استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Real Doctor Simulator – ER Emergency Games 2020

Real Doctor Simulator – ER Emergency Games 2020

نسخه۱.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۱۰
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۱۷
حجم۷۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده Gaming Buddy
‏‏Real Doctor Simulator – ER Emergency Games 2020
‏بهترین پزشک بیمارستان من باشید و در بازی های پزشک جراحی از بیماران مراقبت کنید
‏از بیماران مراقبت کنید و به آنها کمک کنید تا زمانی که در بیمارستان رویایی هستند سلامت خود را بهتر کنند. . بازی‌های پزشکی شگفت‌انگیز، بازی‌های بیمارستانی و بازی‌های واقعی پزشک خط داستانی با جراحی قلب و وظایف مراقبت از دندانپزشک برای انجام دادن محیط بیمارستان من در شبیه‌ساز پزشک بیمارستان من 2020. بیمارانی را که از بیماری رنج می‌برند در بازی‌های بیمارستان دکتر 2020 بررسی کنید. دکتر عجله کنید تا در این بازی اورژانسی شبیه ساز بیمارستان کودکان، کودکانی را که بسیار از بیماری رنج می برند، بررسی کنید. محیط بیمارستان های من شگفت انگیز با وظایف دکتر مجازی در واحد اورژانس. برخی از بیماران به دلیل برخی بیماری های باکتریایی در این شبیه ساز دکتر واقعی به صورت رایگان در بخش بیمارستان بستری می شوند. از دستگاه سی تی اسکن یا دستگاه اشعه ایکس برای بررسی جراحت بیماران یا بررسی نبض قلب آنها در حین راه رفتن روی تردمیل در بازی های اورژانسی استفاده کنید.
‏ در Real Doctor Simulator – ER Emergency Games 2020، انجام وظایف پزشک مجازی در بیمارستان رویایی و درمان بیمار خود همراه با مهارت و تخصص شبیه ساز پزشک. ما به شما این فرصت را می دهیم که دکتر واقعی بیمارستان من شوید و در بازی های بیمارستان از بیمار مراقبت کنید. بهترین پزشک متخصص شبیه ساز جراح شوید و از چندین بیمار به همراه بهترین پزشکان و پرستاران جراحی قلب در شبیه ساز پزشک بیمارستان من 3d مراقبت کنید. همچنین مدیریت بخش مراقبت های بهداشتی و ارائه کمک های اولیه به مصدوم و انتقال آنها به بخش اورژانس بیمارستان در بازی های دکتر واقعی. همچنین به اتاق اورژانس مراجعه کنید و بیمار خود را به طور مرتب در بازی جراحی قلب چک کنید. از نقش خود به عنوان یک پزشک مجازی لذت ببرید و از بیمارانی که از بیماری رنج می برند در بازی های اورژانسی مراقبت کنید. در Real Doctor Simulator – ER Emergency Games 2020، ما چندین کار هیجان انگیز و هیجان انگیز در اورژانس را برای پزشک مجازی در کنار چندین بیمارستان شهری به شما می دهیم. بنابراین به عنوان یک پزشک واقعی و بیمار خود را نجات دهید تا در بازی شبیه ساز پزشک بیمارستان من برنده شوید. شما می‌توانید بازی‌های جراحی زیادی، بازی‌های بیمارستانی من و بازی‌های پزشک را بازی می‌کردید، اما این شبیه‌ساز دکتر واقعی 3d بهترین بازی در بین سایر بازی‌های بیمارستانی 2020 است. این بار نقش شما یک متخصص جراحی قلب، پزشک عمومی است و بیماران خود را به‌طور منظم در خارج از خانه چک می‌کنید. بازی های دکتر در این بازی‌های بیمارستانی دکتر 2020 چند سخنرانی آموزشی هیجان‌انگیز پزشک مجازی از پزشک ارشد خود بگیرید.
‏بازی‌های خیره‌کننده بیمارستان پزشک، ماموریت‌های هیجان‌انگیز به همراه گرافیک‌های فوق‌العاده واقعی شبیه‌ساز بیمارستان مجازی و انیمیشن‌های بیمارستان رویایی هیجان‌انگیز که منفجر خواهند شد. ذهن شما در بازی های اورژانسی از بازی پزشک خود لذت ببرید و از بیمار تحت عمل جراحی قلب در Real Doctor Simulator – ER Emergency Games 2020 مراقبت کنید. ما به شما این فرصت را می دهیم که بهترین دکتر مجازی بیمارستان اورژانس شوید و جان انسان ها را در بازی های جراحی 2020 نجات دهید. بازی به عنوان یک دکتر واقعی و ارائه کمک های اولیه به بیمارانی که در تصادفات جاده ای و غیره به شدت آسیب دیده اند در بازی های بیمارستان دکتر 2020. کنترل گیم پلی روان با بهترین وظایف بیمارستان رویایی برای پزشک مجازی. امیدوارم در حین بازی این بازی شگفت‌انگیز شبیه‌ساز پزشک بیمارستان من به همراه چندین بازی اورژانسی در سطوح 2020 لذت زیادی ببرید.
‏Real Doctor Simulator – ER Emergency Games 2020 ویژگی‌ها:
‏ • گرافیک سه بعدی فوق‌العاده واقعی انیمیشنی از پزشک اورژانس
‏ • کارهای روزانه خیره کننده بیمارستان من برای پزشک مجازی
‏ • بهترین شبیه ساز پزشک مجازی را تجربه کنید
‏ • طیف گسترده ای از ابزار و ابزار بازی های جراحی

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ugn7yhdjotdvk
٢٤ بهمن ١٤٠١

‏✓ این برنامه بد نبود ‏✗ خیلی مراحله کمی داشت این برنامه بد نبود فقط خیلی مراحله کمی داشت

میپسندم۳۱ نمیپسندم۵
عکس کاربر محمد
٣٠ دی ١٤٠١

سلام عالیه ولی مرحله کمی داره

میپسندم۳۶ نمیپسندم۸
عکس کاربر ۹۳۸۴۱۰
٨ خرداد ١٤٠٣

‏✓ خیلی خیلی خیلی خیلی زیاد بد بود ولی با اینترنت است ‏✗ ۱ ستاره بهش میدم چون خیلی خوشم نمیاد هم بد است

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده