استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Alto's Adventure

Alto's Adventure

ماجراجویی آلتو

نسخه۱.۸.۱۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۱۲
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱,۴۲۱
حجم۱۵۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Noodlecake

Alto's Adventure یک بازی امتیازی بی پایان اسنوبورد است. در این بازی باید از تپه‌های کوهستان در روز و شب سر بخورید و پایین بیایید. جمع آوری سکه، لاما، فوت و فن‌هایی مثل چرخیدن در هوا و ... امتیاز برایتان دارد. اهداف هر سطح را دنبال کرده و شخصیت‌های جدیدی برای بازی آزاد کنید. 

ویدئو معرفی بازی

از کنار آسیاب بادی و بر فراز یک تپه سرد و کوهستانی، جایی که لاماها پشت حصار در کنار شخصیت بازی قرار گرفته‌اند و هر از گاهی صدای تکان خوردن زنگوله این حیوانات و صدای پرندگان به گوش می‌رسد، بازی را شروع می‌کنید. بله این فقط صفحه آغازین بازی Alto's Adventure است. یک بازی اندرویدی با فضاسازی عالی از طریق گرافیک هنری و جلوه‌های صوتی شنیدنی.

گیم پلی

به محض اشاره روی صفحه، لاماها محل را ترک می‌کنند. حالا باید اسنوبورد خود را بردارید و پایین این کوهستان زیبا، به دنبالشان بروید. لاماها را بگیرید تا در امان بمانند. در این مسیر باید مراقب برخورد با تخته سنگ‌ها هم باشید. با اشاره روی صفحه، کاراکتر اسنوبورد سوار شما از روی سنگ یا موانع دیگر می‌پرد. یکی از حرکاتی که بعد از پریدن از تپه‌ها می‌توانید انجام دهید، چرخیدن در هوا است. اگر بعد از چرخیدن کامل فرود درستی داشته باشید، سرعتتان زیاد می‌شود و امتیاز می‌گیرید. اگر هم روی سر فرود بیایید، می‌بازید. به این حرکت‌ها در بازی Trick یا فوت و فن گفته می‌شود. اگر چند فوت و فن پشت سر هم اجرا کنید، امتیازتان چند برابر افزایش می‌یابد.

با جمع آوری سکه‌هایی که معلق در هوا هستند، بعداً از طریق کارگاه می‌توانید آیتم‌هایی را بخرید. البته سکه‌ها حکم امتیاز بازی را هم برایتان دارند. مسافتی که در کوهستان طی می‌کنید و پایین می‌آیید، گوشه صفحه با واحد متر نمایش داده می‌شود. در هر دور بازی، اهدافی هنگام شروع و همچنین در منوی پاز دیده می‌شود که انجام دادنشان اختیاری است. مثل گرفتن 5 لاما، طی کردن 500 متر مسافت در یک دور، پرش از 2 تخته سنگ در یک دور و ... هر دوری که بازی را شروع می‌کنید، اگر اهداف را کامل انجام دهید، سطح شما در پایان آن دور بالا می‌رود و وارد سطح بعدی با اهداف جدید می‌شوید.
بغیر از Alto که شخصیت پیش فرض این بازی است، در صورت رسیدن به سطحی مشخص می‌توانید از شخصیت‌های دیگر نیز استفاده کنید. این شخصیت‌ها درون منوی بازی در دسترس هستند و امکان تغییر و انتخاب آن‌ها وجود دارد. هر شخصیت ویژگی منحصر به فردی دارد.

گرافیک و صداگذاری

به درستی می‌توان لقب یکی از هنری‌ترین بازی‌های موبایلی را به Alto's Adventure داد. بازی‌ای با دوربین نمای کناری که فضاسازی و جو بسیار هنرمندانه‌ای دارد. مراحل بازی در کوهستان جریان دارد و گاهی برف می‌گیرد و گاهی ورود نور خورشید کمی از این سرما می‌کاهد. صداگذاری دقیق نیز به تقویت این فضاسازی کمک شایانی کرده است. صدای اصطکاک کاراکتر هنگام اسنوبورد و سرعت گرفتن او، پرش و جمع‌آوری آیتم‌ها در کنار صداهای محیطی از جمله پرندگان و ... همگی جوی عالی در Alto's Adventure ایجاد کرده‌اند. اگر با هندزفری این بازی را انجام دهید، لذت شنیدن این اصوات بیشتر می‌شود.

‏‏بهبودهای جزئی و رفع اشکال.

نظرات و امتیاز ها

۱,۴۲۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Pooya Razmi
٣ روز پیش

‏✗ اصلاً بازیِ جذّابی نیست بازیِ خیلی بی‌مزّه ای هست. من که اصلاً این بازی رو دوست نداشتم. حتّی ارزش ۱ ستاره رو هم نداره. فقط برای اینکه نظرم ثبت بشه ۱ ستاره می‌دم. ‌ 👎👎😒😒🤢🤢🤢🤮🤮

میپسندم۱ نمیپسندم۶
عکس کاربر Mohammad Mahdi
٥ آذر ١٤٠٢

‏✓ محیط آرامش بخش ‏✗ تکراری شدن بعد ازیک مدت خوب بودنش به سلیقه نصب کننده بستگی داره

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر 💖بانوی گربه سیاه💖
٣ آذر ١٤٠٢

خوب و عالیه ولی اگه می شد لباساش رو عوض کنی و تخته اسکیتشو عوض کنی بهتی می شد برای همین یه ستاره کم دادم

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های آرامش بخش

بازی‌های آرامش‌بخش

ماجراجویی در انتظار شماست

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده