استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی ماجراجویی
Stormfall: Saga of Survival

Stormfall: Saga of Survival

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۴.۷
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۰۱
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۱۰۶
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Plarium Global Ltd
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏زنده بمانید، کاوش کنید، و در این بازی مجانی خیالی به سبک بقا که (MMORPG) است، استاد شمشیر بازی و افسونگری شوید و [بازی] خیالی (Stormfall universe) را شروع کنید.
‏[شما روزی] پادشاه کبیر (Stormfall) بودید، که به شما خیانت شده است. [شما] تبعید شدید، اکنون شما با زندگی تبعیدی از (Easter Marches) تا قله های برفی خالی از جمعیت، جادوی باستانی، و خرابه های فراموش شده مواجه می شوید. شما باید با گرسنگی مبارزه کنید، پناهگاهی بسازید، و با جانوران فاسد، راهزنان، و اشخاص تبعید شده نبرد کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏برای خلاص شدن و نجات یافتن زمان هست ولی ابتدا...شما باید زنده بمانید.
‏همین الان دانلود کنید و به جنگ ملحق شوید!
‏*ویژگی ها*
‏با دشمنانت پیکار کن.
‏شما باید دوباره برخیزید تا دشمنانتان را شکست دهید و مکان خودتان را به وجود آورید. سلاح های مهلک و کشنده را بسازید و غارت کنید تا از خودتان در برابر جانوران جنگلی و هیولا های فاسد دفاع کنید. خودتان را برای نبرد آماده کنید.
‏بسازید و خلق کنید.
‏هر چیزی را که می توانید پیدا کنید تا برای حفاظت از خودتان استفاده کنید. یاد بگیرید که چگونه سلاح ها، ابزار، و زره را در طول سفرتان بسازید. با طبیعت زندگی کنید و تدارکات خود را از راه شکار و جمع آوری، ذخیره کنید. پناهگاهتان را بسازید و ارتقا دهید تا شما را در گوشه ای از (Eastern Marches) ایمن کند.
‏[راز های] محرمانه را کشف کنید.
‏راز های جادو را یاد بگیرید. معجون ها و طلسم هایی بسازید که سلاح هایتان را قوی خواهند کرد و ارتقا های اضافی برای قدرتتان [هم] خواهند داد. بر هنر های جادو و طلسم مسلط شوید تا آنها را در برابر کسانی که در برابر شما ایستاده اند به کار ببرید.
‏ناشناخته ها را کاوش کنید.
‏جنگل های تاریک و کوه های برفی (Eastern Marches) اگر که به اندازه کافی شجاع باشید، متعلق به شما هستند. رازهای خرابه های باستانی را کشف کنید، منابع را از گوشه و کنار زمین جمع کنید، و مناطق جدیدی را از صحرا ها کشف کنید.
‏در برابر نفرین مقاومت کنید.
‏شما در تاریکی ایمن نیستید. شما باید خودتان را از تاثیر آن پاک کنید، و راز های الهی را که می توانند شما را از آن حفظ کنند را یاد بگیرید.
‏[حیوانات] وحشی را اهلی کنید.
‏شما برای زنده ماندن مجبور می شوید که با حیوانات وحشی متحد و یکپارچه شوید. اسب را اهلی کنید تا به شما در سفر کمک کند، یا قدرت وحشیانه ی اژدها را به کار ببرید. رهبران واقعی غول ها حتی می توانند برای چالش نهایی کوشش کنند - [البته] افسانه ها می گویند که اژدها ها، این سرزمین ها را تسخیر کرده اند.
‏بر تاریکی غلبه کن.
‏موجودات روی زمین تنها چالشی که منتظر شماست، نیستند. در تاریک ترین دامنه های (ruins lie) بداندیش ترین موجودات شیطانی [وجود دارند]. بر آنها غلبه کنید، و با ارزش ترین گنج ها را در (Eastern Marches) را غارت کنید.
‏شما تنها نیستید.
‏آن دود [با حرکات] دودی شکل و پیچ خورده در کوه مجاور تنها به این معنا است که شما تنها نیستید. چگونگی برخورد شما با تبعید شدگان دیگر [نیز] به خود شما بستگی دارد.
‏لطفا توجه کنید:
‏• وسائل برای خرید در این بازی موجود هستند. برخی از اشیایی خریده شده، براساس نوع آن، شاید غیر قابل پس پرداخت باشند. • saga of Survival :stormfall در [زبان های] انگلیسی، چینی ساده شده، چینی سنتی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، کُره ای، اوکراینی، اسپانیایی، پرتغالی، ترکی، تایلندی، ویتنامی، هندی، اندونزیایی، مالزیایی، و روسی موجود است.
‏وبسایت رسمی: /https://plarium.com
‏پشتیبانی: [survival.support@plarium.com
‏انجمن:
‏/https://www.facebook.com/StormfallSagaOfSurvival
‏سیاست حریم شخصی:
‏/https://plarium.com/en/privacy-and-cookie-policy
‏شرایط استفاده: /https://plarium.com/en/terms-of-use
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده