استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Olympic Games Jam Beijing 2022

Olympic Games Jam Beijing 2022

نسخه۱.۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۶
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۱ گیگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده nWay Inc.
‏‏به بزرگترین جشن زمستانی جهان خوش آمدید! بازی های المپیک جام جم: پکن 2022 یک بازی پارتی رایگان جدید است که در آن حداکثر 15 بازیکن در زمان واقعی از طریق یک سری مینی بازی با موضوع ورزش های زمستانی پر هرج و مرج به رقابت می پردازند تا زمانی که یک قهرمان ظاهر شود. مهارت های خود را امتحان کنید. با اسنوبرد کراس به سمت سر بسته ببافید، در اسلوپ استایل ترفندهای دیوانه وار انجام دهید، و در حالی که به سمت بالای سکو می‌روید، تمام قدرت‌ها را در اسکلت بالا ببرید. از کلاه های بالا گرفته تا کت و شلوارهای یتی، آواتار خود را سفارشی کنید تا سبک منحصر به فرد خود را به رقابت بیاورید. بازی کنید تا NFTهایی به دست آورید که می توان آنها را با پول در بازار nWayPlay معامله کرد. از هیجان بازی های المپیک بر روی دستگاه تلفن همراه خود لذت ببرید. اجازه دهید بازی‌های المپیک شروع شود!

ویدئو معرفی بازی

‏MAYHEM EN MASSE
‏این ورزش‌های المپیک است که قبلاً هرگز ندیده‌اید. آیا برای رقابت با بهترین های جهان آماده هستید؟ با حداکثر 15 شرکت کننده از سراسر جهان در یک سری از مینی بازی های تصادفی با موضوع ورزش های زمستانی وحشی ارتباط برقرار کنید و با آنها رقابت کنید تا زمانی که فقط یک بازیکن باقی بماند. با دوستان خود یا سایر رقبای آنلاین رقابت کنید. مهارت های خود را تا زمانی که به شماره 1 برسید آموزش دهید.
‏شما انجام می دهید
‏در حالی که رقابت ممکن است سخت باشد، حداقل هنگام فلاپ بهترین ظاهر خود را داشته باشید. آواتار خود را از کلاه فضانوردی گرفته تا لباس های هات داگ سفارشی کرده و به آن استایل دهید تا شخصیت منحصر به فرد خود را بیان کنید و از همه چیز متمایز شوید.
‏برای کسب درآمد بازی کنید
‏برای به دست آوردن Victory Gems، ارز توکن شده، و جمع آوری NFT های ارزشمند رقابت کنید. در این بازی جدید بلاک چین که می توان آن را در بازار nWayPlay با پول واقعی معامله کرد. بازی، تجارت، و کسب درآمد در هر کجا و در هر زمان در دستگاه تلفن همراه خود را. مالک موارد NFT درون بازی خود باشید.
‏‏رویداد جدید: Luge!
‏پین کردن فیلتر و مرتب‌سازی

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده