استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dream football star team leagu

Dream football star team leagu

نسخه۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۱۱
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۲.۳
تعداد نظرات۲۶
حجم۳۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Mobitech Games
‏‏تیم فوتبال شما در جام جهانی روسیه و لیگ فوتبال لیگ تیم ستاره‌های فوتبال رویایی 2019 - بازی فوتبال جدید است. بنابراین پیش بروید تیم خود را انتخاب کنید و در برابر تیم های کلاس جهانی بازی کنید و آنها را با تیم های ستاره خود شکست دهید. در حال حاضر تیم شما دارای بازیکنان ستاره ای است. تیم رویایی خود را ایجاد کنید و بازیکنان قهرمان سوپراستار را بخرید و همچنین سطوح مهارت، سبک بازی و حرکات بازیکنان ستاره خود را ارتقا دهید. مسابقات فصل فوتبال را در برابر بهترین تیم های لیگ فوتبال و همچنین در برابر تیم های فوق ستاره جام جهانی بازی کنید و آنها را شکست دهید تا به ستاره قهرمان تیم باشگاهی و تیم ملی خود تبدیل شوید. بهترین مهارت های حمله و دفاع خود را به تمام باشگاه های لیگ دیگر و تیم های قهرمانی جام جهانی نشان دهید.
‏در لیگ تیم ستاره های فوتبال رویایی 2019 - بازی فوتبال با بازیکنان فوق ستاره خود به حریفان خود حمله کنید. با استفاده از بازیکنان مهاجم، فوروارد و میانی خود پاس دهید، شوت کنید و گل بزنید و برای جلوگیری از ناک اوت در مسابقات پیروز شوید. همچنین باید از حرکات و گل ها با استفاده از تکل های مدافع حریف خود در لیگ فوق ستاره حریف و قهرمانی در جام جهانی بازیکنان تیم های روسیه دفاع کنید و از طریق تکل ها بتوانید گل ها را نجات دهید و خود را از ناک اوت نجات دهید. پس همین الان پیش بروید و تیم رویایی خود را در مسابقات در برابر تیم های فوق ستاره های کلاس جهانی ثبت کنید و با زدن هر چه بیشتر گل های ممکن تیم خود را به اوج برسانید و در تمام مسابقات پیروز شوید و تیم خود را نه تنها در لیگ فوتبال به یک تیم قهرمان فوتبال فوق ستاره های کلاس جهانی تبدیل کنید. بلکه در مسابقات قهرمانی جام جهانی نیز.
‏در لیگ تیم ستارگان فوتبال رویایی 2019 - بازی فوتبال حالت مدیر نیز داریم. در حالت مدیر می توانید بازی کنید و حرفه خود را به عنوان مدیر باشگاه بین المللی خود شروع کنید. شما برای باشگاه خود مدیریت و تصمیم خواهید گرفت. می توانید بازیکنان بین المللی ستاره و فوق ستاره را بخرید و بفروشید. شما هزینه ها و درآمد باشگاه خود را در حالت مدیر مدیریت خواهید کرد. می توانید در طول مسابقات حذفی و لیگ تغییراتی در تیم خود ایجاد کنید. پس از هر مسابقه مسابقات، فیدهای خبری را ارائه خواهید داد. اکنون برنده شوید تا مدیر قهرمان کلاس جهانی شوید یا ببازید تا حرفه خود را به عنوان سرمربی به پایان برسانید.
‏لیگ تیم ستاره های فوتبال رویایی 2019 - بازی فوتبال همچنین به شما بازیکنان فوق ستاره و تیم های قهرمانی را ارائه می دهد. هر بازیکن بین‌المللی دارای سطوح مهارت، سبک‌های بازی، و حرکات و قابلیت‌های منحصربه‌فردی برای پاس دادن، تکل زدن، شوت زدن، حمله حمله و دفاع از حرکات و اهداف است. بنابراین بازیکن تیم ستاره خود را کنترل کنید. شما می توانید توسط مدافعان خود دفاع کنید و تکل بزنید و توسط مهاجمان ستاره خود، بازیکنان قهرمان فوروارد و میانی خود پاس، شوت و گل بزنید.
‏لیگ تیم ستاره های فوتبال رویایی 2019 - بازی فوتبال ویژگی ها
‏1. گرافیک هیجان انگیز و HD.
‏2. کنترل های صاف.
‏3. بازیکنان فوق ستاره کلاس جهانی.
‏4. حالت شغلی.
‏5. حالت مدیر.
‏6. لیگ های فوتبال.
‏7. جام جهانی روسیه 2018.
‏8. گل قهرمانی.
‏9. بازیکن تکل.
‏10. پاس و ضربه زدن به اهداف.
‏11. سطوح مهارت، سبک های بازی، و حرکات.
‏12. قهرمان تیم باشگاهی و تیم ملی.
‏13. بازی های فصل.
‏14. حالت حرفه ای در فصول حذفی.

نظرات و امتیاز ها

۲۶ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر arta
١٠ فروردین ١٤٠٣

‏✓ خوب من کیف کردم ‏✗ آسان و راحت عالی عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر رونالدو مسی
٢٧ اسفند ١٤٠١

اصلا برنامه ی خوبی نیست مثل اشغال میمونه یه ستاره زیادیشه

میپسندم۲۰ نمیپسندم۲۶
عکس کاربر مقصود
٨ تیر ١٤٠٢

‏✓ این بازی خیلی خیلی بازی چرتی است

میپسندم۱۵ نمیپسندم۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده