استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Stormfall: Saga of Survival

Stormfall: Saga of Survival

نسخه۱.۱۵.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۸/۰۷
تعداد دانلود۴۵ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۲۰۹
حجم۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Plarium Global Ltd
‏‏زنده بمانید، کاوش کنید، و در این بازی مجانی خیالی به سبک بقا که (MMORPG) است، استاد شمشیر بازی و افسونگری شوید و [بازی] خیالی (Stormfall universe) را شروع کنید.
‏[شما روزی] پادشاه کبیر (Stormfall) بودید، که به شما خیانت شده است. [شما] تبعید شدید، اکنون شما با زندگی تبعیدی از (Easter Marches) تا قله های برفی خالی از جمعیت، جادوی باستانی، و خرابه های فراموش شده مواجه می شوید. شما باید با گرسنگی مبارزه کنید، پناهگاهی بسازید، و با جانوران فاسد، راهزنان، و اشخاص تبعید شده نبرد کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏برای خلاص شدن و نجات یافتن زمان هست ولی ابتدا...شما باید زنده بمانید.
‏همین الان دانلود کنید و به جنگ ملحق شوید!
‏*ویژگی ها*
‏با دشمنانت پیکار کن.
‏شما باید دوباره برخیزید تا دشمنانتان را شکست دهید و مکان خودتان را به وجود آورید. سلاح های مهلک و کشنده را بسازید و غارت کنید تا از خودتان در برابر جانوران جنگلی و هیولا های فاسد دفاع کنید. خودتان را برای نبرد آماده کنید.
‏بسازید و خلق کنید.
‏هر چیزی را که می توانید پیدا کنید تا برای حفاظت از خودتان استفاده کنید. یاد بگیرید که چگونه سلاح ها، ابزار، و زره را در طول سفرتان بسازید. با طبیعت زندگی کنید و تدارکات خود را از راه شکار و جمع آوری، ذخیره کنید. پناهگاهتان را بسازید و ارتقا دهید تا شما را در گوشه ای از (Eastern Marches) ایمن کند.
‏[راز های] محرمانه را کشف کنید.
‏راز های جادو را یاد بگیرید. معجون ها و طلسم هایی بسازید که سلاح هایتان را قوی خواهند کرد و ارتقا های اضافی برای قدرتتان [هم] خواهند داد. بر هنر های جادو و طلسم مسلط شوید تا آنها را در برابر کسانی که در برابر شما ایستاده اند به کار ببرید.
‏ناشناخته ها را کاوش کنید.
‏جنگل های تاریک و کوه های برفی (Eastern Marches) اگر که به اندازه کافی شجاع باشید، متعلق به شما هستند. رازهای خرابه های باستانی را کشف کنید، منابع را از گوشه و کنار زمین جمع کنید، و مناطق جدیدی را از صحرا ها کشف کنید.
‏در برابر نفرین مقاومت کنید.
‏شما در تاریکی ایمن نیستید. شما باید خودتان را از تاثیر آن پاک کنید، و راز های الهی را که می توانند شما را از آن حفظ کنند را یاد بگیرید.
‏[حیوانات] وحشی را اهلی کنید.
‏شما برای زنده ماندن مجبور می شوید که با حیوانات وحشی متحد و یکپارچه شوید. اسب را اهلی کنید تا به شما در سفر کمک کند، یا قدرت وحشیانه ی اژدها را به کار ببرید. رهبران واقعی غول ها حتی می توانند برای چالش نهایی کوشش کنند - [البته] افسانه ها می گویند که اژدها ها، این سرزمین ها را تسخیر کرده اند.
‏بر تاریکی غلبه کن.
‏موجودات روی زمین تنها چالشی که منتظر شماست، نیستند. در تاریک ترین دامنه های (ruins lie) بداندیش ترین موجودات شیطانی [وجود دارند]. بر آنها غلبه کنید، و با ارزش ترین گنج ها را در (Eastern Marches) را غارت کنید.
‏شما تنها نیستید.
‏آن دود [با حرکات] دودی شکل و پیچ خورده در کوه مجاور تنها به این معنا است که شما تنها نیستید. چگونگی برخورد شما با تبعید شدگان دیگر [نیز] به خود شما بستگی دارد.
‏لطفا توجه کنید:
‏• وسائل برای خرید در این بازی موجود هستند. برخی از اشیایی خریده شده، براساس نوع آن، شاید غیر قابل پس پرداخت باشند. • saga of Survival :stormfall در [زبان های] انگلیسی، چینی ساده شده، چینی سنتی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، کُره ای، اوکراینی، اسپانیایی، پرتغالی، ترکی، تایلندی، ویتنامی، هندی، اندونزیایی، مالزیایی، و روسی موجود است.
‏وبسایت رسمی: /https://plarium.com
‏پشتیبانی: [survival.support@plarium.com
‏انجمن:
‏/https://www.facebook.com/StormfallSagaOfSurvival
‏سیاست حریم شخصی:
‏/https://plarium.com/en/privacy-and-cookie-policy
‏شرایط استفاده: /https://plarium.com/en/terms-of-use
Here's what's coming up in version 1.15.0:

- Technical Updates. Enjoy an improved gaming experience.

- Stability Improvements. Encounter fewer crashes, bugs, and other interruptions to your game.

- Smoother Gameplay. Experience faster performance.

نظرات و امتیاز ها

۲۰۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Mj.
٢١ خرداد ١٤٠٢

بد نی وری نسبت به بازی فراست بورن خیلی داغونه و تجهیزات کمی داره

میپسندم۷ نمیپسندم۱
عکس کاربر ...
١٧ خرداد ١٤٠٢

چرا نمیتونم وارد بازی بشم ،،فیلتره؟؟

میپسندم۷ نمیپسندم۲
عکس کاربر علی اصغر دانه گاه
١١ خرداد ١٤٠٢

‏✓ کیفیت ‏✓ بدون لک ‏✓ داشتن تخت ویا صندوق ‏✗ نداشتن وسایل نقلیه مثل موتور یا ماشین ‏✗ نداشتن وسایل شکار و ضیف بودن آن ها ‏✗ نداشتن پول یا سکه که بتوان خرید و فروش

میپسندم۱۰ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده