خانه برنامه ابزارهای کاربردی
monday.com - Work Management & Team Collaboration

monday.com - Work Management & Team Collaboration

تعداد دانلود۶۰۰
حجم۵۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده monday.com
‏‏این برنامه یکی اپ کاربردی جهت مدریت تیم شما و کمک به افزایش بهره وری است. ماندی تمام قابلیت هایی که برای موفقیت در فضا کسب و کار به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد.
‏ این نرم افزار در واقعا یک محیط کار تصویری است که در آن افراد از تیم های مختلف کار خود را انجام می دهند. شما هم می توانید به ۱۲۰ هزار تیمی ملحق شوید که در حال حاضر بای سازماندهی فعالیت هایشان از این اپ استفاده می کنند.
‏ با تمام افراد تیم خود به صورت گروهی روی تسک های مورد نظر کار کنید و نظم خود را حفظ کنید.
‏ در یک محیط فوق العاده با افراد تیم ارتباط بگیرید و پروژه ها را مدیریت کنید. با استفاده از قابلیت Task Planner این برنامه می توانید وظایف افراد را به آن ها محول کنید و با استفاده از تقویم آن مطمئن شوید همه چیز به موقع انجام می شود.
‏ پروژه ها و سازمان ها در این برنامه به راحتی شخصی سازی می شوند. با وارد کردن اطلاعات مربوط به کار خود بهره وری گروه را به طور چشمگیری افزایش دهید و برای چالش های کاری خود راه حل پیدا کنید.
‏ ویژگی های این برنامه
‏ - برنامه ریزی، سازماندهی و پیگیری تمام امور
‏ با استفاده از قابلیت پیگری لحظه ای این نرم افزار تیم خود را مدیریت کرده و مدریت را برای خود آسان کنید. افراد مورد نظر را تگ کنید تا مسئولیتشان مشخص شود و در انتها نیز یک نگاه کلی به تمام فعالیت های خود بیاندازید تا از میزان اثرپذیری آن ها با خبر شوید. همچنین نصب و همگام سازی آسان این اپ به شما اجازه می دهد آن را هرجایی که میخواهید نصب کنید.
‏ - مدیریت تصویری تیم
‏ این قابلیت به شما کمک می کند که در همه حال نظم تیم خود را حفظ کنید و با یک نگاه متوجه شوید که در پروژه در چه مرحله ای قرار دارد. مسیر پیشرفت پروژه، زمان و .... با نمودارهای مختلف در این برنامه قابل مشاهده است. امکان ساخت صفحه، کشیدن نمودار، طراحی گرافیکی و همچنین فیلتر کردن اطلاعات نیز از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن به شمار می آید که به شما نشان می دهد هرکس روی چه پروژه ای کار می کند.
‏ - پروسه کاری خود را بهینه کنید!
‏ به جای اینکه وقت خود را صرف نظارت کنید، این کار را به ما بسپارید و به کارهای مهم تر برسید. روی هر پروژه ای یک نوتیفیکیشن منحصر به فرد قرار دهید تا به راحتی قابل تشخیص باشد. فایل های خود را روی این برنامه سیو کنید تا هرکجا و هر زمانی به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.
‏ - مناسب برای انواع کسب و کارها
‏ کار خود را با استفاده از ۲۰۰ تمپلیت آماده این نرم افزار شروع کنید و مدیریت امور را آسان کنید
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟