استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۸
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۲
حجم۳۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Netfocus Universal Apps
‏‏آیا به دنبال بازی های مغزی رایگان هستید؟ بازی Tic Tac Toe Free نسخه موبایل و تبلت یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین بازی های استراتژیک است، اگر از علاقه مندان به بازی های منطقی هستید، این برنامه بازی اندروید مناسب شماست!
‏خود و دوستان خود را به چالش بکشید. با این برنامه برتر بازی استراتژی اندروید امروز. با سطوح مختلف مهارت و گزینه چند نفره، این بازی منطقی را می توان به عنوان بازی های سرگرمی سرگرم کننده آسان یا بازی های آموزشی مغز اعتیاد آور بازی کرد. بهترین بازی استراتژیک را هم اکنون دانلود کنید. همزمان با تمرین ذهن و استدلال منطقی خود با این بازی رایگان اندروید، از آن لذت ببرید!
‏قوانین بازی تیک تاک:
‏بازیکن به نوبت Xs و Os (یا تم های دیگر) را قرار می دهد نمادها) روی تخته بازی تا زمانی که بازی تمام شود.
‏بازی زمانی تمام می شود که یکی از بازیکنان سه بازی پشت سر هم داشته باشد، در هر جهتی از صفحه بازی، یا زمانی که صفحه بازی 3×3 کامل است.
‏بازیکنی که برای اولین بار 3 عدد متوالی بدست آورد برنده بازی است. اگر صفحه بازی پر باشد (همه 9 مربع) و باز هم هیچ برنده ای وجود نداشته باشد، منجر به یک بازی تساوی می شود.
‏با این برنامه می توانید تیک تاک پا را با اندروید خود یا تیک تاک چند نفره در برابر آن بازی کنید. خانواده و دوستان. اساساً قوانین ساده بازی یکسان هستند، صرف نظر از اینکه تیک تاک 2 بازیکن یا 1 بازیکن بازی می کنید.
‏ویژگی های بازی تیک تاک پا اندروید
‏• 1 بازیکن در برابر اندروید یا 2 بازیکن (تیک تاک) چند نفره انگشت پا) با یک دستگاه
‏• سطوح مهارت: آسان، متوسط، سخت یا متخصص
‏• آمار قابل تنظیم و ردیابی امتیاز
‏• چندین تم تیک تاک انگشت پا برای اندروید برای انتخاب
‏• ذخیره خودکار هنگامی که تلفن با وقفه مواجه می‌شوید یا از برنامه خارج می‌شوید
‏بازی‌های فکری انجام دهید و آموزش مغزی دریافت کنید:
‏مردم همیشه علاقه‌مند بوده‌اند که ذهن را با بازی‌های ذهنی به چالش بکشند و مغز را با آن ورزش کنند. بازی های تمرین مغز مغز ما یک عضله است و مانند هر ماهیچه دیگری برای رشد و حفظ تناسب اندام به ورزش نیاز دارد. این بازی برتر اندروید را دانلود کنید اگر می خواهید کمی آموزش مغز ببینید و بازی های فکری سرگرم کننده برای جوانان و بزرگسالان انجام دهید!
‏این بازی اندروید نسخه موبایل و تبلت یکی از قدیمی ترین و معروف ترین بازی های استراتژی کلاسیک است. تیک تاک پا از یک بازی به نام Terni Lapilli که در زمان امپراتوری روم بازی می‌شد، سرچشمه می‌گیرد، امروزه در سراسر جهان بازی می‌شود و با نام‌های Noughts و Crosses یا Xs و Os نیز شناخته می‌شود. نام‌های مختلف بازی از زمان‌های اخیر نشات می‌گیرد. اولین متن مکتوب که به نام «نوت و صلیب» اشاره دارد در سال 1864 و نام «تیک تاک پا» بیست سال بعد ظاهر شد. این یک بازی ساده است که معمولاً با مداد روی کاغذ بازی می‌شود، اما امروزه گزینه‌های زیادی برای بازی آنلاین تیک تاک وجود دارد.
‏اگر بازی‌های تیک تاک توسط هر دو بازیکن به خوبی انجام شود، همیشه نتیجه خواهند داشت. در قرعه کشی، استراتژی اصلی تیک تاک شما باید این باشد که هیچ اشتباهی نکنید!
‏آیا از بازی های استراتژی کلاسیک و حل پازل های منطقی لذت می برید؟ سپس برنامه تیک تاک اندروید بهترین برنامه بازی فکری برای شماست!
‏هم اکنون برنامه رایگان تیک تاک را دانلود کنید، خود و دوستان خود را با این بازی آموزش ذهن به چالش بکشید یا فقط بازی های سرگرم کننده انجام دهید!
‏‏- اضافه شده در خرید برنامه برای حذف تبلیغات و باز کردن قفل ویژگی ها
‏- عملکرد و عملکرد بهینه شده
‏- رابط کاربری به روز شده

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر GMR A.I
١٣ دی ١٤٠١

‏✓ هوش مصنوعی قوی ‏✓ سخت ‏✗ گرافیک خوبه

میپسندم۲۱ نمیپسندم۸
عکس کاربر نعمان
١٢ تیر ١٤٠٢

‏✓ عالی ‏✓ سخت ‏✗ گرافیک عالیه

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر مصطفی
٣١ فروردین ١٤٠٢

عالیییییییییییی

میپسندم۱۷ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده