استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Nox File Manager - file explorer, safe & efficient

Nox File Manager - file explorer, safe & efficient

نسخه۲.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۷/۱۵
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۲
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Nox Ltd.
‏‏مدیر فایل رایگان، فایل ها و پوشه ها را سریع، امن و کارآمد مورد بررسی قرار می دهد. بدون تبلیغات!
‏با عملکرد قدرتمند و رابط کاربری ساده، مدیر فایل Nox به کاربران اندروید کمک می کند تا فایل های تلفن همراه را مدیریت و دسته بندی های رسانه های پیش فرض مانند فیلم ها، موزیک ها، عکس ها و بسیاری دیگر را مدیریت کنید! کاربران همچنین می توانند به کارت SD خود دسترسی پیدا کنند، مرور، ایجاد، تغییر نام، کپی، انتقال و حذف فایل ها.
‏【مدیر فایل NOX برجسته:】
‏★ کاوش و طبقه بندی فایل خود را
‏★ دسترسی به ذخیره سازی ابر Google Drive
‏★ انتقال فایل ها به و از طریق کامپیوتر از طریق FTP
‏★ مدیر عکس برای مدیریت تصاویر
‏★ قفل کردن و ذخیره فایل های مهم خود را
‏★ مدیریت تمام برنامه با مدیر برنامه
‏★ روش های مختلف برای به اشتراک گذاشتن فایل های بزرگ
‏★ امن داده های خصوصی و شخصی
‏【NOX FILE MANAGER FEATURES & CAPABILITIES:】
‏📁 فایل اکسپلورر و دسته بندی خودکار
‏مدیر فایل Nox می تواند به تمام فایل ها و پوشه ها در دستگاه های Android خود دسترسی داشته باشد. کاربران می توانند با فایل های تلفن به روش مشابه با کامپیوتر مانند مرور، کپی، چسباندن، حذف، انتقال و تغییر نام، کار کنند. فایل های ذخیره سازی تلفن داخلی و کارت SD پشتیبانی می شوند. کاربر همچنین می تواند فایل ها را براساس دسته ها نظیر تصاویر، آوانویسی، فیلم ها، برنامه ها، اسناد و دانلودها مرور کند. مدیر فایل Nox همچنین به شما کمک می کند فایل ها و پوشه های خود را به صورت دسته بندی و خواص به صورت خودکار مرتب کنید!
‏Cloud Storage
‏دسترسی به فایل های Google Drive خود را با استفاده از مدیر فایل Nox مدیریت کنید! انتقال یا انتقال فایل ها بین Google Drive و ذخیره سازی دستگاه شما! ایجاد و باز کردن فایل ها از Google Drive شما نیز از طریق مدیریت فایل Nox مدیریت می شود!
‏🗃️ انتقال فایل ها به و از کامپیوتر
‏فضای بیشتری برای فایلهای شما در حافظه دستگاه وجود ندارد؟ آن را از طریق FTP (پروتکل انتقال پرونده) به کامپیوتر خود انتقال دهید، به شما کمک می کند تا فایل ها را از طریق کامپیوتر به موبایل خود مرور و انتقال دهید! به سرور FTP خود وارد شوید و فایل های خود را به راحتی از ذخیره سازی دستگاه به FTP از طریق مدیریت فایل Nox مدیریت کنید!
‏📷 مدیریت عکس
‏مدیریت عکس در اینجا برای کمک به مدیریت عکس های شما است! مدیر فایل Nox می تواند عکس های شما را بر اساس تاریخ و مکان جدا کند! شما همچنین می توانید آلبوم عکس خود را برای قرار دادن عکس های مورد علاقه خود را ایجاد کنید!
‏🔒 File Locker
‏نمی خواهم بعضی از فایل ها توسط دیگران دیده شوند؟ فایل خود را با عملکرد قفل فایل خود قفل کنید! امنیت الگوی امنیتی را به فایل های خود اختصاص دهید تا تنها شما بتوانید به آن فایل ها دسترسی پیدا کنید! فایل های خود را با مدیر فایل Nox مدیریت کنید!
‏🔅 سابقه دسترسی سریع فایل
‏مدیر فایل Nox اجازه می دهد تا کاربران را به دسترسی به فایل های اغلب مورد استفاده و اخیرا استفاده از پوشه ها، و لیست تمام فایل های شما اخیرا دریافت، بررسی و یا اصلاح شده است. ویژگی دسترسی سریع صرفه جویی در وقت عالی است!
‏🤖 مدیر برنامه فوق العاده
‏مدیر فایل Nox می تواند تمام برنامه های نصب شده بر روی دستگاه های محلی را مدیریت کند و به کاربران اجازه می دهد تا انتخاب کنند که آیا حذف، باز کردن یا برای مشاهده اطلاعات هر برنامه باشد.
‏🔍 تجزیه و تحلیل ذخیره سازی قدرتمند
‏مدیر فایل Nox فایل استفاده از تلفن های همراه را بررسی می کند. فایل های APK بزرگ و فایل های تکراری را شناسایی کرده و از حذف این فایل ها برای آزاد سازی فضای خود حمایت کنید. کمک می کند تا کاربران تجزیه و تحلیل ذخیره سازی محلی و بازیافت را تجزیه و تحلیل، پاک کردن فایل های بی فایده و فضای بیشتر.
‏📂 اشتراک فایل های بزرگ
‏مدیر فایل Nox اجازه می دهد به اشتراک گذاری فایل های بزرگ از طریق رسانه های اجتماعی (فیس بوک، توییتر، و غیره)، SMS و ایمیل. به اشتراک گذاری فایل های چندرسانه ای مانند فیلم ها، موسیقی، و برنامه ها به دیگران به روش های مختلف!
‏👻 خصوصی، امن و آسان برای استفاده
‏مدیر فایل Nox اطلاعات شما را امن نگه می دارد و آن را با هر کس دیگری مطابق با حفاظت از حریم خصوصی به اشتراک نمی گذارد. ریسک نشت اطلاعات را از بین می برید و فایل های شما امن خواهد ماند.
‏------------------------------
‏【NOXFILEMANAGERR NOTES:】
‏▶ هیچ اطلاعات شخصی (مانند یک نام کاربری یا آدرس ایمیل) پردازش نمی شود.
‏اگر برنامه ما را دوست دارید، لطفا 5 ستاره را ارزیابی کنید!
‏ما دوست داریم هر گونه پیشنهاد، سؤال و یا نظرات را بشنویم، بنابراین شما از نصب File Nox برای نصب و به اشتراک گذاشتن افکار خود در Facebook ما استقبال می کنید: https://www.facebook.com/Nox-File-Manager-1946181218769092/
‏شما همچنین می توانید برای پشتیبانی در NoxFileManager@bignox.com ایمیل ارسال کنید
‏‏1- مدیریت کارت SD اضافه شد . کاربران برنامه میتوانند فایل هارا در این بخش مشاهده ، انتقال به دیگر فایل ها ، رمزگذاری ، اشتراک در برنامه ها و یا کپی کنند .
‏2- ویژگی جدید پاکسازی حافظه پنهان برنامه برای حذف کردن فایل های مخفی ، فایل هایی که بدون خواسته شما باقیمانده اند و حذف تبلیغات ناخواسته اضافه شد .
‏3- پیش نمایش کردن عکس و مدیریت عکس برای تجربه کاربری بهبود بخشیده شد .
‏4- رمزگذاری کردن فایل بهینه سازی شد
‏5- ویژگی های UE و UI از ویژگی های ذخیره سازی ابر بهینه سازی شد

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر فالو فالو. MED IRA
١٧ اسفند ١٤٠٠

اگر گوشیتون پر بود این برنامه رو نصب کنید و گوشیتون را که پر از چیز های الکی دارد رو مثل اب خوردن پاک میکنه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر میثم برزگر
١٣ آذر ١٤٠٠

عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر ɛʟɨ
٤ آبان ١٤٠٠

عالی

میپسندم۱ نمیپسندم۰

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده