استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
Power Rangers: Legacy Wars

Power Rangers: Legacy Wars

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۲۶
تعداد دانلود۴۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۷۸
حجم۶۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده nWay Inc.
‏‏جادوگر فضایی ریتا رپولسا سرزمین مورفین گرید را آلوده کرده و از این طریق انواع و اقسام تکاوران و هیولاهای فضایی را بوجود آورده که میتوانند به جای او مبارزه کنند. شما گروهی از تکاوران فضایی قدرتمند و افسانه ای را در اختیار دارید که با کمک آنها میتوانید به جنگ ریتا و هیولاهای فضایی اش بروید.

ویدئو معرفی بازی

‏برای شکست ریتا و نجات سرزمین مورفین گرید باید بهترین تکاوران فضایی را به خدمت بگیرید، آنها را ارتقا دهید و در صورت نیاز قفل تکاوران جدیدی را نیز باز کرده و آنها را به گروه تان بیاورید.
‏نبرد با کاربران دیگر به صورت آنلاین
‏به صورت آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا روبرو شوید، در نبردهای خود تاکتیک داشته باشید و با شکست کاربران دیگر قفل محیط های جدید بازی که همه از روی فیلم 'تکاوران قدرتمند' الگوبرداری شده اند را باز کنید.
‏گرافیکی فوق العاده در حد کنسول های بازی
‏در طراحی مدل سه بعدی کاراکترها در این بازی کوچکترین جزئیات نیز رعایت شده و حرکات کاراکترها نیز کاملا طبیعی به نظر میرسد. گرافیک و افکت های بصری بازی نیز چیزی در حد کنسول های بازی است.
‏قفل کاراکترهای جدید را باز کنید
‏قفل بیش از 40 تکاور قدرتمند را باز کنید از تکاوران قدیمی سری فیلم های 'تکاوران قدرتمند' تا تکاوران جدید و حتی شخصیت های بد این سری فیلم ها.
‏تیمی از قدرتمندترین تکاوران تشکیل دهید
‏قدرتمندترین تکاوران را به تیم تان بیاورید و با کمک آنها حتی برترین تیم ها از سراسر دنیا را شکست دهید.
‏قوی و قوی تر شوید!
‏با پیروزی در نبردها و انجام موفقیت آمیز ماموریت هایتان میتوانید اعتبارتان را که در بازی با نام زئو شناخته میشود افزایش دهید و از آن برای ارتقای کاراکترهایتان استفاده کرده و در نبردهای بیشتری پیروز شوید.
‏با دیگران متحد شوید
‏تشکیل یک اتحاد بدهید و با متحدان تان چت کنید و هر چیزی از تاکتیک و استراتژی گرفته تا ضربات خاص و پیاپی کاراکترهایتان را به اشتراک بگذارید! حتی میتوانید فایل ویدیویی نبرد متحدان تان را دیده و از آنها چیزهای جدیدی یاد بگیرید و حتی کاربران مورد علاقه تان را دنبال کنید.
‏‏ویژگی جدید - گشت
‏تیم های مختلف را انتخاب کنید و سفارشی کنید تا با ارسال آنها برای ماموریت های گشت جایگزین ، شبکه را پس بگیرید و جوایز ویژه ای را جمع کنید!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بازی‌های بزن بزن

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده