خانه بازی فکری
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۶
حجم۴۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Color Network
‏‏آیا می خواهید پزشک شوید؟ کارآموزی خود را در بیمارستان پاپو شهر آغاز کنید! به عنوان یک پزشک برای معالجه ساکنان شهر کار کنید! آیا می دانید چگونه یک دستگاه اشعه ایکس کار کنید؟ در مورد انجام معاینه دندانپزشکی برای کالین گربه ، یا کار در مرکز اورژانس برای معالجه بیماران چطور؟ در بیمارستان اکتشاف کنید و به یک دکتر عالی تبدیل شوید!
‏Papo Town: بیمارستان یک بیمارستان واقعی را با جدیدترین تجهیزات شبیه سازی می کند! ترتیب بیماران در اورژانس و جراحی در اتاق عمل! 4 طبقه با شش بخش وجود دارد که شامل مرکز اورژانس ، چشم پزشکی و دندانپزشکی ، اتاق عمل ، کودکان ، غذاخوری و بخش می باشد! در هر بخش اکتشاف کنید و آنچه را که در بیمارستان اتفاق می افتد تجربه کنید!
‏با 13 دوست داشتنی دوست داشتنی از جهان Papo بازی کنید! آنها را به صحنه بکشید ، و شروع به ایجاد داستان خود کنید! کنجکاوی بچه ها را نسبت به بیمارستان ارضا کنید و ترس آنها را از بیمارستان برطرف کنید! سکه های جادویی طلایی وجود دارد که در مکان ها و کف های مختلف پنهان شده اند ، تمام سکه های طلا را پیدا کنید ، آنها را به ربات تغذیه کنید تا یک آمبولانس کاملاً کاربردی بسازید!
‏با Purple Pink بهترین زمان را سپری کنید ، بهترین فرزند شما است!
‏امکانات
‏a یک بیمارستان واقعی را شبیه سازی کنید!
‏صحنه های عظیم با چهار طبقه و شش بخش!
‏all تمام بیماران را درمان کنید!
‏the بهترین امکانات پزشکی را اجرا کنید!
‏ بازی با 13 دوست حیوانات ناز!
‏ots تعداد زیادی لباس!
‏ چند نفره حمایتی!
‏expl اکتشاف آزاد!
‏ کشف پاداش پنهان!
‏ صدها غرفه تعاملی!
‏ الهام بخش تخیل و خلاقیت!
‏ بدون نیاز به Wi-Fi ، در همه جا در دسترس است!
‏این نسخه از بیمارستان Papo Town به صورت رایگان قابل بارگیری است. اتاقهای بیشتری را از طریق خرید درون برنامه باز کنید. پس از اتمام خرید ، آن را برای همیشه باز و بسته به حساب شما می شود.
‏اگر در حین خرید و بازی هرگونه سؤالی دارید ، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید از طریق contact@papoworld.com
‏[درباره جهان پاپو]
‏Papo World با هدف ایجاد محیط بازی آرام ، هماهنگ و لذت بخش برای تحریک کنجکاوی و علاقه کودکان به یادگیری ایجاد کرده است.
‏تمرکز بر روی بازی ها و تکمیل قسمت های متحرک سرگرم کننده ، محصولات آموزشی دیجیتال پیش دبستانی ما برای کودکان طراحی شده است.
‏از طریق گیم پلی تجربی و همهجانبه ، بچه ها می توانند عادات سالم زندگی ایجاد کرده و کنجکاوی و خلاقیت بوجود بیایند. استعدادهای هر کودکی را کشف و الهام بخش!
‏【با ما تماس بگیرید】
‏صندوق پستی: contact@papoworld.com
‏وب سایت: https://www.papoworld.com
‏کتاب چهره: https://www.facebook.com/PapoWorld/
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟