.۹
تعداد نظرات۱۸
حجم۲۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده vkitney
‏‏آیا دائماً در جستجوی نقشه های جالب برای ماین کرافت هستید؟ آیا دوست دارید نقشه های غیرعادی برای mcpe پیدا کنید که چیز کاملا جدیدی به بازی اضافه کند؟ آیا می خواهید به دوستان خود نقشه های جالب خانه ماین کرافت را توصیه کنید؟ سپس به خانه های ما برای minecraft توجه کنید و قطعاً از چنین نقشه های mcpe جالبی راضی خواهید شد! فقط با نقشه خانه بازی را غیرقابل پیش بینی می کنید و دیگر هرگز مشغول ساخت خانه برای mcpe نخواهید بود! تمام وقت آزاد خود را به بازی با یک عمارت برای ماین کرافت اختصاص دهید و تأثیرات جدید زیادی کسب کنید!
‏چرا برنامه ما را با عمارت برای ماین کرافت دوست دارید؟ خیلی ساده است!
‏هر بازیکنی واقعاً نیاز دارد که یک نقشه خانه برای Minecraft pe داشته باشد. از این گذشته، بدون نقشه خانه برای minecraft pe، می توانید توسط گروه هایی که در شب ظاهر می شوند کشته شوید. اما برای ساختن یک خانه رداستون خوب برای ماین کرافت، باید زمان و تلاش زیادی را صرف کنید. اما هر بازیکنی نمی خواهد برای mcpe خانه بسازد. و هر بازیکنی نمی تواند یک عمارت زیبا و راحت برای mcpe بسازد. اما اکنون می توانید بسیاری از زیباترین و راحت ترین نقشه های خانه را برای minecraft در مقادیر زیاد دریافت کنید. این‌ها ساختمان‌هایی برای هر سلیقه‌ای خواهند بود و هر بازیکن می‌تواند یک عمارت برای mcpe انتخاب کند که قطعاً می‌خواهید بازی خود را در آن شروع کنید. می‌توانید نقشه‌های عمارت‌ها را برای ماین کرافت در هر منطقه و همچنین در هر اندازه انتخاب کنید. اگر می‌خواهید بقای خود را فقط با ضروری‌ترین موارد شروع کنید، می‌توانید در نقشه‌های عمارت کوچکی برای Minecraft pe زندگی کنید، جایی که فقط ضروری‌ترین وسایل مبلمان مد را خواهید داشت. اما اگر نمی‌خواهید نقشه‌های mcpe را در یک خانه کوچک جمع کنید، می‌توانید در نقشه‌های عمارت شیک و بزرگ زندگی کنید. در چنین نقشه خانه مدرنی، اتاق های زیادی، وسایل داخلی زیادی پیدا خواهید کرد و می توانید همه دوستان خود را در آن قرار دهید. همچنین می توانید اتاق های مختلف و حتی طبقات کامل را در خانه های نقشه های ماین کرافت خود تغییر داده و تکمیل کنید. یا نقشه‌های عمارت مکانیکی را برای mcpe دریافت کنید، جایی که بخش‌هایی از ساختمان به‌طور خودکار با استفاده از بلوک‌های فرمان و مکانیسم‌های سنگ قرمز کار می‌کنند که قطعاً شما را شگفت‌زده خواهد کرد.
‏سلب مسئولیت: این یک برنامه غیررسمی با نقشه خانه است. نام، نام تجاری و دارایی متعلق به مالک http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines است.
‏‏دانلود نسخه جدید برنامه با خانه ها برای ماین کرافت. ما تمام خطاها را برطرف کردیم و نقشه خانه ها برای mcpe بدون خرابی کار می کند.

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ارمین
٤ مهر ١٤٠٢

‏✗ اصلا داخل بازی نمبره هی ارور میده نصب نکنید

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر 💟aynaz 💟
٤ شهریور ١٤٠٢

‏✓ عالی بودددد و برام اورددددد ولی کاش یکم بیشتر بودننننن... عالی

میپسندم۵ نمیپسندم۳
عکس کاربر farshadiz24@gmail.com
٨ شهریور ١٤٠٢

خیلی بده اصلاً نمیشه چیزی توش ساخت

میپسندم۴ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده