استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۰.۱۰۴.۲۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۰۲
تعداد دانلود۴۶ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۴۲۲
حجم۱.۲ گیگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده NetEase Games
‏‏Champion of the Field یک بازی موبایلی فوتبال در زمان واقعی است. این بازی برای افزایش گیم پلی کنسول و سرگرمی دقیقاً از کنترل کلید های ۱ + ۴ استفاده می کند که دارای قابلیت سازگاری بین پلتفرم با رایانه های شخصی، iOS و اندروید است. زمین های فوتبال واقعی، شخصیت های منحصر به فرد، رقابت هیجان انگیز در زمان واقعی و یک کنترل روان باعث ایجاد تجربه جدیدی از فوتبال در موبایل خواهد شد.

ویدئو معرفی بازی

‏Champion of the Field به طور رسمی از FIF Pro مجوز گرفته است. شما می توانید هزاران نفر از بازیکنان واقعی را آموزش دهید و تیم افسانه ای خود را بسازید، قهرمان شوید و از شور و شوق یک رقابت واقعی لذت ببرید!
‏مسابقات عادلانه: زمین فوتبال را با مهارت هایتان تسخیر کنید.
‏این بازی از طریق ترکیب دسته کنترل در بازی و کلید ها در کنترل دقیق کلید ۱ + ۴ جذابیت بازی فوتبال را شبیه سازی می کند. کنترل ماهرانه و کار گروهی نتایج بازی را تعیین خواهد کرد. همه می توانند خودشان را در این بازی نشان دهند، چه یک سوپراستار باشند و چه یک تازه کار.
‏مسابقات در زمان واقعی: رایگان، گیم پلی روان و اتصال با سرعت بالا برای برگزاری مسابقات
‏شوت به روی دروازه، از طریق پاس، ارسال کوتاه روی حمله یا تکل کشویی، نشانه گذاری، تعویض مدافعان در خط دفاعی و همچنین حرکات ماهرانه مانند پاس بلند، شوت آهسته، ضربه کامل ، پاس دادن و حرکت کردن، چرخش مارسی و غیره، شما می توانید همه این کار ها را با دقت از طریق دسته کنترل در بازی و کلید ها انجام دهید.
‏بازیکنان را جذب کنید: تیم خود را بسازید.
‏شما می توانید هر بازیکن در این بازی را در سطح جهانی آموزش دهید یا بازیکنان ستاره را در باشگاه خود جذب کنید! ستاره ها و تیم مورد علاقه خود را مدیریت کنید تا در جهان بهترین باشید!
‏دارای مجوز از FlIFPro: هزاران بازیکن ستاره واقعی
‏این بازی به طور رسمی از FIF Pro مجوز گرفته است و دارای هزاران بازیکن حرفه ای واقعی از ۶۳ کشور جهان است که در سبک کمیک آمریکایی به تصویر کشیده شده اند تا یک فضای واقعی و منحصر به فرد ورزشی را ایجاد کنند. ترکیب افسانه ای خود را تشکیل دهید و با ستاره های برتر امروز به زمین بازی بروید!
‏با ما تماس بگیرید: https://www.facebook.com/COFMobile/

نظرات و امتیاز ها

۴۲۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ilia...
١٤ خرداد ١٤٠٣

چجوری میاد تورو خدا بگید

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر امیرعلی
٣٠ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✗ کار نمیکنه

میپسندم۵ نمیپسندم۱۱
عکس کاربر UOSF
٢٧ اردیبهشت ١٤٠٣

عالی هرکی می گوید بالا نمیاد دوروغ می گوید

میپسندم۱۱ نمیپسندم۱۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده