استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Cat Simulator : Kitties Family

Cat Simulator : Kitties Family

شبیه‌ساز گربه

نسخه۱.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۱۶
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۵۰۱
حجم۸۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Avelog
‏‏دشمنان خود را دزدکی کنید ، به کشاورز ، بز و پیگگی کمک کنید و یک خانواده تشکیل دهید!
‏ شما تبدیل به یک گربه زیبا خواهید شد. در وسط یک جنگل سبز با یک دریاچه بزرگ آبی ، یک مزرعه خانوادگی پیدا خواهید کرد. شما می توانید در این دنیای وسیع هر کاری را که می خواهید انجام دهید. سر به ماجراجویی بروید!

ویدئو معرفی بازی

‏ - بزرگ خانواده. در سطح 10 ، وقتی شما یک گربه بالغ هستید ، می توانید یک صمیمی پیدا کنید و ازدواج کنید. از شریک زندگی خود مراقبت کنید ، از او تغذیه کنید و او به شما در جنگ کمک خواهد کرد. در سطح 20 ، شما می توانید اولین نوزاد خود را داشته باشید. وقتی همه چیزهایی را که می شناسید به او یاد می دهید ، می توانید موارد بیشتری داشته باشید. در کل ، شما می توانید سه فرزند داشته باشید ، و با چنین خانواده عظیم ، می توانید یک روباه ، حتی یک BOAR را بزنید!
‏ - به ساکنان کمک کنید. شما تنها در مزرعه تنها نخواهید بود زیرا کشاورز ، بز و خوک زندگی می کنند. شما قادر خواهید بود با آنها ارتباط برقرار کنید و اگر وسایل مورد نیاز آنها را برای آنها بیاورید ، با یک دسته سکه و یک سوپر پاداش ویژه از شما تشکر می کنند.
‏ - دزدکی کردن. می توانید دشمنان خود را دزدکی کنید و کمین کنید. خم شدن به زمین ، خزیدن به بدکاران از پشت و مانند یک شکارچی واقعی ، با نوسان پنجه های پنجه دار خود ، آسیب های اساسی را مرتفع کنید!
‏ - دستیابی. اگر ماوس یا خرگوش شما را ببیند ، می ترسند و برای کمک به متحدین خود فرار می کنند. گربه ها خیلی سریع دویدن می کنند ، با جوندگان گیر می آیند و آنها را به طعمه شما تبدیل می کنند ، اجازه ندهید که فرار کنند!
‏ - باغ شما قادر خواهید بود از باغ سبزیجات خود مراقبت کنید و مقداری سبزیجات مختلف مانند شلغم ، هویج ، چغندر یا کدو تنبل کاشت کنید. هر سبزی کاشته شده برای همیشه جایزه مفیدی به شما می دهد.
‏ - نژادها در ابتدا شما یک گربه مزرعه قرمز خواهید بود ، اما پس از آن شما قادر خواهید بود به نژادهای واقعی گربه دسترسی داشته باشید: سیامی ، برملا ، آبی روسیه ، بنگال ، مصر مائو ، بمبئی ، ابیسیسیان و Bobtail (Pixibob). در پایان ، شما به یک گربه بیگانه قدرتمند تبدیل خواهید شد و سپس دشمنان از ترس از قدرت شما فرار می کنند.
‏ - ارزش ، کارفرمایان ، تبلیغات. سکه ها را در سراسر جنگل و مزرعه جستجو کنید. به انبارها بروید و روی یونجه ، جعبه ، حوضچه ، بشکه و قفسه پرش کنید. پرش بر روی چاه ها ، ساختمان های مختلف ، سنگ ها یا بوته ها برای جمع آوری سکه ها. ماموریت های مختلف را تکمیل کنید ، رهبران بسته و کارفرمایان را از بین ببرید ، به ساکنان مزرعه کمک کنید و به قدرتمندترین و ثروتمندترین گربه دنیا تبدیل شوید!
‏ اگر خطایی در بازی پیدا کردید ، برای ما بنویسید و با غیرفعال کردن تبلیغات از شما تشکر می کنیم. بازی خوبی داشته باشید. با احترام ، Avelog Games.
‏‏اصلاحات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۵۰۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Z zahra
پریروز

سلام خانم مهسا شما جون گربت که به 190میرسه جفت گیری میکنی وتا لول های بعد که بچه دار میشه گربت

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر مـهسـآ؛
٤ روز پیش

چجوری بچه دار شیم؟:|

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر علی
٢٢ فروردین ١٤٠٣

‏✓ خیلی ‏✗ ندارد یادش بخیر وقتی 7 سالم بود این بازی رو میکردم

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده