استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Pet Cat Simulator Cat Games

Pet Cat Simulator Cat Games

نسخه۸.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۲
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵
حجم۱۲۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده N Age Gamers
‏‏مامان در بازی‌های بچه گربه برای گربه‌ها آماده است و آماده انجام کارهای مرتب و مرتب برای بچه گربه‌ها، ترتیب دادن شام خانوادگی در شبیه‌ساز خانواده گربه‌ها و کمک به همسایه همسایه در این بازی‌های سه بعدی خانوادگی است. بازی جدید گربه حیوان خانگی من در مورد بچه گربه مجازی من در بازی های گربه کوچک است که مراقب خانواده در بازی گربه جلف و کمک کننده در بازی های شبیه سازی ماجراجویی گربه مجازی است. بعد از بازی واقعی شبیه ساز ماجراجویی خانواده بچه گربه، دیگر گربه های خانگی مجازی دیگر را فراموش خواهید کرد. وقتی به بچه گربه مجازی من در بازی های شبیه ساز حیوان خانگی گربه مجازی من غذا می دهید، وظایف مراقبت از گربه زیبا را برای گربه گربه مجازی پیدا خواهید کرد، بچه های مجازی با گربه من در بازی خانواده گربه بازی می کنند، گربه خانگی برای رفتن با مادر وقتی او به پیاده روی در مجازی من می رود. شبیه ساز گربه و سوپر مارکت در بازی گربه گربه. بچه های مجازی با بچه گربه سیمز، گربه حیوان خانگی مجازی من و پدر مجازی من در گربه خانگی خانگی بچه گربه مجازی احساس گرسنگی می کنند، به مادر مجازی کمک کنید تا میز شام خانوادگی در بازی های گربه من آماده شود. با حمام کردن در بازی‌های آفلاین گربه‌های خانگی مجازی و نظافت آن از طریق برس مو برای گربه خانگی مجازی ۳ بعدی، گربه خانواده را همیشه تمیز نگه دارید. بازی Real Family Home Adventure شما را معتاد می کند تا این بازی برجسته My Cat Pet Simulator را برای دختران بازی کنید.
‏در این Pet Cat Simulator Family Game Adventure Home Adventure بازی های خانوادگی گربه pet sim برای بچه ها، مادر مجازی گربه گربه مجازی در بازی گربه حیوان خانگی من عجله خواهد داشت، بنابراین ماشین خود را به داخل عجله کنید زیرا زمان بسیار کمی برای رسیدن به فروشگاه سوپر فروشگاهی در بازی های مجازی گربه برای خرید مواد غذایی و غذای گربه در شبیه ساز بچه گربه 3 بعدی دارید. مادر خانواده باید برای بچه های همسایه مجازی همسایه در بازی گربه من و بچه های خودش که از دبیرستان در خانواده گربه مجازی در راه هستند ناهار بپزد. مادر مجازی در گربه حیوان خانگی مجازی 3d همچنین باید فعالیت‌های خانه شما مانند آشپزی، باغبانی و سایر کارهای ماشین خانگی را برای گربه ناز مدیریت کند، بنابراین او را به پیاده روی گربه‌های خانگی در عصرهای خنک در بازی‌های گربه برای بچه‌ها ببرید. در شبیه ساز حیوان خانگی گربه مجازی، از گربه گربه مجازی خود مراقبت کنید، در بازی های خانواده گربه برای بچه ها، با گربه من در پارک در بازی های بچه گربه بازی کنید، چند شیرین کاری در شبیه ساز گربه نهایی انجام دهید و بازی های شبیه ساز بچه گربه را با اسباب بازی ها در بچه گربه مجازی انجام دهید. شبیه ساز
‏مامان مجازی در شبیه ساز گربه نهایی تبدیل به یک مادر شاغل در بازی های شبیه ساز گربه خانگی من می شود، چالشی مضاعف برای او برای ایجاد خانواده بچه گربه، شوهر مجازی، بچه ها و گربه خود در گربه خانگی مجازی سه بعدی. از Pet Cat Simulator Family Game Adventure Home Adventure از فعالیت های خانگی در بازی گربه من و سرگرمی در محله در بازی های خانگی ماجراجویی با خانواده برای بچه گربه شبیه ساز 3d لذت ببرید. کارهای گربه را برای گربه مجازی در بازی های بچه گربه انجام دهید، غذا بپزید، خانه تمیز کنید، با گربه خانگی قدم بزنید و خیلی چیزهای دیگر در بازی های Virtual Cat Family برای بچه ها. ما یک بازی کاملاً جدید شبیه ساز بچه گربه، بازی ماجراجویی خانوادگی سرگرم کننده گربه خانگی من در بازی های Family Pet برای پسران برای لذت بردن از بازی های خانوادگی سرگرم کننده ماجراجویی واقعی آورده ایم. تکمیل هر سطح باعث افزایش تنوع در سیم‌های گربه و دشواری کارها در بازی‌های مجازی گربه‌ای می‌شود که مادر خانواده مادر مجازی در این بازی‌های خانگی ماجراجویی حیوانات خانگی انجام می‌دهد.
‏شبیه‌کننده گربه‌های خانگی بازی خانوادگی Home Adventure ویژگی‌های خلاقانه :
‏• وظایف چالش برانگیز Virtual Mom My Cat My Cat برای شبیه ساز مجازی گربه!
‏• بازی خانوادگی با گرافیک واقعی HD و جلوه های صوتی جذاب در شبیه ساز گربه مجازی من!
‏• محیط خانه فوق العاده با گیم پلی اعتیادآور در گربه خانگی خانگی
‏• گربه ناز را به پیاده روی ببرید، گربه ناز را حمام کنید، از باربیکیو با همسایگان لذت ببرید، از خرید، تمیز کردن خانه نامرتب و بسیاری از ماموریت های هیجان انگیز دیگر در بازی های گربه ها استفاده کنید.
‏اکنون دانلود کنید و بازی را انجام دهید. بازی های دوست داشتنی گربه برای بچه ها، شبیه ساز خانواده گربه جدید در بازی های ماجراجویی.

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر دختر کریسمس
١٠ خرداد ١٤٠٢

اصلا شبیه عکسش نیست اما در حال هاضر عالی

میپسندم۱۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر زهرا جعفری
١١ خرداد ١٤٠٢

بد بود😡😠😾

میپسندم۷ نمیپسندم۵
عکس کاربر محمد حسین
١٥ خرداد ١٤٠٢

من این بازی روخیلی خیلی دوست داشتم شما هم نصب کنید چرا ستاره ها۵تا هسش خوب ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰تا ستاره میزاشتید من این بازی رو کلاس اول بودم نصب کردم التن هم کلاس پنجم هستم این بازی خیلی خیلی خیلی خوب خوب خوب هستش نصبش کنید عالی به نظر میرسه

میپسندم۶ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده