استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Grand Mobile Hero : Gangster C

Grand Mobile Hero : Gangster C

قهرمان بزرگ موبایلی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۲۳
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۸۱
حجم۱۷۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده HGames-ArtWorks
‏‏شما به عنوان یک قهرمان فوق العاده بازی می کنید و همه در شهر از شما می ترسند. شما در یک شهر بزرگ بازی می کنید و هدف شما بازگرداندن نظم است، زیرا گانگسترهای زیادی وجود دارند. برای کمک به هدف خود، می توانید چندین نوع اسلحه بخرید.

ویدئو معرفی بازی

‏ مشاغلی مانند راننده تاکسی، آتش نشان، زباله جمع کن، راننده آمبولانس، افسر پلیس یا آرایشگر وجود دارد. شما می توانید از این مشاغل درآمد کسب کنید. اگر پول زیادی جمع آوری کنید، می توانید آنها را در بورس سرمایه گذاری کنید.
‏ قهرمان شما می تواند قدرت های فوق العاده سروری مانند پرواز، بالا رفتن از ساختمان، چشم لیزر، ضد گرانش، سیاهچاله و غیره را بیاموزد. خانه بخرید و به عنوان یک شهروند زندگی کنید. شما می توانید تجهیزات زیادی برای آن خانه بخرید. می توانید ماشین های خود را در گاراژ نگهداری کنید. حدود 50 وسیله نقلیه مختلف، دوچرخه، اسکیت برد و غیره وجود دارد. شما می توانید نمای قهرمان خود را با چندین ضمیمه مانند کلاه، عینک، ماسک و غیره تنظیم کنید.
‏ شهر بزرگ را کاوش کنید، در کوهستان به آفرود بروید. در این بازی جهان باز رایگان، سوپراسپرت ها را بدزدید و رانندگی کنید، از اسلحه شلیک کنید و موارد دیگر! تمام سوپراسپرت ها و دوچرخه ها را امتحان کنید. در یک bmx شیرین کاری انجام دهید یا یک F-90، تانک یا هلیکوپتر جنگی ویرانگر را پیدا کنید. بگذار شهر زیبا باشد، با خون و دزدی به شهر جنایت تبدیل نشو. یک باشگاه رقص وجود دارد که می توانید در آن برقصید. همچنین یک فرودگاه وجود دارد که می توانید چندین هواپیما از آنجا بخرید. شهر یک محیط جهان باز است که در آن می توانید شهر زندگی با ماشین ها و مردم را ببینید.
‏‏ثابت: وسایل نقلیه بیشتر برای گرافیک پایین.

نظرات و امتیاز ها

۱۸۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
SHADOW 🖤❤️
٢١ اردیبهشت ١٤٠٢

خیلی باحاله شبیه تانوس دشمن انتقام جویان هست به نظرم جی تی ای خوبی هست فقط با اینترنت وارد بشید پرواز هم میکنه

۶ ۳
محسن حاتمی
٢٠ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ این بازی خیلی حنگ می کنه ‏✗ 🦸‍♂️🦸‍♀️🦸🕴🏼

۵ ۴
لایکو بکوب
١٤ فروردین ١٤٠٢

خیلی خیلی عالی اما پول کم داره

۳۸ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده