استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Count Stickman: Run Master 3D

Count Stickman: Run Master 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۷
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۷۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Onegame Studio Global
‏‏آیا شما از طرفداران بازی های اجرا بی پایان هستید؟ این بازی Run master 3d ترکیبی از آن بازی های در حال اجرا با ویژگی های جدید باور نکردنی و بازی آزاد است. یک جنگ برتر از دونده‌های جمعی سه بعدی که باید امتحان کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏ شما به تنهایی شروع می‌کنید و ماموریت دارید که تلاش را با حرکت کامل کنید، همه آنها (استیکمن) را در یک جاده جمع کنید. همچنین بسیار مهم است که در جمع افرادی که جمع آوری کرده اید، یک شمارنده باشید.
‏ متفاوت با بازی های دیگر با چالش معبد، گشت و گذار در مترو، blod runner، spirit run، run sonic، merge run، slime run یا tomb runner، این بازی دیوانه کننده ای است که تا به حال بازی کرده اید.
‏ br> یک شهر پرجمعیت از مبارزان استیکمن باشید، به دشمنان قوی بپیوندید و با آنها درگیر شوید، به یک مرد بلندقد تبدیل شوید که می دود تا بالاتر بروید. میدونی چرا باید دعوا کرد؟ از آنجا که آنها می آیند، نه تنها دشمنان، بلکه گنجینه های خارق العاده. این عجله پول یا عجله عضلانی نیست، یک مسابقه سه بعدی سرگرم کننده با کنترل اوباش است. فقط دونده جمعی هوشمند می تواند تمام چالش ها را به پایان برساند.
‏ پس از تکمیل برخی از سطوح، شما همچنین فرصتی خواهید داشت که شخصیت معروفی را بدست آورید: دوست آبی، اسم حیوان دست اموز، کابوی، سرباز، دزد دریایی، شاهزاده خانم، دوست سرخ، ربات..
‏ بیایید به صورت رایگان با شما بازی کنیم. سرنوشت اجرا شود!
‏‏*** SUPER BIG UPDATE ***
‏- افزودن ویژگی حالت PvP چند نفره: اکنون می توانید در مقابل همه پخش کننده های جهانی بازی کنید.
‏- تله های جدید، سیستم تقویت کننده برای حالت PvP.
‏- کاراکترهای جدید فقط برای PvP .
‏- بهبود عملکرد.
‏- رفع اشکال.

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده