استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Color Fonts for FlipFont

Color Fonts for FlipFont

نسخه۴.۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۱۷
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۷
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده The Fonts
‏‏‌‏این بسته فونت شامل یک فونت واحد در ۱۳ رنگ برای دستگاه های سامسونگ گلکسی و HTC Sense 6.0 که سازگار با موتور نوشتاری مونوتایپ فلیپ فونت هستند طراحی شده است و فونت های رایگان جدیدی را بروی گوشی سامسونگ گلکسی و HTC که سازگار با برنامه فلیپ فونت می باشند،نصب خواهد کرد.
‏‏توجه:این برنامه،حمایت شده،امضا شده یا وابسته به موتور نوشتاری مونوتایپ فلیپ فونت که دارای مالکیت نشان تجاری و تکنولوژی فلیپ فونت می باشد،نیست.
‏‏لطفا از این مجموعه فونتهای رنگی برای اندروید که توانایی تغییر نوع رنگ را به رایگان برای دستگاهتان فراهم می سازد لذت ببرید.از برنامه تغییر دهنده فونت فلیپ فونت نصب شده بروی گوشی سامسونگ گلکسی یا HTC Sense 6.0 استفاده کنید.شما می توانید با استفاده از این نرم افزار دستگاهتان را با یکی یا بسیاری از فونت های زیبا که برای Samsung Galaxy جمع بندی کرده ایم شخصی سازی کنید.این مجموعه فونت بطور تصادفی از ۱۳ نوع رنگ که حتی حالت سفارشی دارد برای استفاده در سامسونگ گلکسی و HTC Sense 6.0 می باشند انتخاب شده است.لطفا در بین مجموعه ی فلیپ فونت های ما جستجو کنید تا بهترین سبک قلم را در خور ذائقه خود پیدا کنید.
‏‏برای تغییر فونت ها بروی دستگاه سامسونگ گلکسی یا HTC Sense 6.0 خود،مسیر تنظیمات صفحه نمایش را در بخش تنظیمات دستگاه خود بروید.در تنظیمات صفحه نمایش شما می توانید سبک قلم را با هر یک از این ۱۳ نوع رنگ برای اندروید تغییر دهید.این مجموعه فونت باید در تمامی برند گوشی های گلکسی و Sense 6.0 کار کند و فونت های رنگی برای سامسونگ گلکسی S3 فونت های رنگی برای سامسونگ گلکسی S4 فونت های رنگی برای گلکسی نوت ۳ و HTC ONE فراهم سازد.این برنامه در دستگاه های توسعه گر کار نخواهد کرد،مثل Galaxy Nexus یا ASOP Galaxy S4 Google Edition چون اینها برنامه فلیپ فونت را ندارند.لطفا بررسی کنید که گوشی شما می تواند این فونت ها را تغییر دهد.به تنظیمات نوع قلم در بخش نمایش یا صفحه نمایش تنظیمات گوشی نگاه کنید.
‏‏این برنامه مثل فونت های نیازمند به روت طراحی نشده است و نیازی به روت جهت تغییر فونت هایتان ندارد،بلکه نیازمند ریستارت گوشی شما است.
‏‏*تنها،شما قادر به لذت بردن از فونت ها برای نوشتن و پیام هستید،اگرچه سبک حروف بکار رفته در دستگاه شما برای بقیه افرادی که شما پیام متنی برای آنها ارسال می کنید ، فرستاده نمی شود.
‏‏*ریستارت گوشی برای دستگاه های اندرویدی 3.0 و بالاتر نیاز نیست.دستگاه هایی مثل Samsung Galaxy Y و Samsung Galaxy Ace هنوز نیازمند ریستارت برای ثبت فونت جدید می باشند.
‏‏این نرم افزار اندرویدی وابسته به موتور نوشتاری مونوتایپ فلیپ فونت نیست.تمام قابلیت ها،نشان تجاری و حق تکثیر مربوط به مالکیت آنها محفوظ می باشد.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ََََ
٢٦ اردیبهشت ١٤٠٢

دروغه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ali
٦ تیر ١٤٠١

تو بیو نوشته با ی سری گوشیا سازگاره الکی نگین داغونه|:

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر دختی جنتل من🤩😇
١٢ خرداد ١٤٠٠

داقونننننننننت🤬👎🏿🥀👎🏿🤬🥀👎🏿🤬🥀💥💥💥

میپسندم۵ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده