خانه بازی هیجانی
نسخه۱.۲.۰
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۷/۲۷
تعداد دانلود۵۰ هزار
امتیاز۴.۱۱
تعداد نظرات۱۹۳
حجم۱۵۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
سازنده HGames-ArtWorks
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.

‏سوپر جنایت جنگ ستارگان قهرمان - Iron Flying Mechanic Robot یک شبیه ساز شهر در نمای سوم شخص (و حالت FPS) است، جایی که شما یک ماشین یا یک موتور رانندگی می کنید. تبدیل شدن به رئیس در خیابان های ضد جنایت در شهر. شما بازی یک قهرمان بزرگ / انتقام / افسانه و کل شهر از شما ترس است. گیم پلی هیجان انگیز: شما منتظر بسیاری از نقاط قوت جنایت در وگاس disctrict هستید. ماموریت طناب شما برای نجات مردم شهر از حملات باند است. سبک شهر شبیه به میامی یا لاس وگاس است اما در واقع آن نیویورک است.

‏داستان قدیمی خوب در مورد یک دزد ضد اتومبیل در یک شهر خطرناک. غلبه بر شهر با قدرت آتش سوزی وسایل نقلیه نظامی پیشرفته و یا ارتقاء قهرمان خود را به ضرب و شتم دشمنان در چند لگد! اجازه دهید آن را به عنوان یک شهرستان زیبا، به شهر جنایتکاران تبدیل با خون و سرقت.

‏آیا آمادگی خود را برای ماجراجویی ضد جنایی عالی آماده کرده اید؟ آماده باشید که به غارت، کشتن، شلیک و مبارزه با تمام جنایتکاران مانند یک نینجا بروید! سرقت خودروهای اتوماتیک، مسابقه در خیابان ها و گانگستر های تیراندازی. آیا شما به اندازه کافی در حال افزایش به بالای شمع جنایی هستید؟ سعی کنید همه supercars و دوچرخه سواری. مانع از یک BMX شوید یا یک تانک نهایی F-90 یا هلیکوپتر نبردی ویرانگر پیدا کنید.

‏کاوش شهر بزرگ، رفتن در کوهستان، سرقت و رانندگی supercars، شلیک اسلحه و بیشتر در این بازی آزاد جهان باز! کاوش شهر جنایتکار، پر از باندها و بخش های تهاجمی. امید شهروندی به عنوان یک استاندارد از قانون خالص و عدالت، و یا به عنوان یک شوالیه جدید به شهر به شهر می آیند. شما همچنین می توانید بسیاری از چیزهایی را در مغازه برای کمک به ماموریت های خود را پرتاب و شهر از همه گناهکاران مافیایی را آزاد کنید.

‏شما قدرت ویژه ای دارید شما می توانید پرتوهای لیزری خطرناک را از چشمانتان بگیرید. شما می توانید یک طناب را به یک ساختمان شلیک کنید و از بالای ساختمان به بالا برود. پاهای شما نیز بسیار قدرتمند است. آنها را دست کم نگیرید. با پلیس آشنا نباشید، آنها خوب هستند.

‏اکثر ماموریت ها در خیابان ها قرار می گیرند، بعضی از آنها در ولسوالی های چینی و دیگر مناطق باند قرار خواهند گرفت. شما در ماموریت مخفی فوق العاده ی باور نکردنی بودید، سرقت اطلاعات مهم در مورد دشمنان، اردوگاه های پایه ارتش، شورشی ها و مافیای پنهان. شما با گانگسترهای مافیا ستاره ای مختلف از آمریکا، روسیه، چین، مکزیک، ژاپن و غیره مبارزه خواهید کرد. این بازی دارای محیط کاملا Open World است.

‏• بازی فروشگاه

‏• اسلحه، molotovs و نارنجک برای خرید و ساقه

‏• زمین های جاده ای را برای کشف کردن

‏• جت واقعی جادویی

‏• گرافیک بصری خیره کننده، مدل شخصیت و ارتش، هلیکوپتر، جنگنده هوا و غیره

‏• گرافیک با کیفیت HD

‏• ساعت از گیم پلی

-New skill system, etc.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟