استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Emma the Cat Virtual Pet

Emma the Cat Virtual Pet

گربه سخنگو اِما

نسخه۳.۹.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۷
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۸۶۶
حجم۸۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Peaksel Games
‏‏و حالا کاراکتر جدیدی به جمع حیوانات سخنگو و گوگولی های مجازی اضافه میشود: اِما گربه نازنازی! به محض اینکه اِما را ببینید عاشقش خواهید شد! بازی های این سبک معمولا هم برای بچه ها جالبند و هم بزرگترها. وقتی چیزی می‌گویید و می‌بینید کاراکتر بامزه بازی با صدای خودش آن را تکرار می‌کند ممکن است به خنده بیافتید فرقی هم نمی‌کند چند سالتان باشد!

ویدئو معرفی بازی

‏ شاید بازی هایی همچون تام یا چارلی سخنگو را قبلا دیده باشید. اِمای سخنگو هم کاراکتری است که از لحاظ معروفیت چیزی از تام و چارلی کم ندارد! اِما را زیاد معطل نکنید و به این نگاه نکنید که این بازی مخصوص بچه هاست چرا که بزرگترها هم بچه هایی هستند که بزرگ شده اند! حتی زیگموند فروید هم گفته زمانی که با گربه ها میگذرانید را جزء زمان های از دست رفته خود ندانید!
‏ خب پس بهتر است هر چه زودتر این بازی را دانلود کنید و از بازی با اِما گربه نازنازی لذت ببرید! خیلی ها ممکن است بگویند این هم یک بازی تفننی دیگر است مثل بازی های دیگری در این سبک همچون تام سخنگو، آنجلای سخنگو و ... درست است! در این بازی هم شما باید از اِما مراقبت کنید، به او غذا بدهید، حمامش کنید و به او کمک کنید تا به رختخواب برود.
‏ وقتی این کارها را انجام دادید میتوانید از بازی های کوچک داخل خود بازی نیز لذت ببرید. تا این جای کار این بازی هم شبیه بازی های هم سبک خود است ولی فقط تا این جای کار! از این به بعد فرق این بازی را با بازی های هم سبکش درک خواهید کرد. حتی اگر از بازی هایی از این دست خوشتان نمی آید ممکن است از این بازی به طور خاص خوشتان بیاید چرا که: - میتوانید برای اِما اسم دیگری غیر از اِما انتخاب کنید. - اِما هر چیزی را که بگویید تکرار میکند.
‏ البته این چیز تازه ای نیست ولی باید بگوییم شاهد رشد و بزرگ شدن اِما هم خواهید بود. میتوانید حتی برایش کیک جشن تولد بگیرید! - اگر مراقب اِما نباشید ممکن است مریض شود. - میتوانید ناخن های اِما را لاک و دندان هایش را مسواک بزنید. - میتوانید با اِما ویولن بزنید. - میتوانید هر لباسی خواستید برای اِما انتخاب کنید. - میتوانید به بخش رنگ آمیزی بازی بروید و دهها نقاشی سفید را به دلخواه خود رنگ آمیزی کنید.
‏ - از بازی های کوچک داخل خود بازی همچون بازی حافظه لذت ببرید. این بازی ها میتوانند باعث تقویت تمرکز و هماهنگی بین دست و چشم ها شوند. - میتوانید گوسفندها یا موش ها را برای اِما بشمارید تا خوابش ببرد! - میتوانید تصاویر اِما و همچنین دستاوردهایتان در این بازی را در شبکه های اجتماعی نیز به اشتراک بگذارید.

نظرات و امتیاز ها

۸۶۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ❤آنیا❤
٢٠ شهریور ١٤٠٢

خوب بد نی ست انقدر حرف نزنید که نتی اولش وقت نت باید روشن باشه👎👎

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر کاربر ناشناس
٨ شهریور ١٤٠٢

‏✓ خوب بود ولی نع واس ما کع بزرگیم کع بجای بازی رل میرنیم دست سازندش درد نکنع غقط بزن ۱۱ سال بع پایین باشع :)

میپسندم۱۵ نمیپسندم۴
عکس کاربر Yas
٢٤ مرداد ١٤٠٢

بعد از یه مدت حوصله سر بر میشه

میپسندم۲۱ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده