خانه بازی شبیه سازی
Dog Simulator 2017 - Pet Games

Dog Simulator 2017 - Pet Games

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
تعداد دانلود۴۰۰
سازنده SOCEM
نسخه۱.۴
حجم۴۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۰۵/۲۰
‏‏بازی به عنوان یک سگ واقعی و آماده برای برخی از ماجراهای واقعی با آخرین بازی، سگ شبیه ساز 3D از بازی های MTS رایگان است. چندین تعاملی سرگرم کننده در محیط های مختلف شهر و روستا وجود دارد که در این بازی سگ شبیه سازی وجود دارد پرش، پوست، ضربه زدن، نابود کردن و مبارزه! سگ های مورد علاقه خود را در مناظر زیبای آشفتگی قرار دهید. این بازی برای همه طرفداران بازی های پت، بازی های شبیه ساز و بازی های سرگرم کننده مناسب خواهد بود.

‏ویژگی های بازی Dog Simulator 3D:

‏گرافیک با کیفیت بالا با گرافیک خیره کننده
‏محیط های باحال برای کشف
‏تعداد موارد برای بازی
‏چندین ماموریت و دستاوردها
‏شبیه ساز واقعی
‏تعداد موارد مورد نیاز برای بازی با چندین ماموریت و دستاوردها شبیه ساز واقعی شبیه ساز گیم پلی جذاب تر برای همه طرفداران بازی های سرگرم کننده
‏رابط کاربری روان

‏Dog Simulator 3D به صورت رایگان امروز از دسته بازی های شبیه ساز دانلود کنید و با داشتن بهترین حیوان خانگی لحظات خوب و لذت بخش داشته باشید
Small bugs solved.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟