استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
هزینه ساختمان

هزینه ساختمان

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۵
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۱/۲۷
تعداد دانلود۷ هزار
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده ParhamCode
‏‏این نرم افزار با دریافت مشخصات ساختمان شما هزینه های بخش های مختلف عملیات ساخت و مصالح مورد نیاز هر بخش رو با استفاده از قیمت های روز براتون بصورت تخمینی محاسبه میکنه.
‏قبل از شروع عملیات ساخت به کمک این نرم افزار میتونید تخمینی از هزینه های مورد نیاز برای ساخت داشته باشید و خوبیش اینه که میدونید در هر بخش از عملیات ساخت حدودا چقدر باید هزینه کنید و چه مقدار مصالح نیاز دارید. همچنین هزینه کلی ساخت ساختمان هم برای شما محاسبه میشه.
‏قیمت ها وقتی نرم افزارو نصب میکنید بصورت به روز موجوده و در صورت نیاز میتونید اونا رو دستی هم تغییر بدید. همچنین در صورت تغییرات چشمگیر تو قیمتها بسته آپدیت قیمتها برای دانلود قرار میگیره که میتونید بوسیله اون همه قیمتها رو یکجا بروز کنید.
‏همچنین نرم افزار قسمتی برای راهنمایی مراحل ساخت داره که ترتیب انجام مراحل ساخت بنا به خوبی توضیح داده شده که باعث انجام حرفه ای و اصولی عملیات ساختمان میشه. همینطور ضوابط شهرداری در بخش ساختمان که دونستن اون برای هر کسی ضروریه تو قسمت جداگانه ای آورده شده که مطالب این بخشها در بروزرسانی های بعدی کامل تر هم خواهند شد.
‏امکانات نرم افزار :
‏• محاسبه هزینه ساخت کلی تخمینی ساختمان های اسکلت بتنی.
‏• محاسبه هزینه هربخش از ساختمان.
‏• محاسبه مصالح تخمینی مورد نیاز برای هر بخش .
‏• قیمت های به روز مصالح و خدمات مورد استفاده در ساختمان .
‏• راهنمای مراحل ساخت ساختمان های اسکلت بتنی .
‏• نکات ساخت و تجارب ارزشمند افراد مجرب در زمینه ساختمان که کمک فراوانی به ساخت اصولی و صرفه جویی در هزینه ها و زمان ساخت خواهد کرد. این بخش به زودی به نرم افزار اضافه می گردد.
‏• قوانین شهرداری شامل ضوابط شهرداری مربوط به ساختمان سازی است که اطلاع از آنها برای اشخاصی که می خواهند اقدام به ساخت بنایی نمایند ضروری به نظر می رسد. این بخش در به روز رسانی های بعدی کامل تر خواهد شد.
‏از پیشنهادات و انتقادات کاربران محترم برای بهتر شدن برنامه استقبال می گردد.
‏‏رفع اشکال 
‏حل مشکل فعالسازی گوشی های شیائومی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده