استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Power Rangers: Morphin Legends

Power Rangers: Morphin Legends

نسخه۱.۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۰۱
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۹۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده nWay Inc.
‏‏برای نبرد آماده باشید و تیم رویایی نهایی خود را در یک بازی استراتژی RPG جدید مبتنی بر نوبت موبایل جمع کنید. Power Rangers: Morphin Legends یک بازی RPG کاملاً جدید برای جمع آوری شخصیت ها است که برای طرفداران Power Rangers ساخته شده است. افسانه‌ها را در سراسر Morphin Grid جمع‌آوری کنید، استراتژی‌سازی کنید، نبرد کنید و سطح آن‌ها را ارتقا دهید، از جمله امتیازات مورد علاقه از Mighty Morphin Power Rangers، Power Rangers Time Force، Power Rangers Dino Thunder و غیره. در اکشن نوبتی، رویدادهای زنده و تجربه‌ای روایی که قبلاً در تلفن همراه دیده نشده است، شرکت کنید، همانطور که جمع‌آوری می‌کنید، تیم می‌کنید و جهان را نجات می‌دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏تیم رویایی خود را جمع آوری کنید
‏برای تشکیل تیم نهایی از رنجرها و شروران نمادین در فصول سال استفاده کنید. فهرست خود را بسازید و بازی‌های مورد علاقه فرنچایز را در یک RPG کاملاً جدید برای جمع‌آوری کاراکترها بازی کنید.
‏در میان محیط‌های نمادین مبارزه کنید
‏در طول تاریخ حق رای دادن در مکان‌های مختلف، از بار جویس تا معبد دای شی، نبرد کنید. محیط‌ها و شخصیت‌های Power Rangers مورد علاقه‌تان را با هم ترکیب کرده و مطابقت دهید.
‏غوطه‌ور در LORE
‏یک کمپین داستانی کاملاً جدید و اصلی با صحنه‌ها و شخصیت‌ها در سراسر جهان Power Rangers بازی کنید. رنجرها و تبهکاران را در سراسر شبکه Morphin با هم متحد کنید تا بجنگید و جهان را نجات دهید.
‏به‌عنوان یک نفر قدرتمند شوید
‏هر یک از اعضای تیم توانایی‌ها و سبک‌های بازی منحصربه‌فردی برای یک تجربه RPG حماسی دارند. اقدامات تیمی را برای ایجاد حملات ویژه شدید، با الهام از نمایش طراحی کنید!
‏A LIVING MORPHIN GRID
‏با تیم هایی از Morphin Legends در اکشن PvE در سراسر Grid رقابت کنید. رویدادهای ویژه با زمان محدود به شخصیت ها و آیتم های جدید برای پیشبرد کمپین ها و تقویت تیم ها پاداش می دهند.
‏******************************************** ****************************
‏ما را در فیس بوک لایک کنید: https://facebook.com/MorphinLegends
‏ما را لایک کنید در توییتر: https://twitter.com/PRMorphinLegends
‏از ما در اینستاگرام دیدن کنید: https://Instagram.com/MorphinLegends
‏www.MorphinLegends.com
‏با دانلود این بازی موافقت می کنید به شرایط خدمات و توافقنامه خط مشی رازداری.
‏https://nway.com/terms-of-service/
‏https://nway.com/privacy-policy/
‏ >Hasbro و Power Rangers و همه علائم تجاری و آرم های مرتبط علائم تجاری SCG Power Rangers LLC و/یا Hasbro هستند. © 2022 SCG Power Rangers LLC و Hasbro. دارای مجوز از Hasbro.

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده