استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Smartphone Tycoon Repair Sim

Smartphone Tycoon Repair Sim

نسخه۱.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۲
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۳۴
حجم۸۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده 999+ Games
‏‏Smartphone Tycoon Repair Master- Laptop PC Builder
‏در این شبیه ساز ساخت کامپیوتر لپ تاپ استاد تعمیر سرمایه دار گوشی های هوشمند باشید
‏اگر می خواهید یک استاد حرفه ای تعمیر کامپیوتر شوید تا بسازید و طراحی کنید، کارگاه سازنده کامپیوتر را در شهر راه اندازی کنید. کامپیوتر مانند یک مغز متفکر است و مادربرد کامپیوتر را تولید می کند، بنابراین شبیه ساز ساختمان کامپیوتر را بازی کنید. از چندین ماشین برای تعمیر قطعات کامپیوتر مانند کارت های گرافیک، سی پی یو، دی وی دی و سایر زنجیره های تامین برق روی مادربردها در بازی های کامپیوتری استفاده کنید. شما تمام ترفندهای تعمیر قطعات کامپیوتر را در بازی قطعه قطعه ساز کامپیوتر یاد خواهید گرفت. در این مکانیک و کامپیوتر سیم کارت ساختمان کامپیوتر، کارکنان تعمیرات با استفاده از دستگاه لحیم کاری، تمام سیم های برق را به بازی شبیه ساز ساختمان متصل می کنند. یک شرکت سازنده کامپیوتر کاملاً جدید در شهر شما افتتاح می شود و آنها به دنبال یک کامپیوتر ماهر هستند که مهارت های مهندسی و معماری کامپیوتر داشته باشد. به شرکت سازنده کامپیوتر بپیوندید و تمامی مهارت های تعمیر لپ تاپ، نحوه طراحی، ساخت و مونتاژ سیستم های کامپیوتری را به تعداد زیاد در این بازی سازنده کامپیوتر خواهید آموخت. بهترین سازنده تلفن همراه و لوازم برقی، سازنده برای شروع تولید لپ تاپ در این تعمیر بازی های استاد باشید. اکنون این بازی های مکانیکی رایانه شخصی را انجام دهید و از مکانیک لپ تاپ، طراحی و بسته بندی لذت ببرید.
‏بازی های مختلف خدمات تلفن همراه وجود دارد که در آنها نحوه تعمیر و مونتاژ ماشین های کارخانه خراب را یاد خواهید گرفت. این بازی شبیه ساز استاد تعمیر پر از چیزهای سرگرم کننده و جالب است که در آن تمام مهارت های تعمیر قطعات کامپیوتر و ساخت کامپیوتر را یاد خواهید گرفت. اکنون این بازی شبیه ساز استاد تعمیرات موبایل را انجام دهید تا شبیه سازی تعمیر لپ تاپ و موبایل را انجام دهید تا بهترین حرفه ای ها را برای شما به ارمغان بیاورد. اگر می خواهید استاد تعمیر کامپیوتر خوبی شوید، این بازی را انجام می دهید و تمام ترفندهای مربوط به ماشین های کامپیوتری را در این بازی های سرمایه دار گوشی های هوشمند یاد می گیرید. صفحه نمایش ال ای دی لپ تاپ را در بدنه وصل کرده و به کمک پیچ وصل و فیکس کنید. قبل از رنگ آمیزی لپ تاپ در این بازی الکترونیک تعمیر، تمامی موارد شکسته و آسیب دیده را تعمیر و تعمیر کنید. قبل از اینکه به بازار بروید، بهترین رنگ را برای لپ تاپ انتخاب کنید، لپ تاپ را با یک کاور کاملاً جدید علامت گذاری کنید و سپس آن را برای بسته بندی در این شبیه ساز اصلی تعمیر جابجا کنید.
‏در این کارگاه خدمات موبایل، تمام مهارت های سرویس موبایل برای تبدیل شدن به استاد بازی های سرمایه دار گوشی های هوشمند. این بازی تلفن همراه نکات زیادی را برای کارهای کاربردی موبایل، باز کردن قفل موبایل، تعمیر نرم افزار موبایل و فلش در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید تمامی نکات تعمیر موبایل را یاد بگیرید و درآمد کسب کنید. بهترین راهنمای آموزش موبایل و راهنمای کامل تعمیرات موبایل است. در این بازی مکانیک موبایل، همه نوع راه حل برای بازی های سرمایه دار گوشی های هوشمند دارد.
‏در بازی سرویس موبایل نیز می توانید نحوه تعمیر موبایل آب خورده را یاد بگیرید. با یادگیری از طریق این دوره موبایلی می توانید خودتان را تعمیر کنید یا به راحتی یک کارگاه تعمیرات الکترونیک راه اندازی کنید. در این بازی شبیه ساز گوشی می توانید در یک بازی سرویس موبایل حرفه ای باشید. شبیه ساز تلفن همراه نکاتی را برای حل همه مشکلات مانند مشکلات صفحه کلید، زنگ، شبکه، تعمیر موبایل مرده، و پنل led برای تغییر در این شبیه ساز اصلی تعمیر ارائه می دهد.
‏ویژگی های سازنده کامپیوتر لپ تاپ لپ تاپ:
‏ br>• برای تعمیر لپ تاپ، تلفن و کامپیوتر در آزمایشگاه خود استاد تعمیر باشید
‏• کارهای متعددی مانند تعویض صفحه لپ تاپ، محافظ موبایل در بازی های تعمیر لپ تاپ
‏• تغییر پورت USB لپ تاپ با کارهای خیره کننده گرافیک سه بعدی برای ماجراجویی بیشتر در بازی های سرمایه دار گوشی های هوشمند
‏•

نظرات و امتیاز ها

۳۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ابولفضل
٤ تیر ١٤٠٣

تبلیقات زیاد): بازی (: ):LEVELکم برای همین 2ستاره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ارسام
٢١ دی ١٤٠٢

‏✓ خیلی خوبه حال میده فقط مرحله کمی داریه

میپسندم۶ نمیپسندم۶
عکس کاربر MOHAMMAD
١٧ آذر ١٤٠٢

‏✓ گرافیک خوب ‏✗ کل گیم حالت آموزشی داره ‏✗ مراحل کم ‏✗ تبلیغ زیاد گیمی نبود که راضی کننده باشه

میپسندم۱۲ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده