خانه برنامه ابزارهای کاربردی
APUS File Manager (Explorer)

APUS File Manager (Explorer)

تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۴۶
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده OneGogo
‏‏Super File Manager v2.0 - این بروزرسانیِ عمده ؛ رابط کاربری محسوستر و مدیریت و انتقال بهتر فایل ها را ارائه میکند.
‏کم حجم ، ساده ، قدرتمند ، Super File Manager یکی از بهترین برنامه های مدیر فایل برای اندروید می باشد که مدیریت و انتقال را برای اندروید ارائه میدهد.
‏حتی بهتر ، این نرم افزار و جستجوگر مدیر فایل میتواند فایل ها را بین اندروید ، ویندوز (PC) ، و iOS با کمک نقطه اتصال (hotspot) منتقل کند.
‏ویژگی های کلیدی Super File Manager
‏☆ مدیر فایل (جستجوگر) کامل
‏این نرم افزار و جستجوگر مدیر فایل اندروید ، مدیریت کامل فایل را ارائه میدهد ، شامل cut ، کپی ، paste ، انتقال ، حذف ، تغییرنام ، بررسی جزئیات فایل ، به اشتراک گذاری فایل و غیره. برای حافظه داخلی و حافظه جانبی SD card. بی نقص کار میکند و میتواند هر فایل با هر فرمتی را باز کند.
‏☆ انتقال فوق العاده سریع فایل
‏این مدیر و جستجوگر فایلِ رایگان با به کار بردن وای فای و نقطه اتصال ، فایل ها را به تلفن همراه یا رایانه ی دیگر حتی بدون اتصال به اینترنت منتقل میکند. بدون محدودیت اندازه یا نوع فایل ، کاربران میتوانند فایل ها شامل برنامه ، فیلم ، آهنگ ، عکس و غیره را با سرعت بسیار بالا منتقل کنند.
‏☆ تحلیل حافظه و حذف فایل های بی مصرف
‏این برنامه مدیر فایل به صورت هوشمند میزان استفاده از حافظه را تحلیل میکند ، فایل های بزرگ ، تعداد فایل ها و فایل های تازه ایجاد شده را تشخیص میدهد. از این رو کاربران میتوانند از میزان استفاده از حافظه آگاه شده ، فایل های بی مصرف و دیگر فایل ها و پوشه هایی که دیگر نیازی به آنها نیست را بدون زحمت پاک کنند.
‏☆جستجوی فایل
‏موتور جستجوی بهینه سازی شده ی این مدیر فایل در یک لحظه فایل ها را در حافظه داخلی و خارجی پیدا میکند. کاربران میتوانند فایل ها را با دسته بندی جستجو کنند ، برای مثال عکس ، آهنگ ، فیلم ، برنامه و غیره.
‏☆خصوصی و ایمن
‏این مدیر و جستجوگر فایلِ رایگان ، مدیریتِ ۱۰۰% مکانی و محلی را ارائه میدهد. از این رو هیچ خطری برای لو رفتن و نشت فایل ها وجود ندارد. فایل ها و اطلاعات شما کاملا امن هستند.
Optimize cleaning function
Fix bugs
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟