خانه برنامه سرگرمی
Nintendo Switch Online

Nintendo Switch Online

تعداد دانلود۲ هزار
حجم۶۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Nintendo Co., Ltd.
‏‏اپلیکیشنی که با استفاده از آن میتوانید تجربه بهتری از انجام بازی های آنلاین با کنسول نینتندو سوییچ داشته باشید،
‏در واقع با این اپلیکیشن میتوانید از سرویس های خاص یک بازی استفاده کنید (مثلا سرویس SplatNet 2 در بازی Splatoon 2)، دوستان تان را از طریق شبکه های اجتماعی به انجام بازی دعوت کنید و در حین بازی با دیگران چت صوتی کنید.
‏همانطور که گفته شد مثلا در بازی Splatoon 2 میتوانید از سرویس SplatNet 2 استفاده کنید. این سرویس به شما اجازه میدهد تا اطلاعات مهمی را در بازی بدست آورید. اطلاعاتی همچون نتایج مبارزات، مراحل و رده بندی کاربران.
‏باز هم همانطور که گفته شد میتوانید آن دسته از دوستان تان که از کنسول نینتندو سوییچ استفاده میکنند را از طریق شبکه های اجتماعی همچون فیس بوک و توییتر به انجام بازی های مختلف دعوت کنید. البته فقط بازی هایی که از این قابلیت پشتیبانی میکنند.
‏بسته به اینکه در چه بازی هستید میتوانید از قابلیت چت  صوتی نیز استفاده کنید. شما میتوانید با هر کاربری چت صوتی کنید یا فقط چت های صوتی تان را به تیم تان محدود کنید و تصمیماتی که با تیم تان میگیرید را به بیرون منتقل کنید!
‏برای استفاده از امکانات این اپلیکشین بازی مورد نظر باید توسط این اپلیکیشن پشتیبانی شده باشد. Splatoon 2 یکی از بازی های پشتیبانی شده توسط این اپلیکیشن است.
‏توجه:
‏- شما میتوانید از این اپلیکیشن تا زمانی که نسخه پولی آن در سال 2018 عرضه شود به صورت رایگان استفاده کنید.
‏- برای استفاده از این اپلیکیشن باید به اینترنت متصل باشید (وای فای یا رادیویی).
‏- برای استفاده از این اپلیکیشن باید یک کنسول نینتندو سوییچ و یک حساب کاربری نینتندو داشته باشید و ضمنا بازی مورد نظر نیز توسط این اپلیکیشن پشتیبانی شده باشد.
‏- برای استفاده از این اپلیکیشن باید حداقل 13 سالتان باشد.
‏- استفاده از این اپلیکیشن به منزله قبول موافقتنامه حساب کاربری نینتندو شماست که میتوانید آن را در آدرس support.nintendo.com ببینید.

- Game-specific services now available to all Nintendo Accounts (some restrictions for features like voice chat still apply).
- Option for voice-chat alerts added under Voice-Chat Settings in the in-app settings.
- Bug fixes implemented.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟