استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شخصی سازی
Pencil Fonts

Pencil Fonts

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۲۵
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۸
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده The Fonts
‏‏این مجموعه ی فونت فقط در دستگاه های سامسونگی که دارای اندروید ۳.۰ یا قبل تر هستند کار خواهد کرد.
‏بسته فونت Pencil به گونه ای طراحی شده است که با برنامه FlipFont® Monotype Imaging Inc. سازگار باشد و فونت های رایگان جدیدی را بر روی تلفن شما نصب خواهد کرد که تلفن شما با برنامه FlipFont® سازگار است.
‏توجه : این برنامه،حمایت شده،امضا شده یا وابسته به موتور نوشتاری مونوتایپ فلیپ فونت که دارای مالکیت نشان تجاری و تکنولوژی فلیپ فونت می باشد نیست.
‏این بسته Pencil برای برنامه FlipFont فونت رایگان جدیدی را بر روی تلفن گلکسی شما نصب خواهد کرد که با برنامه FlipFont با سامسونگ گلکسی شما سازگار است. شما سپس می توانید از برنامه FlipFont® در سامسونگ گلکسی خود استفاده کنید تا فونت رابطه ی کاربری سامسونگ گلکسی خود را به یکی از این ۶ فونت رایگان مجموعه Pencil تغییر دهید. این مجموعه فونت رایگان حاوی ۶ فونت برای FlipFont® به طور رایگان می باشد.
‏این مجموعه فونت باید روی تمام تلفن های برند گلکسی (به جز تلفن Galaxy Nexus developer) کار کند.
‏برای استفاده از این بسته فونت ، اطمینان حاصل کنید که تلفن شما می تواند فونت خود را در قسمت 'نمایش' -> 'صفحه نمایش' 'تنظیمات' تغییر دهد ... یا شما دارای تلفن روت شده ای باشید.. این Plug-in باید روی هر تلفنی که فونت های سفارشی را امکان پذیر می کند و دارای FlipFont® است کار کند.
‏این برنامه توسط تبلیغات پشتیبانی می شود. تبلیغات این برنامه را برای لذت همگان به طور رایگان حفظ می کند . با تشکر!
‏این برنامه از طریق جستجو پشتیبانی می شود. لطفاً توجه داشته باشید که پس از دانلود برنامه - موارد زیر به دستگاه شما اضافه خواهد شد - آیکون جستجو ، لینک Bookmark و مرورگر Homepage . شما می توانید به راحتی این اشارات جستجو را حذف یا جا به جا کنید. این راهی برای کسب درآمد از این برنامه و ارائه ی رایگان آن به شما است. از درک شما متشکرم
‏این برنامه ی اندرویدی وابسته به موتور نوشتاری مونوتایپ فلیپ فونت نیست.تمام قابلیت ها،نشان تجاری و حق تکثیر مربوط به مالکیت آنها محفوظ می باشد

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Lashi|OFF
١٤ مهر ١٤٠٠

بد نیست

۱ ۰
Tadin
١٦ فروردین ١٤٠٠

بسیار عالی هست اگر دوست داشتید نصب کنید و لذت ببرید

۴ ۲
سیامک
١٠ دی ١٣٩٩

good

۰ ۰

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده