استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
داستان انگلیسی صوتی + ترجمه

داستان انگلیسی صوتی + ترجمه

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۲/۰۳
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۲
حجم۴۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده sam 44
‏‏مجموعه ای شامل بیش از 120 داستان انگلیسی همراه با ترجمه
‏داستان های این اپلیکیشن کمی متفاوت از سایر برنامه های مشابه می باشد این داستان ها به گونه انتخاب شده اند که هر کدام یک نماد در ذهن خواننده ایجاد می کنند و باعث می شود کلمات نا آشنایی که خواننده با آن ها مواجه می شود پس از مطالعه کردن ترجمه خود به خود با استفاده از نمادگذاری بهتر به یاد بماند و وارد ضمیر ناخودآگاه فرد شود
‏شما با کمک این داستان که به صورت صوتی و تصویری آماده شده، می‌توانید هم بر مهارت درک مطلب (Reading) خود بیافزایید و هم مهارت شنیداری (Listening) خود را تقویت نمایید. در واقع این روش یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین روشهای آموزش زبان می باشد که گام به گام توانایی خواندن و شنیدن مخاطب را تقویت می‌کند.
‏با این روش به مرور دایره لغت شما کاملا گسترش یافته، تلفظ همه لغات را فرا خواهید گرفت و بطور ناخودآگاه و طبیعی گرامر را خواهید آموخت.
‏در ضمن ترجمه سلیس این داستان ها باعث می شود خواننده حس نویسنده را بهتر درک کند و جدابیت داستان چند برابر شود این امر جلوی خستگی خواننده را گرفته و رغبت او را برای خواندن تمام داستان ها افزایش می دهد.

نظرات و امتیاز ها

۲۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 😊😊😊
١٩ تیر ١٤٠٢

عالی‌ولی‌بعضی‌ها‌بالانمیاد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ایمان
٢٥ اسفند ١٤٠١

خیلی خوب. هم متن و هم ترجمه و تلفظ رو شامل میشه. پیشنهاد میکنم نصب کنید.

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر مهر
١ بهمن ١٤٠١

به نظرم واقعا عالی بود همون بود که دنبالش بودم داستان ها بسیار کوتاه با کلمات ساده بود و علاوه بر اون تکست هم داره که دقیقا کلمات رو ببینیم واقعا خسته نباشید و ممنونم

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده