استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۱/۲۹
تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۶
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده ParhamCode
‏‏اس ام اکس برنامه اس ام اس با پشتیبان گیر پیامها، یادداشت سریع، محیط زیبا با فونت و تاریخ فارسی ، پشتیبانی از اثر انگشت و لیست پراهمیت ها و ...
‏با این برنامه در محیط زیبایی شبیه محیط پیام رسانها پیامک بفرستید و دریافت کنید از پیامک های خود پشتیبان گرفته و برای همیشه نگهداری کنید، بوسیله رمز و اثر انگشت از پیامک های خود محافظت کنید و همچنین با ایجاد لیست با اهمیت ها اس ام اس های مهم همچون اس ام اس های بانک یا دادگاه و یا مخاطبین پر اهمیت را در لیست جداگانه مشاهده کنید و به آنها دسترسی راحت تر داشته باشید.
‏امکانات برنامه :
‏1- پشتیبان گیری پیامک و بازیابی پیامک : به راحتی از پیامک های دستگاه خود فایل پشتیبان تهیه کرده و در موقع لزوم بازیابی کنید یا فایل پشتیبان را به دستگاه دیگری انتقال داده و کل پیامک ها را در دستگاه دیگری داشته باشید.
‏2- قابلیت ذخیره سریع یادداشت های شما با امکان قرار دادن یادآور جهت یادآوری یادداشت در تاریخ مشخص شده
‏3- امکان ذخیره شماره کارت ، مشخصات فردی و یک متن دلخواه که در زمان نوشتن پیامک با یک کلیک در دسترس بوده و به متن اضافه می گردند.
‏4- پشتیبانی از اثر انگشت برای ورود به برنام 5- دارای چند فونت زیبای فارسی از جمله نستعلیق برای زیباتر کردن محیط پیام رسان شما و تکراری نبودن ظاهر پیامک ها و تاریخ های شمسی برای پیام ها
‏6- ایجاد لیست پر اهمیت برای مخاطبین مهم و در دسترس بودن آسانتر پیامک های با اهمیت . به راحتی یک گفتگو را به لیست پر اهمیت اضافه کنید تا جدا از سایر گفتکوها در دسترس شما بوده و آسانتر آن را مشاهیده کنید.
‏7- پشتیبانی از دو سیم کارت :
‏اغلب برنامه های مشابه از دستگا ه های دوسیم پشتیبانی نمیکنند ولی برنامه حاضر کاملا از دوسیم کارت پشتیبانی میکند این امکان برای گوشیهای با اندروید پایین ممکن است در دسترس نباشد.
‏در به روز رسانی های بعدی امکانات بیشتری همچون لیست سیاه پیامک و ... اضافه خواهد شد.
‏با توجه به اینکه نسخه اول برنامه منتشر گردیده وجود اشکال اجتناب ناپذیر خواهد بود لطفا در صورت وجود اشکال در برنامه از طریق ایمیل ما را در جریان قرار دهید تا نسبت به رفع مشکل اقدام شود قبل از حل مشکل نظر منفی ثبت نفرمایید
‏‏نسخه اول برنامه اس ام اکس

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر sanaz
٢٧ دی ١٤٠١

خوبه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر morad
١٥ شهریور ١٤٠١

عالی و لی اگر رنگ بندی داشت عالی بود

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ابرام
١ شهریور ١٤٠١

برنامه بسیارخوب ومناسبی ،دست برنامه آن دردنکن،جزاک الله خیرا

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده