استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Gangster Target Superhero Game

Gangster Target Superhero Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۰۲
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۱۷
حجم۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده nanoByte
‏‏ماموریت های فعالیت را کامل کنید و امپراتوری قانون شکن را نابود کنید تا پدرخوانده مافیای روسیه را از بین ببرید! در وگاس.
‏شما مشغول نبرد با جنگ‌های گروه‌های تبهکار، دعوای اوباش و حل و فصل انتقام‌جویی در حال انجام علیه اربابان خلافکار روسی خواهید بود که در تلاش برای تصاحب محله جنایت در وگاس هستند.
‏زمان به در برابر دزدی جنایت مافیایی واقعی در شهر وسیع وگاس تفاوت ایجاد کنید. به دنیای واقعی شهر مافیایی مرکز شهر که در آن به خیابان های وحشی شهر گانگستری می روید خوش آمدید. در شبیه ساز شهر جنایات مافیایی به ابرقهرمان نهایی در برابر پدرخوانده جنایتکار تبدیل شوید. کمی وحشت پخش کنید و نشان دهید.
‏که شما قهرمان دنیای زیرزمینی هستید. زمان آن فرا رسیده است که با تعقیب و گریز پلیس با سرعت بالا، زندگی اراذل و اوباش مافیایی را متوقف کنید.
‏به عنوان یک ابرقهرمان بزرگ از آزادی لذت ببرید. شما در خیابان های مرکز شهر بزرگ شهر دزدی هستید. اکنون زمان شما فرا رسیده است که از جنگ باندهای مافیایی دنیای اموات انتقام بگیرید. شهر لوس سانتوس در واقع شهر صلح و مردم شاد بود، اما اکنون بیشتر شبیه یک شهر گانگستری واقعی شده است زیرا تمام شهر جنایتکاران و جنگ باندهای مافیایی مرکز شهر بر لس فیرو نیز حکومت می کنند. شما خانواده خود را در طول جنگ بین پلیس ایالات متحده و جنایتکاران سرقت شهر مافیایی از دست دادید.
‏و بلافاصله پس از از دست دادن مادر و پدرتان از لوس فیرو فرار کردید. شما نمی خواستید قربانی آن پدرخوانده شهر جنایت دزدی بی رحمانه شوید، بنابراین برای زندگی آرامی که قبلاً می خواستید به لوس سانتوس نقل مکان کردید. اما همه چیز به نفع شما نبود زیرا آن شهر نیز مملو از نیروهای بزرگ شهر جنایتکار مافیایی در مرکز شهر بود. شما شاهد دزدی مافیای بزرگ سرقت در آن شهر گناه بودید.
‏اکنون زمان آن رسیده است که از آن جنایتکار مافیای شهر بزرگ انتقام بگیرید. این فرصتی است که خود را با
‏چند سلاح سنگین پر کنید و آستین های خود را بالا بزنید. زمان انجام حرکات مخفیانه به سمت پادشاه شهر گناه و دزدی شهر، که پدر خدای بزرگ است، است. با کسی ملاقات کنید که شما را در سرقت واقعی شهر بزرگ Los Fierro راهنمایی کند تا بتوانید برنامه ای برای شروع مبارزه با شهر جرم و جنایت واقعی گناه داشته باشید.
‏بهترین تجربه بازی واقعی مافیا را احساس کنید.
‏ br>ویژگی ها:
‏-> قدرت های ابرقهرمانی
‏-> محیط شهری شگفت انگیز
‏-> جنایت مافیا و جنگ های اوباش
‏-> جلوه های ویژه واقعی
‏-> جلوه های صوتی واقعی
‏-> کنترل های ساده و آسان
‏-> تجسم کاربر پسند
‏-> شبیه سازی پرواز صاف
‏-> تصاویر سه بعدی واقعی

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
sorena
١٦ فروردین ١٤٠٢

بدترین بازی دنیاس 😡😡😡

۰ ۰
💞💗محمد 💞💗
١١ مرداد ١٤٠٠

بازی چرتی بود

۱۷ ۶
مرتض دلیر
٢٥ خرداد ١٤٠٠

خیلی خوبه

۸ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده